مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره افرا در سال ۱۳۹۶ به منظور ارائه خدمات مشاوره و روان‌درمانی با مدیریت خانم دکتر نرگس خدابنده تاسیس شد. این مرکز دارای مجوز پروانه تاسیس از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران می باشد و مطابق منشور اخلاقی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره عمل می کند. خدمات مشاوره و روان درمانی افرا کلینیک توسط متخصصین مجرب انجام گرفته و احترام به حقوق مراجعین و حفظ حریم خصوصی مراجعه کنندگان در اولویت برنامه های روان شناسان و مشاوران این مرکز قرار دارد.

در کلینیک روانشناسی افرا تیمی فعال، جوان و متخصص به صورت حرفه‌ای آماده کمک‌رسانی به شما هستند. جزئیات این خدمات به شرح زیر است:

مشاوره و روان درمانی: روان شناسان و مشاوران مرکز مشاوره افرا در دو حوزه مشاوره و روان درمانی به مراجعین خدمات ارائه می دهند. روان شناسان و مشاوران با توجه به رویکرد درمانی شان ترکیبی از مشاوره و روان درمانی را انجام می دهند. در صورتی که جلسات بیشتر مشاوره ای باشد، درمانگر فعال و تکلیف محور است و اگر جلسات بیشتر به شکل روان درمانی برگزار شود، مراجع فعال‌تر و مستقل تر عمل کرده و مسائل مراجع به صورت عمیق مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گروه هدف: خدمات مرکز مشاوره افرا برای گروه های سنی کودک، نوجوان، بزرگسال و سالمند در دو بخش مشاوره و روان درمانی انجام می گردد.

مشاوره فردی و گروهی: جلسات روان شناسان و مشاوران افرا کلینیک به دو صورت تک مراجع و یا بیش از یک مراجع برگزار می شود و اغلب جلسات مشاوره های خانواده با بیش از یک نفر برگزار می گردد.

با ما همراه باشید تا با معرفی حوزه های مختلف فعالیت روان شناسان و مشاوران افرا کلینیک بیشتر آشنا شوید.

مشاوره فردی

 روان شناسان و مشاوران افرا کلینیک در زمینه مشکلات ارتباطی، تحصیلی، شغلی، ازدواج، بارداری، خیانت، مهاجرت و ترک اعتیاد، مشاوره فردی ارائه می دهند.

دریافت مشاوره فردی؛ مشاوره انفرادی و محرمانه (تلفنی + حضوری + آنلاین)

  1. مشاوره کودک

 درمانگران کودک علاوه بر جلسات بازی درمانی ، کیفیت رابطه والد و کودک را نیز مورد بررسی قرار داده و در صورت لزوم برای بهتر شدن روابط جلسات آموزشی برگزار می‌کنند. در مرکز افرا به کودکان زیر ۱۰ سال در زمینه پرخاشگری، اضطراب و بیقراری، کج خلقی، ناسازگاری، لجبازی، اختلال بیش فعالی و کم توجهی، اختلال یادگیری، مشکلات ارتباطی با محیط بیرون، استعداد یابی و مهارت های زندگی خدمات مشاوره و روان‌درمانی ارائه می‌شود.

  1. مشاوره نوجوان

تفاوت نسل‌ها یکی از چالش های مهم در زندگی والدین است که درک کردن و چگونگی برخورد با نوسانات خلقی سن بلوغ و رفتارهای غیر متعارف نوجوانان را برای شان دشوار می کند، مشاورین افرا کلینیک می توانند به شما کمک کنند تا بتوانید نوجوان خود را بهتر درک کنید و ارتباط موثری با او داشته باشید.

  1. مشاوره تحصیلی

اگر شما در سر دو راهی هایی مثل انتخاب مدرسه یا رشته تحصیلی تان هستید بهترین کار، گرفتنِ مشاوره از یک متخصص تحصیلی است. مشاور تحصیلی می تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسب خود را داشته باشید. اگر شما در تمرکز کردن یا نحوه مطالعه کردن مشکل دارید مشاور تحصیلی می تواند راهکارهای متناسب با تیپ شخصیت تان به شما پیشنهاد دهد؛ همین‌طور اگر شما در نحوی ارتباط با همکلاسی ها یا کادر آموزشی مدرسه چالش دارید می توانید از مشاوران تحصیلی افرا کلینیک کمک بگیرید.

