عدم به کارگیری روش‌های مناسب برای لاغری و کاهش وزن می‌تواند برای سلامتی افراد مضر باشد و سبب بروز آسیب‌های جدی شود. به طور کلی افراد چاق یا خیلی چاقی که مایلند با یکی از روش‌های لاغری به وزن دلخواه خود برسند، حتماً باید تحت نظر یک کارشناس متخصص باشند، رژیم لاغری نامناسب یا روش‌های لاغری نامتعارف می‌تواند باعث از بین رفتن ویتامین‌ها و قدرت بدنی اشخاص شود. از طرفی بسیاری از افراد که تنها از برخی مواضع بدن دچار چاقی هستند، می‌بایست راهکاری به جز رژیم لاغری را انتخاب کنند.

انواع روش‌های لاغری برای رسیدن به وزن و فرم بدنی دلخواه شما

اصولاً رژیم لاغری برای افرادی توصیه می‌شود که مایلند به طور کلی وزن و سایز خود را کاهش دهند، اما برای افرادی که مثلاً از ناحیه ران پا چاق هستند، تنها گرفتن رژیم لاغری پاسخگو نخواهد بود. با پیشرفت علم و دانش در حوزه پزشکی و سلامت راهکارهای نوینی برای لاغری به وجود آمده که آشنایی با آن‌ها خالی از لطف نیست.

لاغری با دستگاه، یک روش خاص لاغری تضمینی

متخصصان در حوزه پزشکی و سلامت دستگاهی را با نام اختصاری rf طراحی و تولید کرده‌اند که به سبب داشتن ویژگی‌های خاص بسیار پر طرفدار واقع شده است. لاغری با دستگاه rf برای افرادی که به دنبال لاغری موضعی هستند بسیار مناسب خواهد بود، زیرا افراد با این دستگاه می‌توانند حتی عضلات چانه خود را لاغر کنند. به عبارت دیگر با استفاده از دستگاه rf از کوچک‌ترین عضو بدن تا بزرگ‌ترین آن را می‌توان لاغر کرد. برگزاری جلسات لاغری با دستگاه، حتماً باید تحت نظر یک کارشناس متخصص باشد، زیرا افراد عادی از نحوه کارکردن دستگاه آگاهی لازم را ندارند. ناگفته نماند که علاوه بر دستگاه rf دستگاه‌های دیگری نیز برای لاغری وجود دارد، اما rf مخصوص لاغری موضعی محسوب می‌شود. وزن و لاغری موضعی افراد پس از گذراندن دوره لاغری با دستگاه rf در حدود ۱۸ الی ۲۴ ماه باقی می‌ماند که اگر افراد وضعیت تغذیه خود را کنترل کنند، به راحتی می‌توانند وزن خود را ثابت نگاه دارند.

جدیدترین دستگاه‌های لاغری را بشناسید!

همان‌طور که گفته شد، علاوه بر دستگاه rf دستگاه‌های دیگری برای لاغر شدن و رسیدن به وزن ایده‌آل روی کار آمده‌اند که هر یک با کاربری خاصی که دارند موجب کاهش وزن و سایز در افراد خواهند شد. استفاده از این روش‌های نوین در کنار رژیم لاغری با تغذیه درست برای افراد بسیار بسیار چاق نیز موثر بوده است. دو دستگاه از بهترین دستگاه‌های لاغری عبارت هستند از:

انواع روش‌های لاغری برای رسیدن به وزن و فرم بدنی دلخواه شما

  1. هایتون تراپی:

یکی از دستگاه‌های نوینی که برای لاغری افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد، دستگاه هایتون است که از این روش لاغری با نام هایتون تراپی یاد می‌شود. در روش هایتون تراپی به وسیله یک دستگاه امواج رادیویی و مغناطیسی که باعث جا به جایی قطب مثبت و منفی بدن انسان و افزایش سوخت و ساز بدن می‌شوند، افراد دچار کاهش وزن خواهند شد. استفاده از هایتون تراپی کاملاً بی ضرربوده و در این روش با افزایش گردش خون و متابولیسم بدن ، چربی زائد از طریق سیستم گوارش دفع خواهد شد. هایتون تراپی به عنوان یکی از روش‌های لاغری بدون درد بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و بسیاری از کلینک‌های لاغری در سطح کشور از این روش استفاده می‌کنند.

جالب است بدانید هایتون تراپی به عنوان یک روش درمانی برای رفع برخی از مشکلات و بیماری‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله این درمان‌های خاص می‌توان به رفع مشکلات ادرار، سینوزیت، قاعدگی بانوان، آسم، فوبیا، آرتروز، اضطراب و افسردگی و… اشاره کرد. بنابراین با قاطعیت می‌توان گفت هایتون تراپی هیچ آسیبی به سلامتی افراد نخواهد زد.

  1. اوزون تراپی:

اوزون تراپی به دیگر روش لاغری با متد جدید گفته می‌شود که از جمله روش‌های لاغری تضمینی بدون درد و مشکل به شمار می‌رود. اوزون تراپی در واقع به دستگاه سونای اوزون گفته می‌شود که به روشی خاص موجب کاهش وزن در افراد خواهد شد. افرادی که مایل به استفاده از روش اوزون تراپی هم باشند، می‌بایست در کلینک‌های تخصصی لاغری این کار را انجام دهند.

