آیا آماده‌ی سفری شاد و پرماجرا به دنیای انیمیشن‌ها هستید؟ سال ۲۰۲۳ با انیمیشن‌های طنز و سرگرم‌کننده‌اش، لحظات شادی را برای مخاطبان در هر سنی رقم زده است.

در این مقاله، به دنیای این انیمیشن‌های خنده‌دار می‌رویم و ۱۰ مورد از بهترین‌هایشان را به شما معرفی می‌کنیم تا با خیالی آسوده، برای تماشاانلاین آن‌ها آماده شوید.

عنوان انیمیشن

ژانر

توضیحات مختصر

پشمالوها: ماجراجویی در جزیره گمشده

کمدی-ماجراجویی

دنباله‌ای پرهیجان و خنده‌دار از انیمیشن پشمالوها

عصر یخبندان: ماموت‌های فضایی

کمدی-ماجراجویی

سفری فضایی و پرهیجان با ماموت‌های دوست‌داشتنی

گارفیلد: گربه‌ای با حال و هوای پیتزا

کمدی

ماجراهای گارفیلد، گربه‌ی تنبل و عاشق پیتزا

تام و جری: شکار پنیر فضایی

کمدی کوتاه

تقابل همیشگی تام و جری در فضایی متفاوت

بچه رئیس: بازگشت به مهدکودک

کمدی

تلاش‌های طنزآمیز تیموتی Templeton برای نجات مهدکودک

خانواده آدامز ۲

کمدی-ماجراجویی

سفر دور دنیا با خانواده‌ی عجیب و غریب آدامز

پرندگان خشمگین: پرنده‌ای در قفس طلا

کمدی

تلاش‌های رد برای فرار از قفس و بازگشت به دنیای آزاد

هتل ترانسیلوانیا: عاشقان هتل

کمدی-عاشقانه

ماجراهای عاشقانه‌ی دراکولا و دخترش میویس

عصر حشرات: نبرد ملکه‌ها

کمدی-ماجراجویی

سفر پرماجرای ملکه مورچه‌ها برای نجات کلونی خود

راکون‌های فضایی

کمدی-علمی تخیلی

سفری فضایی پرهیجان با گروهی از راکون‌ها

۱. پشمالوها: ماجراجویی در جزیره گمشده

این انیمیشن کمدی-ماجراجویی، دنباله‌ای پرهیجان و خنده‌دار بر قسمت اول پشمالوها است. در این قسمت، گوسفندان دوست‌داشتنی ما به جزیره‌ای گمشده سفر می‌کنند و با ماجراهای طنز و هیجان‌انگیزی روبرو می‌شوند.

۲. عصر یخبندان: ماموت‌های فضایی

داستان این انیمیشن کمدی، ما را به سفری فضایی با ماموت‌های دوست‌داشتنی عصر یخبندان می‌برد. در این قسمت، مندی و دیگر ماموت‌ها سوار بر یک سفینه فضایی می‌شوند تا خانواده‌شان را که توسط موجودات فضایی ربوده شده‌اند، نجات دهند.

10 شخصیت محبوب انیمیشن‌های عصر یخبندان • دیجی‌کالا مگ

۳. گارفیلد: گربه‌ای با حال و هوای پیتزا

این انیمیشن کمدی، ماجراهای گارفیلد، گربه‌ی تنبل و عاشق پیتزا را روایت می‌کند. در این قسمت، گارفیلد در یک مسابقه‌ی خوردن پیتزا شرکت می‌کند و برای رسیدن به جایزه، با چالش‌های خنده‌داری روبرو می‌شود.

۴. تام و جری: شکار پنیر فضایی

این انیمیشن کمدی کوتاه، ما را به تماشای تقابل همیشگی تام و جری می‌برد، اما این بار در فضایی متفاوت! در این قسمت، تام و جری برای به دست آوردن یک پنیر فضایی نادر، با یکدیگر رقابت می‌کنند و لحظات خنده‌داری را رقم می‌زنند.

۵. بچه رئیس: بازگشت به مهدکودک

این انیمیشن کمدی، دنباله‌ای جذاب بر قسمت اول بچه رئیس است. در این قسمت، تیموتی Templeton، که حالا بزرگ شده، به مهدکودکی که قبلاً در آن حضور داشته باز می‌گردد تا جلوی نقشه‌های شیطانی یک کودک شرور را بگیرد.

۶. خانواده آدامز ۲ ‍‍‍

این انیمیشن کمدی-ماجراجویی، ما را به دنیای عجیب و غریب خانواده‌ی آدامز می‌برد. در این قسمت، خانواده‌ی آدامز به سفری دور دنیا می‌روند و با اتفاقات طنز و هیجان‌انگیزی روبرو می‌شوند.

خانواده‌ی آدامز 2؛ دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌ها از بدترین تا بهترین •  دیجی‌کالا مگ

۷. پرندگان خشمگین: پرنده‌ای در قفس طلا

این انیمیشن کمدی، داستان پرنده‌ای به نام رد را روایت می‌کند که در قفسی طلایی اسیر شده است. رد با کمک دوستانش تلاش می‌کند تا از قفس فرار کند و به دنیای آزاد بازگردد.

