عطاری آنلاین

عطاری آنلاین

چرا عطاری آنلاین؟

من یک گیاه شناس هستم و بسیار به عطاری ها علاقمند، می خواهم در این بحث درباره گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی صحبت کنم. البته بحث عطاری آنلاین را نیز برای شما باز می کنم تا بتوانید خرید خود را آگاهانه انجام دهید. در کل راه اندازی یک عطاری آنلاین باعث می شود تا به راحتی با استفاده از اینترنت تمامی عرقیات گیاهی را بشناسید و علاوه بر شناخت می توانید از آنها استفاده کنید، مثلا اینکه با کارشناسان و متخصصان عرقیات گیاهی که در عطاری آنلاین نیز حضور دارند صحبت کرده و با توجه به سوالات موجود طب سنتی این مشاوران، عرقیات گیاهی مناسب بدن شما را با شرح تمامی خصوصیات و ویژگی ها مشخص شده ارائه می دهند.تحقیقات علمی نشان داده است که گیاهان دارویی معمولا دارای ویژگی های منحصر به فردی در همه انسانها است و در صورتی که کشت گیاه به شکل ارگانیک انجام شود و گیاه از کود های طبیعی برای رشد بهره ببرد که بسیار عالی است و این نشان کیفیت گیاه خریداری شده است. یک عطاری به صورت آنلاین به می تواند تمامی مشتری های خود را از دور و نزدیک مورد حمایت قرار دهد، کافی است یک بار ما را امتحان کنید و با متخصصان عرقیات گیاهی ارتباط خود را برقرار کنید، اینگونه می توانید زندگی سالم خود را تضمین کرده و از خواص تمام گیاهان اطلاع پیدا کنید.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

در فروشگاه ما می توانید مشاوره آنلاین دریافت کنید و همچنین اطلاعات سایت و اطلاعیه هایی که درباره خواص گیاهان وجود دارد را نیز می توانید مطالعه کنید،شرایط بدنی شما در نظر گرفته می شود و همین باعث می شود با توجه به وضع جسمانی افراد عرقیات گیاهی مخصوص داده شود.فرم خاصی داده می شود که شامل سن و جنس و شهر محل سکونت و یک سری سوالات دیگر است، البته اگر موفق به دریافت فرم نشدید اصلا نگران نباشید به راحتی می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و وضعیت جسمانی شما استعلام خواهد شد و با توجه به آن عرقیات گیاهی مخصوص به شما داده خواهد شد.خرید عرقیات گیاهی را از ما بخواهید. شاید بتوان گفت تنها مرکز خرید که دارای رضایت مشتری است و انواع عرقیات گیاهی را ارائه می دهد با توجه به نظر پزشکان سنتی ما هستیم که به صورت عطاری اینترنتی کار خواهیم کرد.

عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی:

عرقیات گیاهی ، که به آبهای گل ، هیدروسل ، هیدرولات ، عرقیات گیاهی ضروری نیز معروف هستند ، محصولات تقطیر با آب هستند. آنها سوسپانسیون کلوئیدی اسانس ها و اجزای محلول در آب هستند که از طریق تقطیر با بخار یا هیدروستریل (نوعی تقطیر با بخار) از گیاهان به دست می آیند. این نوع عرقیات گیاهی به عنوان طعم دهنده و لوازم آرایشی (مراقبت از پوست) استفاده می شوند. عرقیات گیاهی محبوب برای مراقبت از پوست شامل گلاب ، عرقیات گل ها است. رزماری ، پونه کوهی و آویشن عرقیات گیاهی بسیار محبوب برای تولید غذا هستند.

تولید عرقیات گیاهی

عرقیات گیاهی به همان شیوه یا مشابه روغنهای اصلی تولید می شوند. با این حال ، روغنهای اصلی تا بالای محلول تقطیر شناور می شوند و تقطیر آبکی را پشت سر می گذارند.. در گذشته ، این اغلب به شکل محصول فرعی تقطیر در نظر گرفته می شدند ، اما در حال حاضر به عنوان یک محصول مهم در نظر گرفته می شوند. عرقیات گیاهی تولید شده اساساً اسانسهای رقیق شده با غلظت کمتر از ۱ ((معمولاً ۰۱/۰ تا ۰/۰۴) هستند. عوامل متعددی مانند دما و چرخه رشد گیاهان دارویی ، بر ویژگی های یک تقطیر تأثیر می گذارد و بنابراین بر زمان تقطیر تأثیر می گذارد. برای مثال رزماری باید در اوج تابستان قبل از گلدهی تقطیر شود و تبدیل به عرق رزماری شود. این اطلاعات باعث می شود تا شما بدانید چه مراحلی برای تولید عرقیات در فروشگاه اینترنتی ما طی می شود تا محصولی بسیار عالی به شما داده شود.

عرق آویشن:

آویشن به دلیل خواص ضد باکتریایی اش مشهور است و ممکن است آینده ای به عنوان یک ماده ضد آکنه داده شود.عرق آویشن می تواند برای کاهش اضطراب مورد استفاده قرار بگیرد، امروزه در طول روز افراد دچار فشارهای عصبی زیادی می شوند اگر این نوع عرق را به هر شکلی مصرف کنند باعث می شود به آنها حس آرامش دهد،این مهمترین عملکردی است که عرق آویشن دارد بنابراین ما توانسته ایم این نوع عرق را که در ایران بسیار کاربرد دارد و به شکل معمول در خانه ها یافت می شود تولید کنیم و البته این نوع تولید به شکل کاملا ارگانیک و طبیعی انجام می گیرد.از دیگر مزیت ها می توان گفت این نوع عرق و در برخی موارد اکثریت عرقیات گیاهی برای دردهای شکمی و سرفه های طولانی، عفونت روده و همچنین برای برفک دهان مصرف آن توصیه می شود.

عرق بهارنارنج

ما بهترین نوع عرق بهار نارنج را برای مصرف کننده تهیه می کنیم، این نوع عرق یکی از انواع عرقیات است که قلب را تقویت می کند و البته ضد تشنج بوده و یک حالت آرام بخش خاصی دارد، این نوع عرق در خانه های ایرانی جایگاه خاصی دارد و به عنوان شربت مورد استفاده قرار می گیرد، از خواص دیگر عرق بهار نارنج می توان به این مورد که ضد افسردگی است اشاره کرد و بی خوابی های شبانه را رفع می کند.همچنین برای کسانی که می خواهند وزن خود را پایین بیاورند می تواند یک چربی سوز بسیار عالی باشد.

عرق کاسنی

عرق کاسنی که می توان گفت برای کاهش تب بسیار عالی است، این نوع عرق را می توانید از ما خریداری کنید، از خواص عرق کاسنی این است که باعث تقویت کلیه و کبد می شود و البته دارای ویتامین سی است، برای دردهای مفصلی نیز خوب است زیرا رگ های بدن را باز خواهد کرد.در کل عرقیاتی که در سایت و فروشگاه اینترنتی ما به فروش می رسد همه دارای خواص بسیار عالی برای بدن هستند و البته همه ما تقریبا آگاه هستیم که پزشکان سنتی ایرانی تحقیقات زیادی درباره عرقیات داشته و همه این موارد نیز به صورت علمی کاملا ثابت شده است. این نوع عرقیات باعث می شوند سیستم ایمنی بدن بسیار عالی عمل کند.

نظر خود را بیان کنید