معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

این روزها تنوع در طراحی عینک بسیار زیاد شده است، چون عینک‌ آفتابی مردانه یا زنانه و همینطور عینک طبی زنانه یا مردانه دیگر صرفا اکسسوری زیبایی نیستند. بلکه همزمان با اینکه ظاهر ما را زیبا و جذاب و دلنشین نشان می‌دهند، با برطرف سازی عیوب انکساری، دید ما را نسبت به جهان پیرامونمان روشن تر می سارند.

برای بسیاری از مردم انتخاب یک مدل عینک ممکن است کار سختی به نظر بیاید. به همین دلیل است قصد داریم که جذاب‌ترین مدل‌های عینک آفتابی و عینک طبی را که در سایت صاپتیک استور در دسترس هستند، به شما معرفی کنیم. پس اگر می‌خواهید انتخابی مناسب داشت باشید با ما همراه باشید.

جذاب‌ترین مدل‌های عینک طبی

در این قسمت انواع عینک‌ طبی زنانه و مردانه را به شما معرفی می‌کنیم و ویژگی‌های آن‌ها را نیز به شما توضیح خواهیم داد. عینک‌های طبی طراحی زنانه و مردانه دارند.

تفاوت بارز عینک‌ طبی زنانه و عینک طبی مردانه در طراحی آن‌ها خلاصه می‌شود که در نگاه اول قابل تشخیص هستند. معمولا در طراحی و رنگبندی  انواع عینک طبی زنانه تنوع و انعطاف‌پذیری بیشتری وجود دارد.  تنها کافی است که هنگام خرید این عینک‌ها علاوه بر ظاهرعینک به کیفیت لنز و جنس فریم دقت کافی داشته باشید.

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

عینک طبی کلیپ  dc3062

عینک طبی کلیپ  dc3062یک مدل از عینک طبی زنانه است. از ویژگی‌های آن می‌توانیم به سایزش اشاره کنیم که متوسط ۵۲ میلی‌متر است. فریم آن با طراحی ظریف از فلز ساخته شده است. در رنگبندی فیلتر آن دودی بنفش به کار رفته است. عدسی آن رنگی شفاف دارد، اما طبق سفارش خریدار می‌تواند طبی آفتابی  نیز شود.

 این مدل از عینک طبی زنانه از پوشش عدسی UV400 / AR برخوردار است و عرضی برابر با ۵۱ میلی‌متر دارد. فریم این عینک طلایی رنگ و به شکل گربه‌ای طراحی شده است. فیلتر عینک  موجود رنگ دودی بنفش دارد. اندازه دماغه آن نیز برابر با ۱۸، طول دسته ۱۴۵ و طول عینک ۱۳۰ میلی‌متر است.

لوازم جانبی که با خرید این مدل از عینک آفتابی صاایران زنانه به شما تحویل داده می‌شود، شامل اسپری تنظیف نانو، دستمال تنظیف نانو و کیف عینک است. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت یا خرید عینک به فروشگاه صاپتیک استور مراجعه نمایید.

عینک طبی کلیپ ۹۹۹۱۴

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

عینک طبی کلیپ ۹۹۹۱۴ نوع دیگری از عینک طبی زنانه است. این مدل در ابعاد متوسط ساخته می‌شود که ۵۳ میلی‌متر یک نمونه‌ای از آن به شمار می‌آید. این عینکها جنس فریم فلزی و کائوچویی داشته و چارچوب فریمشان تمام اطراف عینک را پوشش می‌دهد، صاپتیک استور این مدل عینک را در دو رنگ صورتی و بنفش شیشه‌ای ارائه داده است.

رنگ عدسی این عینک طبی زنانه شفاف است که طبق خواسته شما طبی آفتابی نیز می‌تواند ساخته شود. پوشش عدسی آن برابر با UV400 / AR است. این عدسی ۵۳ میلی‌متر عرض دارد و اندازه دماغه، طول دسته و طول عینک برابر با ۲۰، ۱۴۰ و ۱۳۵ میلی‌متر است.

اقلام جانبی عینک طبی زنانه  موجود،  شامل اسپری تنظیف نانو، دستمال تنظیف نانو و کیف عینک می‌باشد. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت آن به سایت صاپتیک استور مراجعه نمایید.

عینک طبی ایپِک ۱۰۰۷

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

این  مدل عینک برای آقایان طراحی شده است. این عینک طبی مردانه، در ابعاد کوچک مانند ۴۹ میلی‌متر ساخته می‌شود و فریم آن با اَسِتیت ایتالیا طراحی شده است. فریم عینک مذکور  در سه رنگ مشکی طرح‌دار، قهوه‌ای دو رنگ و نوک مدادی به فروش می‌رسد.

عدسی  این عینک طبی مردانه، دارای رنگ شفافی است و در صورت تمایل شما قابلیت طبی آبی شدن را هم دارد. پوشش عدسی مذکور  UV400 / ARlb است. این عدسی ۴۹ میلی‌متر عرض دارد  و +اندازه دماغه، طول دسته و طول عینک برابر با ۱۸، ۱۴۵ و ۱۴۷ میلی‌متر است.

سایت عینک آفتابی صاایران همراه با خرید این عینک طبی مردانه اسپری تنظیف نانو، دستمال تنظیف نانو و کیف عینک نیز به شما هدیه میدهد. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت عینک sapa به سایت صاپتیک استور مراجعه کنید.

جذاب‌ترین مدل‌های عینک آفتابی

عینک‌های آفتابی سال‌ها است که به عنوان یکی از اقلام پرفروش صنعت مد در جهان شناخته شده اند. از طرفی این قبیل عینک‌ها برای سلامت چشم ما  کاملا ضروری هستند.

