روتین پوست چرب در واقع مجموعه ای از راهکاری مراقبتی می باشد که به افراد کمک می نماید تا ضمن حفظ چربی مورد نیاز پوست، فعالیت غده های چربی کنترل شده و مانع از ایجاد جوش و آکنه گردد. باید در نظر داشت که پوست ها در سه دسته خشک، معمولی و چرب تقسیم می شوند که این بین پوست های چرب نیاز به نگهداری بیشتری دارند. در حال حاضر انواع محصولات مراقبتی در بازار وجود دارند که می توانند جوش های سر سیاه یا آکنه ها را از بین ببرند اما این بین روتین پوست چرب سویلیفت که توسط فروشگاه اینترنتی کیمیا بیوتی ارائه می شود، می تواند اثرگذاری بهتری داشته باشد.

نگهداری از پوست چرب دشوار نمی باشد اما لازم است تا در خصوص باید ها و نباید های آن اطلاعات کامل داشته باشید.

روتین مراقبت از پوست چرب و جوش دار

روتین مراقبت از پوست چرب و جوش دار

هر آنچه که باید در خصوص روتین مراقبت از پوست چرب و جوش دار بدانید:

انجام روتین مراقبت از پوست جوش دار برای تمام افرادی که دارای علائم پوست چرب هستند، الزامی است. از جمله این علائم می توان به حالت درخشندگی پوست، منافذ باز پوست و غیر قابل جذب بودن آرایش اشاره نمود. پوست های چرب برای اینکه دچار جوش و چربی بیش از اندازه نشوند، گاها نیاز است تا چندین بار در طول روز شسته شوند. حتما نیاز می باشد تا از مرطوب کننده های مناسب برای این پوست ها استفاده نمود تا آب مورد نیاز پوست تامین شود. از سوی دیگر برای آرایش نمودن، لازم است تا فرد از لوازم آرایشی استفاده نماید که فاقد چربی بوده اما در ساختار آنها از آب بهره برده شده است.

در روتین پاکسازی پوست چرب استفاده از نرم کننده ها و لوسیون های حاوی عصاره آلوئه ورا، گوجه فرنگی، لیمو و تخم مرغ توصیه می شود. در برخی از این میوه ها مواد اسیدی وجود دارد که به راحتی می توانند چربی پوست را کاهش دهند و منافذ پوست را مسدود نمایند. جالب است که در نظر داشته باشید این موارد در روتین روزانه پوست چرب سویلیفت یافت می شوند و همین مورد نیز باعث کاربردی بودن آن شده است.

آشنایی با روتین پوست چرب – روتین پوست چرب سویلیفت:

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت که امروزه در فروشگاه اینترنتی معتبری همچون کیمیا بیوتی ارائه می شود، یک پکیج کامل نگهداری از پوست های چرب می باشد که استفاده از آنان موجب طراوت و شادابی پوست می گردد. در نظر داشته باشید که در پوست انسان چربی به نام سبوم وجود دارد که تولید بیش از اندازه آن باعث چرب شدن پوست می گردد. سویلیفت برای اینکه تولید این چربی را کنترل نماید محصولات خود را در در پکیجی کامل ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

روتین پوست چرب - روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

هر آنچه که باید در خصوص روتین مراقبت از پوست چرب و جوش دار بدانید:

 • محلول پاک کننده یا میسلار سویلیفت:

این محلول دارای عصاره آلوئه ورا و خیار بوده و می توان برای پاک نمودن کل صورت اعم از دور چشم از آن بهره برد. در صورت استفاده از این محصول نیاز نیست تا صورت خود را بشویید.

 • شوینده سویلیفت:

این شوینده در روتین مراقبت از پوست چرب، می تواند آلودگی ها و همچنین مواد آرایشی را به خوبی از روی پوست تمیز نماید.از دیگر خواص شوینده مذکور می توان به آبرسان بودن آن اشاره نمود.

 • تونر سویلیفت:

تونر فوق نیز برای تمیز نمودن پوست از آرایش و آلودگی مورد استفاده قرار می گیرد. از آن به عنوان روشن کننده پوست نیز می توان بهره برد.

 • سرم های آبرسان سویلیفت:

این سرم ها به عنوان ترمیم کننده مورد استفاده قرار می گیرند و باعث می شوند تا التهاب های پوست سر کمتر شود. البته باید در نظر داشت که آبرسان ها به عنوان مرطوب کننده نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 • کرم های تقویت کننده سویلیفت:

در روتین مراقبت از پوست چرب، این کرم ها می توانند به عنوان مرطوب کننده و آبرسان مورد استفاده قرار گیرند. از این کرم ها برای کنترل نمودن میزان چربی تولید شده می توان بهره برد.

 • ای ای کرم سویلیفت:

از کرم های فوق به عنوان ترمیم کننده، ضد آفتاب، ضد تعریق و آبرسان می توان در طول روز بهره برد. البته باید در نظر داشته باشید که کرم های فوق تا حد زیادی تولید چربی را کنترل کرده و از آکنه و جوش نیز جلوگیری می نمایند.

روتین پوست چرب - روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

آشنایی با طرز استفاده از پکیج روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت:

آشنایی با طرز استفاده از پکیج روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت:

در نظر داشته باشید که نحوه صحیح استفاده از کرم های روتین روزانه بسیار مهم است. در همین راستا در زیر می توانید طرز صحیح استفاده از آنها را مشاهده نمایید:

 • در گام اول میسلار را بر روی پنبه ریخته و به کمک آن آرایش پوست صورت و چشم خود را به خوبی تمیز نمایید.
 • اگر در این مرحله مشاهده نمودید که همچنان آلودگی یا اثرات آرایش بر روی صورت شما باقی است، می توانید به کمک شوینده سویلیفت که مخصوص پوست چرب است، اقدام به تمیز نمودن صورت خود نمایید.
 • در گم بعد برای کنترل چربی لازم است تا پنبه دیگری را به تونر آغشته کرده و بر روی کل صورت خود بکشید تا کاملا پاکسازی و آبرسانی گردد.
 • در این مرحله با اسپری نمودن آبرسان بر روی پوست، رطوبت مورد نیاز آن را فراهم آورید.
 • در آخرین مرحله نیز می توانید به کمک کرم مغذی و ای ای کرم سویلیفت، مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز پوست خود را به آن تزریق نمایید. البته باید در نظر داشته باشید که اگر قصد استفاده از این پکیج را در شب دارید، نباید در آخرین مرحله ای ای کرم را استفاده نمایید. این مورد تنها برای روتین های روزانه خواهد بود.

جمع بندی:

در نظر داشته باشید که ممکن است پوست چرب بدون هیچ گونه پیش زمینه یا عامل وراثتی در شما نمایش داده شود. این مورد تنها به پروسه نگهداری خاصی نیاز دارد که سویلیفت تلاش نموده است که در روتین مراقبت از پوست چرب تمام موارد مورد نیاز را فراهم آورد. این پکیج امروزه با قیمت مناسبی از فروشگاه های معتبر همچون کیمیا بیونی قابل تهیه است. باید بیان نمود که استفاده منظم از پکیج مذکور موجب می شود تا شادابی و سلامتی پوست شما تامین گردد.

نظر خود را بیان کنید