احتمالا تاکنون افراد بسیار زیادی را دیده اید که به شدت از سوسک و حشرات موذی دیگر می ترسند و دائما به دنبال راه های مختلف برای نابودی این حشرات، مانند سمپاشی منازل هستند. حشرات و کرم های ریز هیچ جایی در داخل و خارج محل زندگی شما نباید داشته باشند. مگس ها و سوسک ها، ناقل بیماری هستند، پشه ها و کنه ها از خون انسان تغذیه می کنند و شته ها، مورچه ها و کرم ها، به چمن ها و گیاهان شما آسیب می زنند.

سمپاشی حرفه ای و به موقع به عنوان اولین خط دفاعی شما در اطراف خانه، مانع ورود انواع آفت ها به داخل خانه شما میشود. هنگام انجام این عمل، یک مانع در سطوح خارجی خانه شما ایجاد می شود. استفاده کردن از موادی که با استفاده آنها بر روی پوست بدن ، لباس یا سایر سطوح موجب فراری دادن حشرات و دیگر جانوران موذی می‌ شود، سمپاشی گفته می‌ شود. این روش‌ ها با فراری دادن پشه ، مگس ، کک ، کنه و دیگر موجودات موذی، به‌ طور مستقیم باعث کنترل بیماری‌ هایی که این حشرات ناقل آن هستند، می‌ شود.

در صورت استفاده غلط و نابجا از آفت کش ها و سموم، خطرات جدی ما سلامتی شما را تهدید می کند. برای همین موضوع، ما در ریزه کار، حتما قبل از اقدام به کنترل آفات، تمام موارد برای حفظ سلامتی افراد و ساکنین آن محل  را رعایت خواهیم کرد.

سمپاشی

چرا سمپاشی؟

موجودات موذی و حشرات آلودگی و بیماری را همراه خود دارند که می‌توانند این بیماری ها را به انسان منتقل کنند. ورود بعضی حیوانات موذی مانند موش یا خزندگان به محیط زندگی انسان، جان انسان را تهدید می‌کند. بسیاری از این حیوانات ناقل بیماری های خطرناکی  مانند طاعون یا سیاه سرفه هستند در نتیجه برای انسان بسیار مضر می باشند. برخی از آن‌ها گاز می‌گیرند و نیش می‌زنند و برخی دیگر به خانه و وسایل زندگی ضرر می‌زنند.

قبل از سمپاشی منازل خود، مهمترین و بهترین راه پیشگیری از زیاد شدن حشرات موذی و ورود آن ها به نقاط حساس منزل شما، تمیز کردن و تمیز نگه داشتن خانه خصوصاً فضا های حساس مثل آشپزخانه است؛ چون وجود پسماندها، ته مانده های غذا ها و مواد غذایی بدون بسته بندی مناسب، می تواند عامل به وجود آمدن و تکثیر این حشرات باشد. بهترین راه حل مبارزه با این آفات سمپاشی اصولی و حرفه  ای است. این امر با توجه به اهمیت و ضرورت آن باید با راهکارهای اصولی و به دور از آلودگی محیط زیست باشد. از آنجا که اغلب محیط منزل بسته است باید با حداقل دفعات و ماندگاری بالا انجام شود.

هدف از سمپاشی

شرکت های سمپاشی با استفاده از تجهیزات طبق استانداردهای سازمان جهانی بهداشت به علت کم کردن و از بین بردن آلودگی های احتمالی و غیر احتمالی زمین های کشاورزی، باغ ها، گلخانه ها، منازل، ادارات و هرجایی که احتمال نفوذ آلودگی حشرات و جانوران موذی وجود داشته باشد، عموماً سمپاشی ها براساس موقعیت و نوع آلودگی به دو دسته کلی تقسیم می شوند. یکی سمپاشی بر اساس موقعیت مانند زمین های کشاورزی و زراعی، باغات و باغچه ها و و دیگر موقعیت هایی که احتمال حضور آلودگی حشرات و جانوران موذی در آنها وجود خواهد داشت.

و دیگری بر اساس نوع آلودگی و جانور موذی مثل مورچه، شپش، ساس تختخوابی و  و دیگر حشرات و دیگر جانوران موذی که درصد آلودگی قابل توجهی دارند. در خصوص زمان اجرای سمپاشی نیز به صورت کلی باید این موضوع را در نظر داشت که بهترین بازه زمانی، شروع دوره ی زاد و ولد این آلودگی هاست. برای مثال بهترین بازه های زمانی برای از بین بردن آلودگی قطعی اکثر سوسک ها، سه ماهه ی اول سال یعنی فروردین و اردیبهشت و خرداد است. وظیفه ی شناسایی بهترین زمان نیز بر عهده ی کارشناسان شرکت سمپاشی ریزه کار است.

شرکت سمپاشی

سمپاشی جانور های مختلف

ساس:

احتمالاً اولین باری که متوجه حضور ساس در محل زندگی تان شدید، زمانی بوده که با خیال راحت بر روی تختخواب دراز کشیده بودید. در واقع محل اصلی زندگی و رشد ساس، تشک، پتو، لباس‌ های پشمی و موکت است. ما به شما پیشنهاد میکنیم که هنگامی که متوجه حضور این جانور موذی در خانه تان شدید فورا اقدام به سمپاشی کنید. چون در آن مرحله، شاید ساس هنوز آنقدر در خانه شما پخش نشده باشد و فقط در یک اتاق باشد. اگر در انجام سمپاشی ساس غفلت کنید، این احتمال وجود دارد که یک زمانی مجبور بشوید که کل ساختمان محل زندگیتان را کامل سمپاشی  ساس کنید. تازه باید کلی هم خوش شانس باشید که فقط با یک بار سمپاشی ساس ساختمان، همه ی ساس ها از بین بروند و محل شما از ساس پاکسازی بشود.

