مشاوره تصویری

رپورتاژ آگهی

مشاوره گرفتن تصویری یک نوع مشاوره انلاین است که بر اساس ارتباط با مشاور به صورت تصویری تعریف شده است. این نوع مشاوره انلاین در واقع باعث میشود که کاربر بتواند در هر جای دنیا با مشاور خود ارتباط بگیرد.

  • اگر به سفر رفته اید و از مشاور خود دور هستید.
  • اگر فاصله شما با مشاور زیاد است و به موقع نمیتوانید به وقت مشاوره برسید.
  • اگر وضعیت کرونا در کشور باعث محدود شدن رفت و آمد شما شده است.
  • اگر سرکار هستید و وقت کافی برای مشاوره حضوری را ندارید.
  • اگر در شهری هستید که ترافیک زیاد است و رفت و آمد به اتاق مشاوره شما را آزرده میکند.
  • اگر به هر دلیل دیگری میخواهید در خانه بمانید و به مشاوره آنلاین بپردازید.

شما میتوانید به مشاوره آنلاین بپردازید که پیشنهاد می کنیم نوبت مشاوره تصویری بگیرید.

مشاوره تصویری امکان ارتباط شنیداری و گفتارری را با مشاور فراهم میکند که شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز مشاوره آنلاین دریافت کنید.

مشاوره تصویری انلاین

مشاوره تصویری آنلاین

در زندگی هر فردی یکسری مشکلات وجود دارد که فرد بایستی با کسی که باتجربه است مشورت کند. در واقع مشاوره انلاین تصویری به ما کمک میکند یک سری مسائل را که نمیتوانیم با آن کنار بیایم یا عادت بدی داریم که نمیتوانیم آن را ترک کنیم با گفتگوی تصویری با مشاور آن را حل کنیم. بذارید اینجوری به قضیه نگاه کنیم که زندگی مانند یک پازل است و ما برای اینکه پازل زندگیمان را حل کنیم بایستی تکه های پازل را در جای درست قرار دهیم تا بتوانید تصویر زندگیمان را ببینیم و با صحبت کردن با مشاور میشود بعضی از قطعه های پازل را در کنار همدیگر قرار دهیم و تصویر زندگی خود را ببینیم.

بعضی افراد هستند که مشکلی در زندگی آنها گره میخورد و این گره به ممکن است یا گره بزرگی باشد یا گره کوچکی که بشود با یک نیروی کم آن را باز کرد. اگر در فراز و نشیب های زندگی با گره های بزرگ زندگی روبه رو شدید شاید نتوانید با یک جلسه مشاوره تصویری انلاین با این قضیه کنار اومد و اون رو حل کرد، در واقع بستگی دارد شما در چندمین جلسه مشاوره تصویری این گره را باز کنید و هر مشکلی برای افراد مختلف متفاوت است.

مشاوره آنلاین تصویری

اگر بخواهیم خودمان مشاور زندگی خودمان باشیم و برای زندگی خود مشورتی با دیگری نداشته باشید ممکن است بر اساس دیدگاه و شرایطی که در آن قرار میگیریم نتوانیم تصمیم گیری درستی را داشته باشیم. شاید بارها برای خود شما هم پیش اومده باشه که بعضی اوقات  از روی ناآگاهی یا ناخواسته تصمیمات اشتباهی رو گرفته باشیم که بعدها به این نتیجه رسیدیم که کاشکی در مورد اون قضیه با کسی مشورت کرده بودیم یا اون تصمیم رو نمیگرفتیم و هزاران کاشکی دیگر که باعث و بانی آنها شاید همین عدم مشورت با دیگران بوده است.

برای دریافت مشاوره تصویری میتوانید روی عکس زیر کلیک کنید:

مشاوره تصویری

مشاوره گرفتن تصویری در عصر نو که عصر ارتباطات است میتوانید دارای منافعی از جمله صرفه جویی در وقت باشد!

ارتباط تصویری با مشاور

شما فرض کنید دنبال مشاوره انلاین در تهران میگردید و یک مشاوره متخصص پیدا میکنید که خودتان در غرب تهران زندگی میکنید و مشاور در شرق تهران است و محل کار شما در شمال تهران است. اگر بخواهید چند جلسه وقت مشاوره دریافت کنید بایستی ترافیک را تحمل کنید، با ماسک و دستکش برای رفت و آمد استفاده کنید که خدایی نخواسته گرفتار ویروس کرونا نشید و از طرفی ممکن است مرخصی کاری نتوانید بگیرید و یا اگر بخواهید بعد از سرکار به مطب مشاور مراجعه کنید زمان کاری شما با زمان مشاوره تداخل کند که با این اوصاف مشاوره حضوری ممکن است باعث سختی و دردسر در زندگی شما شود.

تماس تصویری با مشاور

تماس تصویری با مشاور میتواند از طریق گوشی هم باشد. شاید شما میخواهید در ساعت ۲ شب نوبت مشاوره بگیرید و فرصت این را ندارید که در طول روز به مشاوره تصویری بپردازید در واقع در سایت مشاوران ۷۲۴ این امکان فراهم است که شما در هر ساعت از شبانه روز به صورت اورژانسی هم مشاوره دریافت کنید.

مشاوره انلاین

مشاوره گرفتن تصویری بایستی در چارچوب قوانین سایت مشاوران ۷۲۴ باشد این سایت مشاوره شبانه روزی انلاین است که دارای متخصصان ویژه در هر نوع مسائلی مشاور متخصص خود را دارد. نوبت گرفتن مشاوره از راه دور از طرفی که رفت و آمد را کاهش میدهد و در وقت صرفه جویی میشود باعث کاهش احتمال تصادفات جاده ای میشود زیرا که مشاوره انلاین تصویری باعث میشود در خانه به مشاوره بپردازید.

نتیجه گیری

اگر مطالب بالا را کامل خوانده باشید میتوان به این نتیجه رسید که مشاوره تصویری انلاین با مشاوره حضوری تفاوت های چندانی از لحاظ تاثیر مشاوره ندارد ولی مزیت هایی هم در کنار مشاوره انلاین تصویری وجود دارد که میتوانیم تصمیم گیری بهتری داشته باشیم که آیا مشاوره حضوری دریافت کنید یا به مشاوره تصویری روی بیاوریم.

مشاوره تصویری انلاین در سایت مشاوران ۷۲۴ به صورت مشاوره تلفنی و مشاوره تصویری فعال میشود و شما همچنین میتوانید مشاوره متنی رایگان هم دریافت کنید.

نظر خود را بیان کنید