ساعت ها کار روی لپ تاپ یا تلفن می تواند باعث خستگی چشم و ذهن شما شود. خوشبختانه تجهیزات و دستگاه هایی وجود دارند که می توانید برای رفع سردرد و ایجاد آرامش از آن ها استفاده نمایید. ماساژور چشم اوبس و عینک ماساژور چشم جزء این تجهیزات است که از روش های مختلفی مانند گرمایش، لرزش، موسیقی و فشرده سازی برای فرایند ماساژ استفاده می کنند. ماساژور چشم اوبس،  درد چشم را آرام می کند، جریان خون را بهبود می بخشد، سردرد را کاهش می دهد و درد مزمن چشم را تسکین می دهد.

ماساژور چشم اوبس

ماساژور چشم اوبس

ماساژور چشم اوبس قابل استفاده برای بسیاری از گروه ها

ماساژور چشم اوبس از لحاظ ارگونومیک برای حداکثر راحتی طراحی شده است. این ماساژور می تواند برای بسیاری از افراد و گروه ها مورد استفاده قرار گیرد، مانند: نوجوانانی که بیش از حد از تلفن همراه یا تبلت خود استفاده می کنند و باعث خستگی چشم یا نزدیک بینی می شود، کارمندان اداری که هر روز از رایانه خود استفاده می کنند و یا  افراد مسنی که خشکی چشم دارند و افرادی که استرس یا بی خوابی دارند.

مزایای ماساژور چشم اوبس چیست؟

چشمان فرد می تواند از طریق احساسات و بدون نیاز به هیچ کلمه ای صحبت کند. همچنین فرد می تواند با چشمان چشمک زن و یا با باریک شدن چشم و احساسات چشم، دیگر پیام ها را منتقل کند. استفاده مکرر از چشم می تواند باعث ساییدگی چشم ، چین و چروک ، تیرگی و سیاه شدن زیر چشم ، پف چشم ، تغییر رنگ در ناحیه چشم و بسیاری دیگر از مشکلات چشم شود. استرس ، نور و فناوری همه می توانند تأثیر بسزایی در سلامت چشم ما داشته باشند و این نشان می دهد که  چشم های خسته و تحریک شده و حساسیت فقط چند عارضه جانبی است که می تواند باعث درد عمده و بسیاری از مشکلات سلامتی در چشم ها شود.

یکی از راه های غلبه بر این مشکلات، استفاده از ماساژور چشم اوبس است. نمونه هایی از این ماساژور ها به علت وزن کم و سبک بودن به راحتی قابل حمل هستند و می توان آن ها را درون کیف جیبی خود قرار داد و به محل کار و یا هر محیط دیگری منتقل نمود. در ادامه در مورد فواید ماساژور چشم صحبت خواهیم کرد.

ماساژور چشم اوبس

ماساژور چشم اوبس

 • ماساژور چشم اوبس می تواند درد را کاهش دهند

بسیاری از افراد اغلب از سردرد های دردناک رنج می برند. ماساژور چشم برای کمک به کاهش دردی که سردرد می تواند ایجاد کند، بسیار مناسب است. این ماساژور ها برای ماساژ نقاط خاصی از صورت (مانند شقیقه) به کار می رود که موجب آرامش اعصاب صورت و در نهایت تسکین درد خواهد شد.

 • ماساژور چشم اوبس می تواند به پوست شما کمک کنند

ماساژور چشم پوست شما را ماساژ می دهد و می تواند چین و چروک و خطوط ریز را از بین ببرد. ارتعاشات مختلف و تنظیمات حرارتی آن ها به جلوگیری از پیری پوست کمک می کند. این دستگاه ها اغلب با کرم های چشم قابل استفاده هستند و می توانند به شما کمک کنند تا کرم ها در پوست شما عمیق تر جذب شود، زیرا این دستگاه منافذ پوست را به خوبی باز می کند.