سوسک:

سوسک اساسا یک معضل بزرگ در خانه ها به حساب می آید. گاها و در بعضی از فصل ها تعداد سوسک ها بیشتر می شود و این موضوع باعث آزار خانواده ها می شود.شرکت ریزه کار با استفاده از متخصصین مهندسی کشاورزی سمپاشی سوسک منازل شما را به بهترین نحو انجام می دهد. استفاده از سموم ارگانیک و کم ضرر و انتخاب بهترین میزان استفاده از سموم مورد استفاده نشان دهنده میزان تجربه و کاربلدی سمپاشان ما می باشد.

موش:

این روزها متاسفانه در بعضی از خانه ها به دلیل نزدیکی چاه فاضلاب یا لانه موش، موش در خانه ها ورود کرده و آسایش خانواده ها را از بین بردن است. برای از بین بردن موش های خانه بهترین راه حل سمپاشی موش است اما شما می توانید با راهکارهای دیگری نیز موش ها را از خانه خود بیرون کنید. از طرفی دیگر پاندمی ویروس کرونا یا کووید ۲۰۱۹ باعث هجوم موش ها به خانه ها و فعالیت بیشتر آنها شده است. و در واقع کرونا باعث افزایش زیستگاه های موش ها و در نتیجه تولید مثل بیشتر آنها شده است.

موریانه:

موریانه ها یکی از انواع حشرات زنده می باشد که نه تنها در ایران بلکه در تمام کشور ها با زندگی انسانها خودشان را قاطی کرده اند. موریانه ها به خودی خود برای انسان ها آزار ندارند مخصوصاً اینکه در طبیعت باشند. اما با ورود موریانه ها به زندگی روزمره انسانها و زندگی شهری حتی به میزان کم نمی‌توان از خطرات و آفات ناشی از آن ها که برای سلامتی انسان دارند غافل شد. بهترین راهکار برای دفع و رفع آفت های موریانه ها و خطرات آنها برای سلامتی انسان از بین بردن و دفع آنها برای همیشه به کمک روشهای اصولی سمپاشی موریانه می باشد.

بید:

اغلب افراد هنگام مواجهه با حشره بید در فرش و یا لباس به فکر از بین بردن این حشرات می‌افتند. اما چاره اصولی و اساسی کار چیست؟ برخی از افراد به فکر تهیه داروی ضد بید افتاده و برخی دیگر ممکن است به دنبال قرص ضد بید لباس و فرش و تهیه آن در بازار باشند. از بین بردن حشرات فرش و لباس برای سلامتی انسان لازم و ضروری است. اما این کار باید به صورت اصولی و با روش‌های علمی انجام شود. یکبار و برای همیشه به کمک سمپاشی کردن با کمک شرکت های سمپاشی از شر بید فرش و لباس خلاص شوید.

سمپاشی بید

ما همینطور برای جانوران موذی دیگری تجربه و مهارت بسیاری داریم. مانند کک، مورچه ، مارمولک و … . بنابر این اگر ساکن کلانشهر تهران می باشید کافیست با ما تماس بگیرید و سمپاشی خود را به بسپارید تا برای همیشه از شر این گونه آفت ها و جانوران خلاص شوید.

شرکت سمپاشی

خیلی از افرادی که دچار مشکل حشره ها و جانوران موذی می شوند برای از بین بردن این جانوران موذی در انتخاب شرکت های معتبر سمپاشی یا بهترین شرکت سمپاشی، ممکن است دچار تردید شوند. برای سمپاشی منازل و ساختمان ها خود، ابتدا سعی کنید که از شرکت های سمپاشی که سابقه ارائه خدمات به دوستان و آشنایان شما رو داشتند و توانستند رضایت آنها را ( به لحاظ حل مشکل و سایر مسائل از قبیل رعایت بهداشت، نظم، ایمنی و دانش فنی و کار کارشناسی ) جلب کنند استفاده کنید. در غیر اینصورت خودتان نسبت به تحقیق و بررسی اعتبار یک شرکت سمپاشی اقدام فرمایید. یکی از مهم ترین عوامل این است که شرکت سمپاشی باید مجوز بهداشت را حتما داشته باشد.

شرکت سمپاشی ریزه کار با استفاده از سمپاش های حرفه، سموم مخصوص حشرات موذی منزل شما، ترکیب با فرمول منحصر به فرد و میزان مناسب استفاده از سم، همواره پیام های رضایت مشتریان را دریافت می کند. شما هم در صورتی که نیاز به خدمات یک شرکت سمپاشی مطمئن و حرفه ای دارید می توانید روی ما حساب کنید. شرکت سمپاشی ریزه کار با استفاده از سمپاش های حرفه، سموم مخصوص حشرات موذی منزل شما، ترکیب با فرمول منحصر به فرد و میزان مناسب استفاده از سم، همواره پیام های رضایت مشتریان را دریافت می کند. شما هم در صورتی که نیاز به خدمات یک شرکت سمپاشی مطمئن و حرفه ای دارید می توانید روی ما حساب کنید.

نظر خود را بیان کنید