بسیاری از تبلیغات ماهواره ای و شبکه های اجتماعی ادعا می کنند که دستگاه وکیوم مردانه تاثیر مثبت در افزایش سایز آلت تناسلی مردانه دارد. آیا دستگاه وکیوم برای افزایش سایز آلت تناسلی مردانه کاربرد دارد و موثر است؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران از ما می پرسند. در همین ابتدای کار به نقل از سایت تجهیزات پزشکی darmanmedical.ir که در زمینه فروش انواع دستگاه وکیوم مردانه فعالیت دارد باید بگوییم که دستگاه وکیوم مردانه تاثیری در افزایش سایت آلت تناسلی مردانه ندارد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم تا فریب تبلیغات شبکه های مجازی و ماهواره ای را نخورید.

دستگاه وکیوم چند سانت بزرگ می کند!!! کاربرد دستگاه وکیوم مردانه چیست؟

دستگاه وکیوم چند سانت بزرگ می کند؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران از ما می پرسند با توجه به آنچه پیش تر گفته شد این دستگاه نقش چشمگیری در افزایش سایز آلت جنسی آقایان نداشته و تأثیر آن موقت و محدود به زمان استفاده از آن است، پس فریب تبلیغات را نخورید و هوشیار باشید. در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا دستگاه وکیوم مردانه تاثیر چشم گیری بر روی رشد آلت تناسلی مردانه ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه دستگاه وکیوم مردانه چند سانت بزرگ می کند می توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

دستگاه وکیوم چند سانت بزرگ می کند؟

عوامل تاثیر گذار در رشد آلت تناسلی

بهتر است ابتدا امکان افزایش سایز اندام جنسی آقایان را بررسی کرده و با عوامل تأثیرگذار بر رشد آلت تناسلی مردانه آشنا شوید. اندازه آلت مردانه به عوامل مختلفی از جمله ژنتیک، هورمون ها، نوع تغذیه و سن ربط دارد. ترشح هورمون جنسی مردانه یا تستوسترون عامل اصلی در رشد آلت جنسی آقایان است. ترشح این هورمون در سن بلوغ به شدت افزایش یافته و سایز آلت را تحت تأثیر قرار می دهد.

عامل وراثت نیز می تواند در زمان رسیدن به بلوغ و رشد آلت مردانه تأثیر گذار باشد. در برخی از موارد جهش های ژنتیکی می تواند بر ابعاد و شکل اندام جنسی آقایان تأثیر بگذارد. بنابراین تغییرات هورمونی در دوران بارداری نیز بر شکل گیری آلت تناسلی جنین پسر تأثیرگذار است.

امروزه ادعا می شود که روش های مختلفی برای افزایش سایز آلت جنسی مردانه وجود دارد. از این جمله می توان به روش های بدون جراحی، مکانیکی و کششی از جمله اکستندر، وکیوم، پنیمور و لارجر باکس اشاره کرد. تأثیر این روش ها موقت بوده و حداکثر تا ۴۸ ساعت پایدار است. همچنین در بسیاری از موارد استفاده از دستگاه های غیر استاندارد می تواند منجر به ایجاد درد، تورم و آسیب دیدگی عروق خونی در آلت مردانه شود.

روش های جراحی نیز تنها قادر به افزایش طولی برابر با ۱ الی ۲ سانتی متر هستند. همچنین داروهایی که بدین منظور به فروش می رسند تنها جنبه تبلیغاتی داشته و مورد تأیید وزارت بهداشت نیستند. ورزش نیز تنها می تواند به بهبود فرآیند نعوظ کمک کرده و تأثیری در سایز آلت تناسلی ندارد. همان طور که قبلاً اشاره شد سایز آلت جنسی مردانه مانند سایر اندام بدن تابع ژنتیک و وراثت بوده و هیچ روشی نمی تواند تأثیر چشمگیری روی سایز آلت جنسی مردانه داشته باشد.

دستگاه وکیوم افزایش سایز

وکیوم مردانه چیست؟

وکیوم مردانه که به پمپ خلا یا پمپ نعوظ خلا نیز معروف است دستگاهی است که جهت رفع اختلال نعوظ در آقایان مورد استفاده قرار می گیرد.

 این دستگاه شامل قسمت های زیر است:

  • لوله ای که روی آلت تناسلی قرار می گیرد.
  • واشر یا حلقه ای پلاستیکی که در اطراف پایه آلت تناسلی قرار دارد.
  • یک دسته بادکش که هوا را از لوله خارج می کند و باعث نعوظ می شود.