اوزون تراپی و هایتون تراپی طی جلساتی موجب لاغری و کاهش وزن افراد خواهد شد و ممکن است تنها با یک جلسه لاغری انجام نشود. میزان جلسات بسته به وزن و درصد چاقی افراد تعیین خواهد شد. به طور کلی این دو روش لاغری طرفداران بسیار زیادی دارند، زیرا بسیاری از افراد با گرفتن رژیم لاغری اذیت می‌شوند و تحمل کم خوردن و.. را ندارند.

هزینه هایتون تراپی و اوزون تراپی چقدر است؟

طبیعتاً میزان هزینه هایتون تراپی و اوزون تراپی بسته به تعداد جلساتی فرد نیاز دارد، محاسبه خواهد شد. به طور کلی هزینه کردن برای لاغری و رسیدن به وزن ایده‌آل در صورتی که بدون هیچ‌گونه رژیم خاصی باشد، ارزشمند خواهد بود. افرادی که دچار چاقی مفرط و اضافه وزن هستند به مرور دچار مشکلاتی می‌شوند و ممکن است بیماری‌های سختی برایشان به وجود بیاید. بنابراین بهتر است همه‌ی افراد در وزن ایده‌آل خود زندگی کنند.

لاغری تضمینی با تغذیه درست

افرادی که روش لاغری با دستگاه را برای کاهش وزن خود انتخاب می‌کنند، لزوماً نباید رژیم لاغری هم داشته باشند. اما بهتر است تغذیه خود را اصلاح کنند، داشتن یک تغذیه مفید و درست در کنار استفاده از روش‌های لاغری با دستگاه می‌تواند در روند لاغری افراد موثر باشد. اصلاح تغذیه برای افراد نیز در کلینک‌های لاغری زیر نظر کارشناسان خبره انجام خواهد شد تا افراد با الگوی درست به وزن ایده‌آل خود برسند. بنابراین بهتر است برای لاغر شدن و کاهش وزن خود یک کلینیک لاغری مطمئن و معتبر را پیداکنید تا تحت نظر کارشناسان لاغر شوید.

بهترین کلینک تخصصی لاغری را بشناسید!

انواع روش‌های لاغری برای رسیدن به وزن و فرم بدنی دلخواه شما

اگر به دنبال یک کلینیک مطمئن و معتبر لاغری هستید که با ارائه‌ی روش‌های نوین به کاهش وزن شما کمک کند، بهترین انتخاب کلینیک تخصصی وندا خواهد بود. پرسنل و کارشناسان خبره کلینیک وندا به شما کمک می‌کنند تا در سریع‌ترین مدت ممکن با بهترین و آسان‌ترین روش‌ها لاغر شوید. کلینیک تخصصی لاغری وندا هفت سال سابقه کار دارد و به عنوان یکی از موفق‌ترین کلینیک‌های لاغری با مجوز رسمی در کشور شناخته می‌شود.  این کلینیک آن‌قدر به کیفیت کار خود اطمینان دارد که با ارائه‌ی ضمانت‌نامه‌ی کتبی به شما، در صورتی که از جلسات درمانی خود نتیجه نگیرید تمام هزینه‌های درمانی را به‌شما برمی‌گرداند. پس اگر به‌دنبال لاغری تضمینی هستید وندا بهترین انتخاب شما است. اصولاً افرادی که برای رسیدن به وزن ایده‌آل کلینیک وندا را انتخاب می‌کنند می‌توانند از کلیه‌ی خدمات این مجموعه که شامل موارد زیر می‌شود استفاده کنند:

  • ارائه رژیم لاغری مبتنی بر اصول و قواعد پزشکی
  • اصلاح تغذیه
  • لاغری با دستگاه rf، هایتون تراپی، اوزون تراپی
  • خدمات زیبایی و پوست

حتماً شما هم از مشاهده قسمت آخر تعجب کرده‌اید، کلینیک تخصصی وندا به جهت اینکه پوست بدن پس از لاغری شل می‌شود، خدمات مربوط به زیبایی را نیز در کلینیک خود ارائه می‌کند تا افراد علاوه بر تناسب اندام به زیبایی کامل نیز برسند.

دسترسی آسان به کلینیک تخصصی وندا

امروزه که بستر اینترنت بسیاری از مشکلات را حل کرده‌ است، کلینک وندا هم با راه‌اندازی یک وب‌سایت مفید به آدرس vandafitness.com توانسته است سطح اطلاعات کاربران اینترنتی را افزایش دهد. به همین جهت کاربران اینترنتی می‌توانند در وب‌سایت کلینیک وندا اطلاعات خود را در زمینه کلیه‌ی روش‌های درمانی افزایش دهند و با آگاهی کامل برای شرکت در جلسات هایتون تراپی، اوزون تراپی و… ثبت نام کنند. در وب‌سایت کلینیک وندا به راحتی می‌توان به تبهر کادر حرفه‌ای این مجموعه پی برد. بنابراین برای رسیدن به وزن مورد علاقه خود، روش‌های قدیمی را کنار بگذارید و با کمک کلینیک وندا در بهترین شرایط ممکن لاغر شوید، زیرا سلامتی شما اولین اصل کاری کلینیک وندا محسوب می‌شود.

نظر خود را بیان کنید