به دلیل اهمیت این محصول از جمله بهترین مدل‌های عینک آفتابی مردانه و زنانه‌ای است که در سایت صاپتیک استور می‌توانید پیدا کنید،  را به شما معرفی می‌کنیم. در خرید این عینک‌ها باید چند ویژگی چون میزان محافظت، پلاریزه بودن، رنگ، ابعاد و … توجه ویژه داشت.

عینک زنانه “صاپتیک۴”

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

این مدل‌ از عینک آفتابی زنانه یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های موجود در سایت صاپتیک استور است که تنوع خوبی در رنگبندی فریم خود دارد. فریم این عینک با سه رنگ صورتی، قهوه‌ای و مشکی موجود بوده و از کائوچو ساخته شده است. همینطور رنگ لنز آن نیز در سه رنگ صورتی، قهوه‌ای و مشکی در این سایت، به فروش می‌رسد.

لنز این نوع عینک آفتابی زنانه از جنس طلق بوده و اقلام جانبی آن هارد کاور، بند عینک سنگی، اسپری تنظیف نانو، دستمال تنظیف نانو و جعبه به همراه برچسب گارانتی کالاست. فیلتر استفاده شده در این عینک از جنس پلی‌کربنات و به رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای است که از پلی‌کربنات پلوراید ضدضربه ساخته شده است.

شما می توانید با خیال راحت به این عینک آفتابی زنانه اعتماد کنید، چون از آزمون‌های طیف‌سنجی، کارایی اپتیکی، محیطی و اشتعال سربلند بیرون آمده است. این مدل کاملا برای استفاده در نور شدید مناسب است. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت آن به سایت صاپتیک استور مراجعه کنید.

عینک زنانه “صاپتیک۳”

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

عینک زنانه “صاپتیک۳” با طراحی زیبای خود، برای انواع فرم صورت مناسب است. فریم این عینک در سه رنگ موجود است؛ صورتی، قهوه‌ای و مشکی که می‌تواند پاسخگوی طیف‌های مختلف سلایق شما باشد. جنس فریم کائوچویی بوده و در دو رنگ لنز ، قهوه‌ای و مشکی. ساخته شده است لنز این عینک آفتابی زنانه  جنسی طلقی دارد.

اقلام جانبی آن شامل بند عینک سنگی، اسپری تنظیف نانو، دستمال تنظیف نانو، هارد کاور و جعبه به همراه برچسب گارانتی است. این عینک آزمون‌های طیف‌سنجی، کارایی اپتیکی، محیطی و اشتعال را پشت سر گذاشته است. فیلتری که این عینک با آن ساخته می شود، از جنس پلی‌کربنات و رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای است.

عینک آفتابی زنانه مذکور می‌تواند از چشمان شما در مقابل تشعشعات آفتاب محافظت کند. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت آن به سایت صاپتیک استور مراجعه کنید.

عینک پلیسی صاایران “صاپتیک۲”

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

این عینک اغلب مورد استقبال آقایان قرار می‌گیرد، اما برای خانم‌ها نیز مناسب است. این مدل قابل استفاده در فصولی از سال‌ است که آفتاب با شدت می‌تابد و همچنین در اندازه‌ها و رنگ‌های متنوعی طراحی شده است که قدرت انتخاب خوبی به خریداران می‌دهد.

فریم و شیشه‌های این عینک به رنگ‌های فریم دودی-شیشه دودی، فریم دودی-شیشه سبز، فریم دودی-شیشه قهوه‌ای، فریم طلایی-شیشه سبز، فریم طلایی-شیشه قهوه‌ای، فریم مشکی – شیشه سبز، فریم مشکی-شیشه دودی و فریم مشکی-شیشه قهوه‌ای در بازار موجود است.

عدسی این عینک آفتابی مردانه و زنانه از شیشه و در سه رنگ سبز، قهوه‌ای و دودی ساخته شده است. این مدل در سایزبندی هم تنوع زیادی دارد. می‌توانید این عینک‌ را در اندازه‌های ۵۴، ۵۵، ۵۸، ۶۲ میلی‌متر خریداری کنید. فریم عینک از جنس فلز و آبکاری ثابت روی انجام شده است. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت عینک آفتابی صاایران زنانه به سایت صاپتیک استور مراجعه فرمایید.

عینک خلبانی صاایران “صاپتیک۱”

معرفی جذاب‌ترین مدل های عینک صاایران بامناسب‌ترین قیمت

عینک خلبانی صاایران  یکی دیگر از عینکهای آفتابی طراحی مردانه دارد. رنگبندی این عینک به شکل فریم طلایی-شیشه سبز و فریم طلایی-شیشه قهوه‌ای  موجود است. عدسی عینک خلبانی صاایران  رنگ سبز دارد و در سایز‌های ۵۲، ۵۵، ۵۷ میلی‌متری به فروش می‌رسد.

شما می‌توانید این مدل عینک آفتابی مردانه را با خیال راحت در نور شدید استفاده کنید. همراه با خرید عینک آفتابی مردانه بسیار جذاب، جعبه عینک، اسپری و دستمال تنظیف نیز به مشتریان تعلق می‌گیرد. برای دیدن عکس‌های بیشتر و اطلاع از قیمت آن  می توانید به سایت صاپتیک استور مراجعه کنید.

با خواندن این مقاله شما قادر خواهید بود که انتخابی مناسب در زمینه خرید این نوع عینک‌ها داشته باشید و البته از خرید خود پشیمان نشوید. به شما توصیه می‌کنیم که برای دیدن بقیه عینک‌ها به سایت صاپتیک مراجعه کنید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۹۱۳۳۷۶۸۷۳۱ و ۰۳۱۳۶۳۰۶۱۹۹ در تماس باشید.

نظر خود را بیان کنید