 • ماساژور چشم اوبس می توانند دید شما را بهبود ببخشد

باور کنید یا نه ، ماساژور چشم اوبس در واقع می تواند به بهبود بینایی شما کمک کند. این دستگاه  می تواند برای بهبود گردش خون در اطراف چشم عملکرد مطلوبی داشته باشد و در نهایت بینایی را بهبود بخشد.

 • ماساژور چشم اوبس می تواند به جلوگیری از خستگی چشم کمک کنند

اگر اغلب از خستگی چشم رنج می برید، ماساژور چشم اوبس می تواند به شما کمک کند. همانطور که در بالا ذکر شد، ماساژور ها باعث افزایش گردش خون در اطراف چشم می شوند. این موضوع  کمک می کند تا از خشکی چشم ها  جلوگیری شود و به ورزش عضلات چشم کمک  کند. نتیجه ی این فرایند باعث جلوگیری از فشار چشم می شود.

ماساژور چشم اوبس

ماساژور چشم اوبس

انواع ماساژور چشم

 1. ماساژور قابل حمل چشم

ماساژور چشم  می تواند یک روش عالی برای تسکین فشار چشم،  خستگی چشم، سردرد و حتی برای درمان درد صورت باشد. این ماساژور ها کمکی برای رفع درد هستند که معمولاً طیف وسیعی از حالت های ماساژ، تنظیمات گرما و گزینه های موسیقی را ارائه می دهند. ماساژور چشم قابل حمل امکان جا بجایی دارند و توسط باتری کار می کنند.

 1. ماساژورهای حرارتی چشم

اگر می خواهید منافذ پوست خود را برای استفاده از کرم پوست، هنگام استفاده از ماساژور باز کنید ، این نوع  از ماساژور ها مفید هستند. ماساژور چشم حرارتی به کاهش التهاب و سیاهی دور چشم کمک می کند.

 1. ماساژورهای مادون قرمز چشم

دستگاه های مادون قرمز مشابه ماساژورهای حرارتی چشم هستند، با این تفاوت که واقعاً گرمای زیادی از آن ها احساس نخواهید کرد. ماساژورهای مادون قرمز چشم  به بهبود گردش خون کمک می کنند  که در نتیجه سلامت و بهبود بینایی چشم را به همراه خواهد داشت.

 1. دستگاه های پوشیدنی

بعضی ماساژور های چشم پوشیدنی هستند. این موارد برای جلسات طولانی تر در نظر گرفته شده است ، بنابراین اگر نمی خواهید زمان زیادی را برای استفاده از ماساژور صرف کنید ، احتمالاً این نوع ماساژور ها نوع مناسبی برای شما نیست. دستگاه های پوشیدنی شبیه ماسک خواب هستند اما بسیار بزرگترند. آنها معمولاً در اطراف لبه ها یک بالشتک دارند تا باعث تحریک پوست شما نشود. تنظیمات ماساژ و گرما بر روی دستگاه های پوشیدنی قابل ارائه هستند.

ماساژور چشم اوبس

فروشگاه زیباشو یکی از فروشگاه های معتبر در زمینه ی ارائه ی ماساژور چشم و عینک ماساژور چشم است. کاربرد های متنوع و مختلف این نوع ماساژور ها در بالا بیان گردید.  این ماساژور بسیار حرفه ای و  قدرتمند است. ماساژور چشم اوبس دارای قابلیت های زیر است:

 1. بالن هوشمند برای ماساژ
 2. ۷ حالت مختلف ماساژ
 3. بهره مندی از موتور لرزاننده دوبل
 4. امکان اتصال گوشی موبایل به ماساژور
 5. امکان پخش موسیقی
 6. دارای اعلان صوتی
 7. بهره مندی از قابلیت تنظیم قدرت ماساژور

این ماساژور ساخت کشور چین است و روکش آن از جنس PU ساخته شده است.

نظر خود را بیان کنید