در کنار روش های جراحی زیبایی تهاجمی، باید به روش های خاصی اشاره کنیم که کم تهاجم بوده و به زیبایی صورت کمک بسیاری می نمایند. خانم ها و آقایانی که قادر نیستند از روش های جراحی زیبایی استفاده کنند، به سراغ این نوع روش های زیبایی می روند. که علاوه بر کسب نتیجه مطلوب، از عوارض ناشی از جراحی نیز دور شوند. از جمله محبوب ترین این روش ها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

لایه برداری شیمیایی:

افرادی که قصد دارند به درمان آکنه، جای آبله، چین و چروک و لکه های صورت خود بپردازند، می توانند از روش لایه برداری شیمیایی استفاده کنند. در این روش با استفاده از اسید های میوه، گلیکولیک و دیگر موارد می توان به درمان سطح بیرونی پوست کمک کرد. بسته به این که لایه برداری باید سطحی، متوسط یا عمیق باشد، از مواد مختلفی در کلینیک زیبایی استفاده می شود.

زیبایی صورت

زیبایی صورت

تزریق ژل:

تزریق ژل ساده ترین روش برای زیبایی صورت است، که در تمام جهان از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این روش درمانی تمام چین و چروک های اطراف چشم، لب و دیگر قسمت های صورت را برطرف می کند. اصولا از ژل های هیالورونیک و ژل های قدیمی برای تزریق در صورت بیمار استفاده می شود. تا به بهبود پوست بیمار کمک کند.

تزریق بوتاکس با سم بوتولینوم:

سم بوتولینوم یا بوتاکس، در اصل محصولی است که برای زیبایی صورت استفاده می شود. بیمارانی که در بهترین کلینیک زیبایی اقدام به تزریق بوتاکس می نمایند، قادر هستند عصب عضلات صورت خود را مسدود نموده، و برای مدت زمان محدودی از چهره زیبا و جوانی برخوردار باشند. معمولا از این سم برای اطراف چشم، برطرف کردن خط اخم، برطرف کردن خط پیشانی و چین و چروک های صورت استفاده می کنند.

تزریق چربی:

برخی از افراد که به دنبال زیبایی صورت خود هستند، ترجیح می دهند از دیگر قسمت های بدن خود چربی اضافی را خارج کرده، و آن را به قسمت های خاصی در صورت تزریق کنند. این دسته از افراد معمولا با کمترین عوارضی مواجه می شوند، و نتیجه طبیعی تر و بهتری از تزریق خود برای زیبایی چهره به دست می آورند.

بهترین روش های جوانسازی پوست

بهترین روش های جوانسازی پوست

فیلر بافت نرم:

درمان آسیب های صورت با استفاده از روش فیلر درمانی، یک روش عالی و موثر است، که به تایید سازمان FDA نیز رسیده است. در این روش از فیلر برای برطرف کردن چین و چروک میان بینی و لب، اطراف لب، گونه ها و دیگر قسمت های صورت استفاده می شود. لازم به ذکر است که فیلرهایی که برای زیبایی صورت استفاده می شوند، معمولا دارای عوارض زیادی هستند. به همین دلیل افراد کمی تمایل به انجام این روش زیبایی دارند.

هایفوتراپی:

یکی از جدیدترین و غیر تهاجمی ترین روش های زیبایی صورت، هایفوتراپی است. این روش که در اصل جایگزین روش لیفتینگ پوست صورت شده است، یک روش عالی برای از بین بردن چین و چروک های عمیق پوست است. بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از این روش درمانی برای برطرف کردن آسیب های صورت خود در بهترین کلینیک زیبایی در تهران استفاده کنند.

لیزر درمانی:

درمان مشکلات پوست صورت با روش لیزر درمانی، یک روش ساده با نتیجه مناسب است. در این روش زیبایی صورت، خانم ها و آقایان برای بازسازی پوست خود به سراغ اشعه های متمرکز نور می روند. البته برای آنکه بدانید آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر، باید حتما پیش از لیزر درمانی با پزشک متخصص جلسه مشاوره ای داشته باشید.

جوان سازی و زیبایی پوست صورت

جوان سازی و زیبایی پوست صورت

مزوتراپی: 

مزوتراپی که از جمله طبیعی ترین روش های زیبایی صورت است، با تزریق ویتامین ها، هورمون ها، آنزیم ها و عصاره گیاهان مختلف و مناسب بر روی صورت انجام می شود. این روش زیبایی به پوست کمک می کند تا حالت افتادگی خود را برطرف نموده، و چربی های اضافی را از روی چهره خود برطرف کند.

به طور کلی تمام روش های یاد شده برای زیبایی و جوان سازی پوست، در کلینیک های معتبری از جمله کلینیک زیبایی روما انجام می شود. می توانید با مراجعه به کلینیک ما، از بهترین و جدیدترین متدهای زیبایی صورت بهره مند شوید.

نظر خود را بیان کنید