مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ

مشاوره آنلاین روانشناسی با مشورپ

چرا مشاوره روانشناسی را از مشورپ بگیریم؟

دنیای پرشتاب امروز، دغدغه‌های فراوان فردی و اجتماعی و تلاش برای داشتن یک زندگی سالم و موفق، باعث شده تا کمتر کسی پیدا شود که به مشاوره و کمک گرفتن از روانشناس برای پیشبرد زندگی خود در مسیر درست اعتقاد نداشته باشد. تربیت‌های دوران کودکی، مشکلات شغلی و تحصیلی، روابط عاطفی پییچیده و… گه‌گاه ما را در بن‌بست‌هایی قرار می‌دهند که راهی برای خروج از آنها نداریم و نمی‌توانیم تصمیم درستی بگیریم. مشاوره روانشناسی به ما کمک می‌کند تا در گفتگو با یک فرد متخصص، مشکلات و نقاط ضعف و قوت خودمان را از بیرون مشاهده کنیم، تصمیمات درست و منطقی بگیریم و در جهت تقویت روانمان بکوشیم. در یک کلام، مشاوره روانشناسی کیفیت زندگی ما را بهبود می‌دهد.

در این میان، بسیاری از افراد مشاوره آنلاین را به مشاوره حضوری ترجیح می‌دهند. به همین دلیل در سال‌های اخیر وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی ایجاده شده‌اند که خدمات مشاوره را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند. خصوصا در دوران همه‌گیری کرونا که باعث شده تا افراد برای مراجعه به مطب‌های پزشکی و روانشناسی با مشکلات مختلفی مواجه شوند. مشورپ یکی از بهترین مراکز ارائه‌کننده مشاوره آنلاین روانشناسی و پزشکی است که می‌توانید برای استفاده از خدمات مشاوره در زمینه‌های مختلف به آن مراجعه کنید. اما چرا مشاوره روانشناسی را از مشورپ بگیریم؟

مشاوره محرمانه

افراد زیادی ترجیح می‌دهند به صورت محرمانه مشاوره روانشناسی بگیرند. مراجعه حضوری و برخورد رودررو با روانشناس باعث می‌شود که آنها نتوانند خود واقعی‌شان را بروز بدهند و دغدغه‌هایشان را بدون ‌سانسور بیان کنند. از طرفی افراد معمولا در محیط مطب دچار استرس و نگرانی می‌شوند، حواسشان پرت می‌شود و نمی‌توانند تمام مواردی که در ذهن دارند را با مشاور خود در میان بگذارند. مشورپ این امکان را به کاربران خود داده تا به صورت آنلاین و بدون نیاز به ثبت مشخصات خود، در خانه یا هر فضایی که به آنها امنیت می‌دهد بتوانند از مشاوران این سایت کمک بگیرند. اگر صحبت کردن درباره مسائل شخصی زندگیتان برایتان سخت است، می‌توانید توضیحات خود را به صورت متنی برای مشاور موردنظرتان بنویسید و از راهنمایی‌های او استفاده کنید.

مشاوره آنلاین پزشکی با مشورپ

مشاوره آنلاین پزشکی با مشورپ

البته امکان مشاوره صوتی و تصویری هم در مشورپ فراهم شده است. اگر علاقه‌مندید که چهره روانشناستان را ببینید یا صدای او را بشنوید، می‌توانید از امکان مشاوره تصویری و صوتی استفاده کنید.

کارشناسان متخصص مشاوره

مشورپ در طول سال‌های فعالیت خود توانسته بهترین مشاوران روانشناسی را جذب کند که در زمینه‌های مختلفی مثل زندگی زناشویی، مشاوره ازدواج، اعتیاد، مسائل جنسی، مشکلات روحی مثل ترس، وسواس، عدم اعتماد به نفس و… به ارائه خدمات مشاوره می‌پردازند. هر مشاور، صفحه پروفایلی دارد که در آن سوابق تحصیلی و کاری، حوزه‌های تخصصی، زمان‌های مشاوره، امتیاز و نظرات سایر کاربران درباره او درج شده است. شما می‌توانید با بررسی این موارد، روانشناسی را انتخاب کنید که اعتمادتان را جلب کند و به شما کمک کند تا بتوانید از بحران‌های زندگی‌تان عبور کنید.

در مشورپ بخوانید: درمان فیبروم با سیر

پیش از این، افرادی که در شهرها یا روستاهای دور از مرکز زندگی می‌کردند، عملا امکان بهره‌مند شدن از مشاوران متخصصی که بیشترشان ساکن مراکز استان‌ها یا تهران بودند را از دست می‌دادند. مشورپ امکانی فراهم کرده تا در هر نقطه ایران که زندگی می‌کنید بتوانید از مشاوره‌های بهترین متخصصان روانشناسی استفاده کنید.

صرفه‌جویی در زمان

معمولا مراجعه به مطب، کاری وقت‌گیر و زمان‌بر است. منشی به شما نوبت می‌دهد و وقتی به مطب مراجعه می‌کنید، می‌بینید چندین بیمار قبل از شما در نوبت هستند که هنوز وقت ویزیتشان نرسیده است. جدا از زمانی که در این فاصله تلف می‌شود، برای رسیدن به مطب هم مجبورید ساعت‌های طولانی در ترافیک بمانید یا مدت زیادی دنبال جای پارک خودرو بگردید. مشورپ این امکان فراهم کرده تا در فضای امن خانه خودتان و در هر زمان که مایل بودید، بتوانید با مشاورتان به صورت آنلاین تماس بگیرید.

در مشورپ بخوانید: تست کرونا در منزل

صرفه‌جویی در هزینه

معمولا وقتی صحبت از مشاوره روانشناسی می‌شود، اولین دغدغه افراد پرداخت هزینه‌های نسبتا سنگین آن است. اگر قصد مراجعه به روانشناس را دارید، باید به این نکته دقت داشته باشید که ممکن است مجبور شوید ماه‌ها یا سال‌ها این روند را ادامه دهید. مثلا ممکن است پس از یک جلسه، مشاورتان تشخیص بدهد که شما برای بهبود به یک دوره ۶ ماهه تراپی نیاز دارید. پرداخت این هزینه برای اغلب افراد دشوار است. مشورپ تلاش کرده تا با قیمت‌های منطقی و ارزان‌تر امکان بهره‌مندی از خدمات مشاوره را برای همه افراد فراهم کند.

نظر خود را بیان کنید