هوایی خوشبو و مطبوع با خوشبو کننده هوا

هوای خانه نیز مانند سایر محیط های اداری، تجاری و دیگر مکان ها، باید همیشه خوشبو و مطبوع باشد تا دیگران از بودن در این محیط لذت ببرند. استفاده از خوشبو کننده هوا یکی از بهترین راه ها برای خوشبو و مطبوع کردن فضای خانه، محیط های اداری و تجاری است. این خوشبو کننده ها در انواع رایحه ها وجود دارند که می توانید مطابق سلیقه خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید.

چرا از خوشبو کننده های هوا باید استفاده کرد؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که احساس کنید خانه، محل کار و یا مغازه شما، بوی کهنگی گرفته است. این بو می تواند به علت بوی غذا، بوی حوله یا یک لباس خیس مانده در فضا، بوی یک چیز فاسد و… باشد که باعث می شود تا فضای آنجا خیلی بوی بدی بگیرد و شما از استشمام این بو اذیت شوید. از سوی دیگر استرس های کار و زندگی نیز یکی از عواملی است که می تواند بر روح و روان همه افراد تاثیرات منفی بگذارد. استفاده از انواع خوشبو کننده هوا، می تواند باعث ایجاد یک بوی خوش در فضای منزل و محیط کار شده و همه استرس های روزانه را از بین ببرد. حتی پزشکان نیز تاثیرات استفاده از خوشبو کننده هوا را بر روی مغز و همچنین کاهش فشار خون نیز تایید کرده اند.

انواع خوشبو کننده هوا

قطعا هنگام خرید خوشبو کننده هوا، از شما پرسیده می شود که چه نوع خوشبو کننده هوایی نیاز دارید؟ اینجاست که این سوال برای شما پیش می آید که چه نوع خوشبو کننده هایی وجود دارند و تفاوت میان آن ها چیست. در واقع شما با علم به اینکه هر نوع خوشبو کننده ای چه خصوصیاتی دارد، می توانید بهترین نوع آن را برای فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.

انواع خوشبو کننده های هوا عبارتند از:

  • خوشبو کننده های گازی که معمولا با یک دستگاه اتوماتیک استفاده می شوند.
  • خوشبو کننده های دستی که همان اسپری های خوشبو کننده هستند.
  • خوشبو کننده های جامد و ژلی

بنابراین شما می توانید از هر یک از این خوشبو کننده ها برای مطبوع کردن هوا استفاده کنید.

هوایی خوشبو و مطبوع با خوشبو کننده هوا

ویژگی های یک خوشبو کننده هوای خوب

فرض کنید که روی مبل نشسته اید و بوی خوش هوا را استشمام می کنید. قطعا در این لحظه شما خیلی حس خوبی خواهید داشت و این حس را مدیون همین خوشبو کننده هوا هستید. اما پیش از خرید خوشبو کننده، بهتر است با ویژگی های یک خوشبو کننده خوب و مناسب هوا آشنا شوید.

خوشبو کننده های هوا باید علاوه بر پخش بوی خوش در هوا، خاصیت خنثی کنندگی نیز داشته باشند. در واقع این خوشبو کننده ها باید به گونه ای باشند که با بوی هوا قاطی نشوند، زیرا در این حالت نه تنها بوی خوشی به مشام شما نمی رسد، بلکه بوهای بدتری نیز به مشام شما خواهد رسید. اگر خوشبو کننده خاصیت خنثی کنندگی داشته باشد، بوی بد هوا را نیز خنثی می نماید.

یک خوشبو کننده خوب باید به خوبی عطر را در همه فضا پخش کند. به طور مثال برخی از خوشبوکننده های جامد نمی توانند آنطور که باید و شاید بو را در فضا پخش نمایند.

بوهای طبیعی بهترین رایحه ها برای استفاده در خوشبو کننده های هوا هستند.

در ترکیبات یک خوشبو کننده خوب، باید از مقدار خیلی کمی مواد شیمیایی و صنعتی استفاده شده باشد، زیرا مواد شیمیایی حساسیت زا هستند.

خوشبو کننده های هوا باید پخش بوی بالا و ماندگاری بالایی داشته باشند.

مزایای استفاده از خوشبو کننده های هوا

  • بوی خوب فضا می تواند باعث تمدد اعصاب و آرامش شود.
  • برخی از خوشبو کننده ها می تواند باعث درمان بسیاری از بیماری های تنفسی، سرماخوردگی و… شود.
  • برخی از خوشبو کننده ها می توانند هوا را ضد عفونی کنند.
  • خوشبو کننده ها انرژی زا هستند و باعث می شوند تا در محیط کار راندمان کاری افراد بیشتر شود.
  • خوشبو کننده ها در محیط های تجاری، باعث جذب هر چه بیشتر مشتری می شوند.
  • خوشبو کننده ها باعث ایجاد حس سر زندگی و نشاط و شادابی می شوند.

طریقه استفاده از خوشبو کننده های هوا

استفاده از خوشبو کننده هوا، بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید از این خوشبو کننده ها در پذیرایی، اتاق، دستشویی و… استفاده کنید.

یکی از بهترین راه های استفاده از اسپری های خوشبو کننده هوا، استفاده از دستگاه های خوشبو کننده هوا می باشد. کار با این دستگاه ها ساده است، فقط کافی است اسپری مورد نظر خود را درون دستگاه قرار داده و دستگاه هر چند دقیقه یکبار، عطر را در فضا اسپری می کند. این کار باعث می شود تا بوی عطر اسپری، به طور مداوم در فضا بپیچد و هوا همیشه خوشبو و مطبوع بماند.

اگر می خواهید از اسپری های خوشبو کننده هوا به تنهایی استفاده کنید، کافی است تا آن را در هوا اسپری کنید تا بو در فضا پخش شود. البته اینکار را باید در فواصل مختلفی از زمان انجام دهید تا بوی عطر از بین نرود. استفاده از خوشبو کننده های جامد و ژلی نیز بسیار ساده است، زیرا دستور خاصی برای مصرف ندارند و شما فقط باید ظرف حاوی این مواد را در جایی که مدنظرتان است قرار دهید تا بو در فضا پخش شود.

هوایی خوشبو و مطبوع با خوشبو کننده هوا

خرید انواع خوشبو کننده های هوا

اگر به دنبال خرید خوشبو کننده هوا هستید، می توانید بهترین و با کیفیت ترین خوشبو کننده های هوا را از ما بخواهید. این خوشبو کننده ها در انواع رایحه ها برای تمامی سلیقه ها تهیه شده اند و شما می توانید به راحتی این محصول را سفارش دهید. این خوشبو کننده ها از رایحه های با کیفیت و مجاز آرایشی ساخته شده اند که به هیچ عنوان ایجاد حساسیت نمی کنند و از سوی دیگر ماندگاری بسیار بالا و پخش بوی عالی نیز دارند. قیمت این محصولات در مقایسه با کیفیت آن ها، بسیار به صرفه می باشد و شما می توانید به راحتی محصولی با کیفیت را سفارش دهید. رایحه های این عطرها به حدی طبیعی هستند که برای شما بوهای مختلف و واقعی همچون هلو، لیمو، پرتقال و… را تداعی می کنند و هنگام استشمام این بوها، لذت کافی را خواهید برد. برای سفارش انواع خوشبو کننده های هوا کافی است وارد سایت عطرینه شاپ شده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید تا محصول برای شما در اسرع وقت ارسال شود.

نظر خود را بیان کنید