در این مطلب قصد داریم لیست بهترین محصولات برای مراقبت از مو چرب، خشک، فر  را به شما معرفی کرده و منبع معتبری برای تهیه انواع لوازم مراقبتی مو به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای این مطلب با مجله سلامت همراه باشید.

روتین مراقبت از مو (برنامه مراقبتی)

مراقبت از مو اگر دارای وسواس باشید می‌تواند برای شما چالش برانگیز باشد. سالم نگه داشتن مو نیازمند یک روتین مراقبتی مو است که شما طبق این روتین پیش رفته و از موهای خود مراقبت کنید.

روتین مراقبت از مو به این معنی است که شما یک برنامه مراقبتی از موی خود را تهیه کرده و محصولات مو را طبق این روتین در طول روز استفاده می‌کنید. با استفاده از این برنامه روزانه، شما از موهای خود مراقبت می‌کنید و باعث سالم ماندن آن می‌شوید.

نوع روتین و استفاده از محصولات مراقبت مو، بستگی به نوع و جنس موهای شما دارد که آیا موهای شما خشک، چرب، فر و… است و بسته به نوع موهای خود باید از محصولات متناسب با جنس موی خود استفاده کنید و روتین مراقبتی موی خود را طبق جنس موی خود برنامه‌ریزی و اجرا کنید.

در ادامه ما محصولات مناسب انواع موها را برای شما بهتر توضیح خواهیم داد.

لیست محصولات مراقبت از مو

قبل از هرچیز بهتر است بدانید برای مراقبت از مو‌؛ به چه محصولاتی نیاز دارید. این دسته از محصولات برای اکثر افراد با جنس موهای مختلف کاربرد دارد و شما برای اینکه موهای سالم‌تری داشته باشید باید محصول متناسب با موی خود را انتخاب کنید.

لیست محصولات:

  • روغن مو
  • کراتین مو
  • ماسک مو
  • نرم‌کننده مو
  • سرم مو
  • کرم مو
  • موس مو
  • شامپو

شما می‌توانید لیست قیمت انواع محصولات مراقبت از مو را در این صفحه مشاهده کنید. https://bambocare.com/hair-care/

معرفی محصولات مراقبت از موهای بانوان

موهای بانوان یکی از مهمترین فاکتورهای است که زیبایی خاصی را به چهره آن‌ها می‌دهد بنابراین باید مراقبت خاصی از آن شود. برای مراقبت از مو محصولات متفاوتی وجود دارد که باید با توجه به جنس مو از آن‌ها استفاده کرد. پیشنهاد ما استفاده از محصولات برند ایتالیایی ناشی Nashi است. محصولات مراقبتی این مو شامل ماسک داخل حمام، شامپو، کاندیشنر داخل حمام و روغن آرگان است که می‌توانید پک این محصول را خریداری کرده و به‌صورت روتین از آن استفاده کنید و از موهای خود مراقبت کنید. محصولات مشابه دیگری نیز برای مراقبت از موی بانوان وجود دارد که خاصیت و ویژگی‌های مشابه این محصول را نیز دارد و می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

معرفی محصولات مراقبت از موهای چرب

عموما موهای سر دارای غدد چربی است و ماده‌ای به‌نام سبوم تولید می‌کند که تولید این ماده برای موهای سر نیاز است اما بعضی از عوامل مانند شست و شوی بیش از حد سر با شامپو و نرم‌کننده‌ها، خاروندن بیش از حد سر، شستن سر با خشونت و… از عواملی هستن که ممکن است تولید این ماده را افزایش دهد و باعث چرب شدن موها می‌شود. برای اینکه چربی مو از بین برود شما می‌توانید از شامپوی مناسب موی چرب استفاده کنید که پیشنهاد ما به شما استفاده از شامپو سان سیلک Sun Silk مناسب برای موی چرب است. این شامپو حاوی عصاره لیمو است که چربی‌های اضافی سر را از بین برده و به‌خوبی چربی موی شما را تنظیم خواهد کرد. همچنین از برندهای مشابه این محصول با خاصیت مشابه نیز می‌توانید استفاده کنید.