  1. مشاوره شغلی

هر چقدر فرصت ها و امکانات شغلی، محدودتر می شود به همان نسبت مشاوره شغلی اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ چرا که شما می بایست تصمیمات متناسب تری با تقاضای جامعه و استعداد خود بگیرید. این موضوع با انجام مشاوره شغلی امکان پذیر می باشد. شما می توانید خدمات مشاوره شغلی را به شکل حضوری، تلفنی و آنلاین از مشاوران شغلی مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره افرا دریافت کنید.

  1. مشاوره اعتیاد

اگر شما درگیر اعتیاد به مواد، موبایل، روابط جنسی و … هستید و تصمیم جدی دارید تا از آن رها شوید، می توانید این مسیر پر پیچ و خم را با مشاورینِ ترک اعتیاد افرا کلینیک با موفقیت طی کنید.

  1. مشاوره جنسی

در صورتی که شما در رابطه جنسی خود دچار مشکل شده اید و یا شریک شما از رابطه جنسی با شما راضی نیست، می توانید از درمانگران متخصص در این زمینه به صورت تلفنی، آنلاین و یا حضوری راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مشاوره های زوج یا خانواده

روان شناسان و مشاورین افرا کلینیک در زمینه مشکلات کودک -والد، والدین – نوجوانان، زوجین و اعضای خانواده با یکدیگر، مشاوره گروهی انجام می دهند. در ادامه با چند نمونه از مشاوره های گروهی آشنا می شوید.

مشاوره طلاق

اگر احساس می کنید در مورد ادامه یا تمام کردن زندگی مشترکتان سردرگم هستید، می توانید از مشاورین طلاق افرا کلینیک کمک بگیرید تا همراه با مشاورین همه جوانب بودن در رابطه و یا جدا شدن را بسنجید و در نهایت تصمیمی مناسب بگیرید.

دریافت مشاوره طلاق تلفنی، آنلاین و حضوری در تهران

مشاور خانواده

اگر احساس می کنید بحث و دعواهای بین شما و همسرتان ناشی از ارتباط با خانواده همسر یا خانواده خودتان هست، اگر مشکلات درون خانوادگی مثل درگیری با فرزند و یا مشکلاتی مثل عدم صمیمیت یا اعتماد به همسرتان دارید می توانید از مشاورین خانواده مرکز مشاوره افرا کمک بگیرید. مشاورین افرا کلینیک با رویکردهای سیستمی، طرحواره درمانی، هیجان مداری، شناختی-رفتاری و روابط ابژه به شما کمک می کنند تا مشکلات خانوادگی تان بر طرف گردد.

مشاوره پیش از ازدواج

ما با تصمیم گیری های خود مسیر زندگی مان را تعیین می کنیم، یکی از این تصمیم گیری های مهم ازدواج است، مشاورین پیش از ازدواج افرا کلینیک با گرفتن تست و برگزاری جلسات مشاوره می توانند شما را به آگاهی و شناخت خوبی نسبت به طرف مقابل برسانند که، قطعا این آگاهی به تنهایی و یا با مشاوره گرفتن از اطرافیان نزدیک تان انجام نخواهد شد. شما می توانید با اطلاعات دقیق و درستی که از مشاورین دریافت می کنید تصمیم آگاهانه ای برای خود بگیرید تا در مسیری که می خواهید قدم بگذارید و تجربه احساس اطمینان، رضایتمندی، آرامش و امنیت در رابطه را داشته باشید. مشاوره پیش از ازدواج به صورت آنلاین و حضوری در مرکز مشاوره افرا قابل ارائه می باشد.

مشاوره ازدواج

 ازدواج یکی از مسیرهای مهمی است که داشتن اطلاعات و آموزش های صحیح نقش بسیار موثری در طی کردن موفقیت‌آمیز این مسیر دارد. . مشاورین ازدواج افرا کلینیک می توانند شما را برای گذر از این مسیر پر پیچ و خم کمک کنند تا با ایجاد اعتماد و صمیمیت در رابطه تان، آرامش و امنیت بیشتری را تجربه کنید.

مشاوره خیانت

امروزه متاسفانه یکی از مشکلات رایج بین زوجین، مسئله خیانت است. ممکن است در بسیاری موارد زمان زیادی از رابطه فرا زناشویی نگذشته باشد و رابطه زناشویی قابل بازسازی باشد؛ اما به دلیل احساسات دردناکی که همسر خیانت دیده در این شرایط تجربه می کند اغلب نمی تواند تصمیمات درستی بگیرد، به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم در این شرایط بحرانی تصمیمات مهم را به تنهایی نگیرید. مشاورین خانواده افرا کلینیک می توانند شما را در این شرایط سخت یاری کنند.

نظر خود را بیان کنید