انتخاب بهترین تشک

اگر قصد خرید یک تشک جدید را دارید اما تنوع محصولات و تفاوت در مواد به کار گرفته شده شما را سردرگم کرده است، این راهنما برای شماست.

نکاتی که ما بیان می‌کنیم به شما در انتخاب تشکی باکیفیت و بسیار راحت کمک خواهند کرد.

امروزه شیوه خرید بسیاری از محصولات تغییر کرده است. پیش‌تر، برای خرید یک تشک مردم به یکی از فروشگاه‌های شهر مراجعه و از میان گزینه‌های محدود، یک تشک را انتخاب می‌کردند. اما حالا تنوع محصولات پیش رو در فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی بسیار زیاد شده و همین موضوع انتخاب تشک را بسیار دشوار کرده است.

 در اینجا سوالات بسیاری در ذهن کاربران ایجاد می‌شود: آیا پرداخت پول بیشتر واقعا ارزشش را دارد؟ آیا خرید تشک ارزان‌تر، روی کیفیت خواب من اثر منفی می‌گذارد؟

چه تشکی برای من مناسب‌تر است؟

خبر خوب این است که ما با آزمایش راحتی و مشخصه‌های تشک های موجود در بازار، می‌خواهیم چند نمونه از بهترین‌ها محصولاتی را که همین حالا می‌توانید خریداری کنید، معرفی کنیم.

چگونه یک تشک انتخاب کنیم؟

افراد مختلف سلیقه‌های متفاوتی دارند و این یعنی نمی‌توان یک فرمول کلی را برای انتخاب تشک بیان کرد. با این حال، نکات زیر می‌توانند نقطه شروع خوبی برای انتخاب ما باشند:

  • از درد کمر، گردن یا شانه رنج می‌برید؟ به شکل خوابیدن خود توجه کنید. معمولا افرادی که به پهلو می‌خوابند، به تشک های نرم‌تر نیاز دارند (مثل مموری فوم یا هیبرید) و افرادی که به پشت یا جلو می‌خوابند یا احتمالا از درد مفصل رنج می‌برند، به تشک هایی سفت‌تر نیاز دارند.
  • سنگین‌وزن یا سبک‌وزن هستید؟ برای افراد سنگین‌تر، تشک‌های سفت‌تر مناسب‌تر هستند. افرادی که وزن پایینی دارند، باید روی تشکی بخوابند که نرم باشد. البته، این یک موضوع کلی است و انتخاب تشک سفت یا نرم نهایتا به سلیقه افراد بستگی دارد.
  • خواب آرام و راحتی ندارید؟ باید تشکی را بخرید که حرکات شما (یا همسرتان) را تا حد ممکن انتقال ندهد. خوشبختانه، تشک های مموری فوم و هیبرید این ویژگی را دارند.
  • کمردرد دارید؟ شما نیز باید به دنبال یک تشک مموری فوم یا هیبرید باشید (که در حقیقت فوم روی فنر است).
  • آلرژی دارید؟ تشک های لاتکس گزینه مناسبی برای شما هستند.
  • حین خواب عرق می‌کنید؟ تشکی را بخرید که در ساخت آن از متریال تنفس‌پذیر استفاده شده باشد. در ساخت اغلب محصولاتی که پایین‌تر معرفی خواهیم کرد، از چنین موادی استفاده شده است.
  • بودجه محدودی دارید؟ طبیعی است؛ همه افراد نمی‌توانند پول زیادی را بابت خرید تشک پرداخت کنند.

چه زمانی باید تشک را عوض کرد؟

کارشناسان می‌گویند پس از هفت سال، تشک شما دیگر همانند گذشته نخواهد بود و کیفیت خود را از دست می‌دهد. البته، این موضوع در درجه اول به کیفیت تشک و سپس به میزان استفاده شما بستگی دارد. با این وجود اگر عمر تشک شما رو به پایان است، باید به فکر تعویض آن باشید.

برنگشتن تشک به حالت قبلی خود بعد از اینکه از خواب بیدار شدید، وجود تورفتگی و برآمدگی روی آن، کثیف‌تر شدن تشک بعد از تمیز کردن یا هر چیز دیگری مثل این‌ها، نشان‌گر زمان تعویض تشک هستند.

معرفی بهترین تشک های بازار :

تشک ویسکو ویستر

انتخاب بهترین تشک

جزء خانواده تشک های طبی (Orthopedic)

پارچه رویه : گردباف سه لایه تمام پنبه ای سری کوانتوم پلاس (آنتی استرس-بیوبالانس-ارگانیک-بامبوپلاس)

دارای دو حالت سفت و نرم

تشک مارینا

انتخاب بهترین تشک

جزء خانواده تشک های طبی فنری نرم (Orthopedic)

    پارچه رویه: گردباف سه لایه تمام پنبه ای

    عایق حرارتی: نمد ترموفلت

    نوع فنر: فنر متصل (bonnell spring)

    نوع دستگیره: طنابی

برای مشاهده مدل های مختلف انواع تشک و کالای خواب برند ویستر به وب سایت vistar-co.com و یا پیج اینستاگرام @vistar_mattress مراجعه کنید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۳۲۳۲۳۲ تماس بگیرید.

نظر خود را بیان کنید