دستگاه وکیوم به آقایانی که با مشکل نعوظ روبرو هستند کمک می کند رابطه جنسی مطلوبی داشته باشند. این دستگاه با ایجاد یک سیستم خلا باعث پمپاژ خون به آلت تناسلی مردانه می شود و باعث سفت شدن آلت تناسلی آقایان و رفع مشکل نعوظ می شود.

اختلال نعوظ چیست؟

همانگونه که در قسمت قبلی اشاره کردیم آلت تناسلی مردانه جهت برقراری رابطه جنسی باید سفت شود و جهت سفت شدن نیاز است که خون به درون آلت تناسلی پمپاژ شود. در برخی آقایان بخصوص در سنین بالا این مشکل به وجود می آید که رگ های خونی آلت تناسلی ضعیف می شوند و یا بر اثر بیماری آسیب می بینند و این مشکل باعث می شود که خون نتواند به درون آلت تناسلی وارد شود و مشکل نعوظ یا اختلال نعوظ در آقایان شکل می گیرد. طبق آمار حدود ۴۰ درصد از افراد بالای ۶۰ سال دچار مشکل نعوظ هستند و این افراد به عنوان یکی از روشهای درمانی می توانند از دستگاه وکیوم مردانه استفاده کنند.

روشهای تقویت نعوظ

عوامل موثر در رشد آلت تناسلی

✔تقویت نعوظ با ورزش

تقویت نعوظ با ورزش را می توان یک روش ساده، کم هزینه و تاثیرگذار دانست. یکی از دلایل اختلال در نعوظ، شل شدن عضلات لگن می باشد. ورزش هایی که بتوانند به تقویت عضلات لگن بپردازند، قطعا در رفع اختلال نعوظ نیز تاثیرگذار می باشند. ورزش های مختلفی می توانند در تقویت عضلات لگن تاثیرگذار باشند. از جمله این ورزش ها می توان به کگل، یوگا، پیاده روی سریع، شنا و… اشاره کرد. اگر ورزش ها به طور منظم و صحیح انجام شوند، به مرور زمان اختلال نعوظ برطرف خواهد شد.

✔غذاهای تقویت نعوظ

اگر بخواهیم مواد غذایی موثر در تقویت نعوظ را معرفی کنیم، می توانیم به موارد بسیار زیادی اشاره کنیم. در این بخش به معرفی مهمترین مواد غذایی موثر در بهبود نعوظ می پردازیم.

 میوه جات یکی از دسته های مواد غذایی بسیار مفید برای تقویت نعوظ به شمار می روند. از جمله میوه های تاثیرگذار برای بهبود اختلال نعوظ می توان به هندوانه، بلوبری، آووکادو، سیب و موز اشاره کرد.

 سبزی و صیفی جات از سالم ترین و مغذی ترین گروه های مواد غذایی به شمار می روند. برای تقویت نعوظ باید محصولاتی مثل هویج، اسفناج، فلفل چیلی، گوجه فرنگی اشاره کرد. ارگانیک بودن محصولات می تواند تاثیر بسیار زیادی در تاثیرگذاری انواع مواد غذایی جهت بهبود اختلال نعوظ داشته باشد. غلات، حبوبات، چای سبز، قهوه و… از دیگر گزینه های تاثیرگذار در تقویت نعوظ به شمار می روند.

✔ تقویت نعوظ با دستگاه وکیوم مردانه

دو روش قبلی برای تقویت نعوظ روشهای زمان بری هستند اما با استفاده از دستگاه وکیوم مردانه به سرعت میتوان به نعوظ کامل دست پیدا کرد. این روش جز بی خطر ترین روشهای رفع اختلال نعوظ می باشد که بسیاری از پزشکان نیز استفاده از این دستگاه را پیشنهاد می کنند.

عوامل موثر در رشد آلت تناسلی

دستگاه وکیوم مردانه را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه دستگاه های غیر استاندارد می تواند برای آلت تناسلی عوارضی را در پی داشته باشند و کیفیت مطلوب را در پی نداشته باشند بهتر است دستگاه وکیوم مردانه از فروشگاه های معتبر که تاییدیه وزارت بهداشت دارند تهیه نمایید. شما می توانید به صورت آنلاین انواع دستگاه وکیوم مردانه دستی و برقی را از فروشگاه درمان مدیکال تهیه نمایید. ارسال دستگاه در این فروشگاه به صورت محرمانه می باشد و به تمام نقاط کشور نیز ارسال انجام می شود.

۱ دیدگاه

  1. جنابالی در مرداد ۸, ۱۴۰۲در۸:۰۲ ب٫ظ

    دو خط بگید قیمتش چنده و معامله رو تموم کنیم شاهنامه شما رو همه از روی دست هم کپی کردن بسه دیگه.

نظر خود را بیان کنید