معرفی محصولات مراقبت از موهای فر

موهای فر همانطور که به صورت افراد زیبایی خاصی می‌دهد، باید به خوبی نیز از آن مراقبت کرد. موهای فر معمولا به‌دلیل کمبود آب و چربی سر ایجاد می‌شود و باعث فر شدن موهای سر می‌شود. شستشوی موهای سر کمی دشوارتر از موهای صاف است و باید برای شستشوی آن زمان بیشتری را اختصاص داد و از محصولات مراقبتی مناسب موی فر استفاده کرد مانند روغن، سرم، شامپو موی فر و… . پیشنهاد ما استفاده از شامپو داو Dove مخصوص موهای فر است. زیرا این شامپو تاثیر ۴ برابری برای موهای فر دارد و به ریشه‌های مو نفوذ کرده و آن‌ها را تغذیه کرده و در برابر شکنندگی تقویت خواهد کرد. نمونه‌های مشابه ویژگی این محصول از برندهای مختلف نیز موجود و قابل استفاده است.

بعضی از اشخاص از داشتن موی فر رضایت ندارند و تصمیم براین دارند که موی خود را صاف کنند. برای صاف کردن موها می‌توان از کراتین مو استفاده کرد که خود کراتین نیز انواع مختلفی دارد که به‌گونه‌های مختلف و برای کارایی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از بهترین نمونه‌های کراتین موجود بازار، کراتین‌های برزیلی هستند که اکثر کراتین‌های موجود در بازار نیز برزیلی هستند. اما باز کراتین‌های برزیلی نیز دارای انواع مختلفی هستند که پیشنهاد ما کراتین گلد تراپی است.

معرفی محصولات مراقبت از موهای خشک و وز

خشکی و وزی موهای سر عوامل مختلفی دارند که ممکن است ارثی یا ژنتیکی باشد و یا ممکن است به‌دلیل رژیم غذای فرد باشد. همچنین استفاده از ابزار جانبی مانند سشوار و اتو مو در دراز مدت و استفاده مکرر باعث خشکی مو می‌شود. اگر موی شما خشک و وز وزی است، دلیل آن یکی از مواردی است که ذکر شده و توجه داشته باشید که این مشکل با استفاده از محصولات مراقبتی مخصوص موی خشک قابل برطرف شدن است. پیشنهادی که ما برای شما داریم استفاده از شامپوی سان سیلک Sun Silk مخصوص موهای خشک است. این شامپو حاوی عصاره روغن آرگان و باباسو است که این دو روغن تاثیر شگفت انگیزی در ترمیم موها دارند. این شامپو باعث ترمیم و حالت دهندگی موهای سر می‌شود و شما به‌راحتی پس از مدتی تاثیر آن را برروی موهای خود می‌توانید ببنید.

خرید محصولات بهئاشتی و مراقبت از مو در فروشگاه بامبوکر

خرید لوازم بهداستب و ارایشی در بامبوکر

توجه: حتما برای خرید محصولات بهداشتی و مراقبتی به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید چراکه محصولات مراقبتی مانند کراتین مستقیم با پوست سر تماس دارد و اگر کیفیت محصول اصل و با کیفیت نباشد یا تاریخ انقضا آن گذشته باشد به پوست و موی شما آسیب جدی می‌زند.

فروشگاه اینترنتی بامبوکر یکی از بزرگترین تامین‌کننده‌های محصولات بهداشتی، آرایشی و مراقبتی اصلی است که از  برندهای معتبر داخلی و خارجی محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت به کاربران ارائه می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصولات مراقبتی، آرایشی و بهداشتی به این نشانی https://Bambocare.com مراجعه کنید.

نظر خود را بیان کنید