یکی از نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های معتبر در زمینه‌ی پزشکی و تجهیزات مرتبط به آن، که از قضا، در نزدیکی ایران برگزار می‌شود، نمایشگاه باسابقه‌ی Arab Health در دبی است.

اگر در صنعت سلامت ایران فعال هستید؛ چه به عنوان پزشک، چه افراد شاغل در شاخه‌های مهندسی پزشکی یا بازاریابان حوزه‌ی تجهیزات پزشکی، حتماً در طول سال تلاش می‌کنید، تا با حضور در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های مرتبط با تخصص خود، در کنار به روز نگه‌داشتن اطلاعات خود، اقدام به ارتباط با فعالان و شرکت‌های این حوزه و همچنین تأمین محصولات جدید، برای نیازهای خود، داشته باشید. یکی از نزدیک‌ترین و معتبرترین این نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها، که به صورت هم‌زمان برگزار می‌شود، نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی که با نام Arab Health شناخته می‌شود است. در این‌جا تلاش می‌کنیم، تا اطلاعات بیشتری از این نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ را، در اختیار شما قرار دهیم.

درباره نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health دبی

یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه‌ی سلامت و تجهیزات پرشکی در جهان، که شرکت‌کنندگانی از سراسر دنیا را به خود جذب می‌کند، نمایشگاه Arab Health دبی است. این نمایشگاه از سال ۱۹۷۵ آغاز شده و تا امروز ۴۴ دوره از آن برگزار شده است. فقط در سال ۲۰۱۹، چیزی حدود ۱۰۶ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند. در کنار نمایشگاه، کنفرانس‌های تحصصی برای مهمانان برگزار می‌شود، که امکان حضور برای آن‌ها وجود دارد. چهل و پنجمین دوره‌ی این نمایشگاه، در سال ۲۰۲۰ در دبی و کمتر از یک ماه دیگر، برگزار خواهد شد و فعالان این حوزه در کنار یکدیگر جمع خواهند شد.

Arab Health

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی ۲۰۲۰

چهل و پنجمین دوره‌ی نمایشگاه تجهیزات پزشکی Arab Health در دبی، از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ ژانویه ۲۰۲۰ معادل ۷ تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۸، از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر، در سالن Dubai World Trade Centre برگزار می‌شود. بر اساس آمار ارائه شده توسط برگزار کنندگان این نمایشگاه، در سال ۲۰۲۰، بیش از ۴۲۵۰ شرکت پزشکی از ۶۴ کشور، حضور خواهند داشت که فقط برای ۳۷  کشور از این تعداد، محوطه‌ی اختصاصی در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید لیست کامل کمپانی‌های شرکت‌کننده در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی را در این‌جا ببینید. همچنین پیش‌بینی شده که بیش از ۵۵ هزار بازدیدکننده در این نمایشگاه شرکت کنند، که فرصتی بسیار استثنایی برای آشنایی با فعالان این صنعت، از کشورهای مختلف و شبکه‌سازی را برای حاضرین در این نمایشگاه، فراهم خواهد کرد. در کنار این نمایشگاه، کنفرانس‌های تخصصی نیز برگزار خواهد شد، که تعداد آن به بیش از ۱۵ عنوان خواهد رسید، که شرکت‌کنندگان می‌توانند از جدیدترین و به‌روزترین متدهای جهانی، آگاهی یابند.

Arab Health

شرکت در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی

برای حضور به عنوان شرکت در این نمایشگاه، از قبل می‌بایست ثبت‌نام و هزینه‌های آن پرداخت می‌شده است. جهت شرکت در این نمایشگاه، به عنوان بازدیدکننده، می‌بایست از طریق لینک ثبت‌نام بازدیدکننده نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی، اقدام به ثبت‌نام کنید تا با دریافت تاییدیه، امکان دریافت کارت عبور نمایشگاه، برای شما فراهم شود. در نظر داشته باشید که حضور در این نمایشگاه، برای بازدیدکنندگان رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه نیست، ولی ثبت‌نام برای صدور کارت تردد لازم است. با این کارت، امکان تردد در نمایشگاه به تعداد نامحدود فراهم خواهد شد. باید مدنظر داشته باشید که این یک نمایشگاه حرفه‌ای‌ست و صرفاً افراد بالای ۱۶ سال، امکان حضور و دریافت کارت تردد را خواهند داشت.

Arab Health

خرید تورهای نمایشگاه Arab Health دبی

دقیقاً در خلال این نمایشگاه، یعنی چهارشنبه ۹ بهمن ماه، یک روز تعطیل وجود دارد. همین امر باعث می‌شود تا سهولت بیشتری برای سفر افراد ایرانی، فراهم باشد. برای حضور در این نمایشگاه، بهترین راه، خرید تور دبی از آژانس مقتدرسیر است. آژانس مقتدرسیر، به عنوان مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی، تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در این بازه‌ی زمانی و متناسب با نیاز شرکت‌کنندگان، ارائه کند.

ارائه هتل‌ها با کیفیتی مناسب و همچنین فاصله‌ای منطقی از نمایشگاه، در کنار زمان برگزاری متناسب با تاریخ نمایشگاه، از مواردی‌ست که در پکیج‌های مرتبط با تور ویژه نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی، در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که حداقل زمان تورهای ویژه نمایشگاه ۳ شب و ۴ روز است، ولی بهتر است به بهانه‌ی حضور در این نمایشگاه، چند روزی هم در دبی بگذارنید و تور دبی با مدت زمانی بیشتر، مانند ۵ شب  را برای خود انتخاب کنید و به گشت و گذار در شهر بپردازید. در نظر داشته باشید که در همین بازه، فستیوال خرید دبی ۲۰۲۰ نیز در حال برگزاری‌ست و می‌توانید از آن استفاده کنید.

Arab Health

برای حضور در دبی و شرکت در نمایشگاه، کافی‌ست تا پس از مشخص کردن برنامه‌ی بازدید خود از آن، تاریخ مدنظر خود برای خرید تور دبی را انتخاب کرده و پس از برگزیدن هتل مناسب، با مشاوره‌ی کارشناسان فروش آژانس، نسبت به خرید تور اقدام نمایید. مد نظر داشته باشید که برای حضور در دبی، نیاز به دریافت ویزا است، که حداقل ۳ روز کاری زمان خواهد برد، ولی شما بهتر است از حداقل یک هفته پیش از سفر خود، جهت اطمینان از دریافت به‌موقع ویزای دبی، اقدام کنید.

نظر خود را بیان کنید