زمانی که صحبت از فیزیوتراپی به میان می‌آید اولین تصویری که در ذهن فرد شکل می‌گیرد حضور طولانی مدت در کلینیک فیزیوتراپی و دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی مثل ترافیک، دور بودن مطب، انتظار و صف بیماران، قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و از همه مهم‌تر ناتوانی و درد ناشی از بیماری است. مراجعه به مطب برای بسیاری از بیماران به دلایلی که ذکر شد شاید چندان آسان و خوشایند نباشد.

در صورت افزایش سن، ابتلا به بیماری زمینه‌ای و یا هر دلیل دیگر که سبب کاهش توانایی شما شده و نیازمند توانبخشی و فیزیوتراپی هستید مراجعه به کلینیک آزار دهنده خواهد بود. اما با خدمات فیزیوتراپی در منزل شما نه تنها نیازی به مراجعه حضوری به کلینیک‌های توانبخشی ندارید بلکه متخصص فیزیوتراپی از طرف مجموعه هومکا در ساعتی که خود هماهنگ کرده‌اید به منزل شما اعزام شده و با ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت چشمگیر، به شما در روند بهبودی و دستیابی هرچه سریع‌تر به شرایط مطلوب جسمی و حرکتی کمک می‌کند.

فیزیوتراپی در منزل تحت پوشش بیمه تکمیلی با هومکا

فیزیوتراپیست‌های مجرب هومکا با بررسی وضعیت شما و معاینه جامع بالینی بهترین راه حل‌ها و دستورالعمل‌ها را برای مدیریت مشکلات ارائه می‌دهند. علاوه‌بر این، بیمارانی که از مشکلاتی مانند MS یا سکته مغزی رنج می‌برند نیز می‌توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل هومکا بهره‌مند شوند. متخصصان توانبخشی هومکا جهت بهبود وضعیت بدنی، راهکارهایی متناسب و مختص وضعیت شما ارائه می‌دهند و با انجام تمرین‌های حرکتی تحرکتان را بهبود خواهند بخشید.

استفاده از فیزیوتراپی در منزل چه مزایایی دارد؟

خدمات فیزیوتراپی در منزل چندین مزیت قابل توجه دارند که در این بخش از مطلب به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • معاینه کامل و دقیق وضعیت بیمار توسط مجرب‌ترین متخصصان و انجام تزریقات در منزل
  • ارائه راهکارهای عملی مانند تمرینات ستون فقرات، رهاسازی میوفاشیال و موبیلیزاسیون
  • توانبخشی آسیب‌های عصبی مانند MS و نیز آسیب‌های ورزشی
  • انجام تمرینات تعادلی و مغزی
  • توانبخشی سالمندان و تقویت سیستم اسکلتی و عضلانی
  • ارائه تکنیک‌های کنترل درد و بهبود هرچه سریع‌تر ناحیه آسیب دیده

فیزیوتراپی در منزل با بیمه

یکی از مزایای استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل هومکا امکان بهره بردن از خدمات بیمه پایه و تکمیلی است. در این شرایط، بیمه تکمیلی بسیاری از هزینه‌های فیزیوتراپی در منزل را پوشش می‌دهد به صورتی‌که می‌توانید بدون دغدغه مالی جلسات فیزیوتراپی خود را سپری نمائید.

دستیابی به نتایج بهتر به دلیل مراقبت در منزل

آسایش خانه و دور بودن از فضای پرازدحام و ترافیک شهری قطعا در مسیر درمان تاثیرگذار خواهد بود و سرعت بهبودی را افزایش می‌دهد و بیمار به دلیل مشکلاتی مثل جابجایی و مراجعه مکرر به کلینیک دچار خستگی و کاهش انرژی نمی‌شود.

مراقبت اختصاصی برای هر بیمار

انجام شدن فیزیوتراپی در منزل این امکان را فراهم می‌کند تا مراقبت از بیمار دقیق‌تر و متناسب‌ با محیط زندگی وی باشد. فیزیوتراپیست در چنین حالتی توصیه‌ها و تکنیک‌های بیشتری را با توجه به محیط خانه و زندگی شما در نظر خواهد گرفت. این مزیت فرصت‌های بهتری را برای بهبودی در منزل فراهم می‌کند.

فیزیوتراپی در منزل تحت پوشش بیمه تکمیلی با هومکا

روش مناسب برای بیماران در معرض خطر

بسیاری از افراد به دلیل سن، بیماری و شرایط زمینه‌ای مستعد ابتلا به عفونت یا بیماری‌های واگیردار مثل کرونا هستند و از این‌رو مراجعه آنان به کلینیک‌های توانبخشی شاید گزینه مناسبی نباشد. انجام فیزیوتراپی در منزل می‌تواند فرد را از قرار گرفتن در معرض آلودگی‌های شهری و میکروبی ایمن کند.

درمان طیف گسترده ای از بیماری‌ها

متخصصان فیزیوتراپی در منزل تهران و سایر کلان شهرهای تحت پوشش هومکا قادرند انواع مشکلات اسکلتی و عضلانی و اختلالات عصبی را مدیریت کنند.

در صورتی که نیاز به خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران دارید می‌توانید به وبسایت هومکا به آدرس www.homeca.ir مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۶۷۳۷۱ تماس بگیرید. خدمات فیزیوتراپی تحت پوشش بیمه و با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآزموده انجام خواهد شد. مجموعه هومکا خدمات دیگری نظیر تزریقات در منزل، آزمایش در منزل و … را نیز ارائه می‌دهد.

نظر خود را بیان کنید