۸. هتل ترانسیلوانیا: عاشقان هتل ‍♀️❤️‍

این انیمیشن کمدی- عاشقانه، ماجراهای دراکولا و دخترش میویس را روایت می‌کند که هر دو عاشق شده‌اند. اما دراکولا با رابطه‌ی دخترش با یک انسان مخالف است و این موضوع چالش‌های خنده‌داری را به وجود می‌آورد.

۹. عصر حشرات: نبرد ملکه‌ها

این انیمیشن کمدی-ماجراجویی، داستان ملکه مورچه‌ها را روایت می‌کند که برای نجات کلونی خود از شر ملکه مورچه‌های شرور، راهی سفری پرماجرا می‌شود.

۱۰. راکون‌های فضایی

این انیمیشن کمدی-علمی تخیلی، ماجراهای گروهی از راکون‌ها را روایت می‌کند که به طور اتفاقی سوار بر یک سفینه فضایی می‌شوند و به سفری فضایی پرهیجان می‌روند.

این‌ها فقط ۱۰ مورد از خنده‌دارترین انیمیشن‌های سال ۲۰۲۳ هستند.

• انیمیشن‌های کمدی برای بزرگسالان:

  • ** برادران سوپر ماریو:** این انیمیشن با الهام از بازی محبوب سوپر ماریو، ماجراهای ماریو و لوییجی را در دنیای قارچ‌خور به تصویر می‌کشد. طنز این انیمیشن بیشتر مناسب بزرگسالان است و با اشارات ظریف و نوستالژیک، مخاطبان را می‌خنداند.
  • ** عنصری (Elemental):** این انیمیشن محصول استودیوی پیکسار، داستان عاشقانه‌ای را در دنیایی روایت می‌کند که ساکنین آن از عناصر طبیعی مانند آب و آتش تشکیل شده‌اند. طنز این انیمیشن با موقعیت‌های کمدی و دیالوگ‌های هوشمندانه، بزرگسالان را سرگرم می‌کند.

• انیمیشن‌های کمدی خانوادگی:

  • ** سفرهای میچلز علیه ماشین‌ها:** این انیمیشن کمدی-ماجراجویی، داستان خانواده‌ای عجیب و غریب را روایت می‌کند که درگیر قیام ماشین‌ها می‌شوند. طنز اسلپ‌استیک (slapstick) و موقعیت‌های خنده‌دار این انیمیشن، برای تمام اعضای خانواده، از کودکان تا بزرگسالان، سرگرم‌کننده است.
  • ** آرزوی ایوان:** این انیمیشن کمدی-ماجراجویی، داستان یک فیل سیرک را روایت می‌کند که آرزو دارد انسان شود. این انیمیشن با طنزی شیرین و دلنشین، پیام‌های ارزشمندی را نیز درباره‌ی پذیرش خود و قدرت دوستی به مخاطب منتقل می‌کند.

• انیمیشن‌های کمدی با موسیقی متن جذاب:

  • ** ترول‌ها ۳: ریتم متحد:** این انیمیشن کمدی-موزیکال، ماجراهای ترول‌های دوست‌داشتنی را روایت می‌کند که برای برگزاری یک جشنواره‌ی موسیقی بین قبایل مختلف ترول‌ها تلاش می‌کنند. موسیقی متن جذاب و آهنگ‌های شاد این انیمیشن، بر طنز آن می‌افزاید.
  • ** بچه رئیس: بازگشت به مهدکودک:** همانطور که قبلاً اشاره شد، این انیمیشن کمدی علاوه بر طنز موقعیت، از موسیقی متن جذابی نیز برخوردار است که لحظات شادی را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد.

• انیمیشن‌های کمدی با دوبله‌ی فوق‌العاده:

  • ** شاه میمون:** این انیمیشن اکشن-ماجراجویی با الهام از رمان کلاسیک چینی “سفر به غرب” ساخته شده است. دوبله‌ی حرفه‌ای و بامزه‌ی شخصیت‌ها، بر طنز این انیمیشن می‌افزاید.
  • ** گارفیلد: گربه‌ای با حال و هوای پیتزا:** جذابیت این انیمیشن کمدی، علاوه بر داستان و طنز بصری، در دوبله‌ی فوق‌العاده‌ای است که روحیات گارفیلد، گربه‌ی تنبل و عاشق پیتزا

فراموش نکنید که برای انتخاب انیمیشن مناسب، به treiler یا پیش‌پرده‌ی فیلم و همچنین نقدهای منتشر شده در وب‌سایت‌های معتبر نیز توجه کنید.

امیدواریم با کمک این راهنما، بتوانید انیمیشن خنده‌دار و سرگرم‌کننده‌ای را برای خود و خانواده‌ی عزیزتان در تماشاآنلاین انتخاب کنید.

نظر خود را بیان کنید