ختنه نوزاد و کودک پسر، عملی است که در آن پوست اضافی که در کلاهک و سر مجاری ادرار و آلت تناسلی نوزاد وجود داشته برداشته می‌شود و در نتیجه یک تغییر اساسی در ظاهر آلت تناسلی نوزاد به وجود می‌آید. ختنه نوزاد از طریق روش‌های مختلفی صورت می پذیرد که در تمام این روش‌ها به وجود یک دکتر ختنه متخصص کلینیک تخصصی برای انجام فرآیندهای لازم احتیاج می باشد.

در ادامه ، شرحی از بهترین روش ختنه نوزاد (ختنه جراحی) را ارائه می کنیم.

معرفی ختنه به روش حلقه و کلینیک مرکزی ختنه تهران

یکی از مهم ترین نکات این است که فرزند پسر خود را تا قبل ار سه سالگی ختنه کنید زیرا بعد از سه سالگی او از آلت خود آگاه می شود و بعد از عمل ختنه ممکن است احساس کند ککه به او تعرض شده و بر روحیه ی وی اثر منفی باقی بگذارد و یا بعد از سه سالگی این عمل را با کمک روش بیهوشی انجام دهید.

خونریزی مهم ترین خطر بعد از ختنه می باشد و والدین بعد از ختنه کردن پسرانشان باید شرایطی فراهم کنند تا هیچ گونه آسیب و ضربه ای به کودشان وارد نشود که منجر به خونریزی شود. همچنین والدین باید کودکشان را از شیطنت و بازیگوشی منع کنند تا آسیبی به آن ها بعد از عمل ختنه نرسد.کودکان باید بعد از ختنه کردن ۲۴ تا ۴۸ ساعت استرحت کنند .درباره باز کردن پانسمان ختنه باید نظر پزشک معالج را جویا شد اما معمولا باز کردن پانسمان ختنه بعد از گذشت ۲۴ ساعت مانعی ندارد.

معرفی ختنه به روش حلقه و کلینیک مرکزی ختنه تهران

همچنین عمل ختنه نوزاد فواید بسیار زیاد دیگری نیز دارد که در ادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت در صورتی که می خواهید در مورد ختنه نوزاد پسر اطلاعات مناسبی کسب کنید با ما در ادامه مقاله همراه باشید. همچنین در صورتی که به دکتر ختنه (دکتر کامبیز هرمان مقدم) کلینیک تخصصی ختنه در تهران، احتیاج دارید می‌توانید به مرکز ما در یوسف آباد مراجعه کرده و خدمات بسیار مناسبی را در این زمینه بهره ببرید.

دکتر کامبیز هرمان مقدم،  متخصص ختنه اطفال در ایران

تماس با ما ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

مزایای ختنه نوزاد پسر

در حالت کلی ختنه نوزاد مزیتهای مثبت بسیار زیادی دارد که در ادامه به تعدادی از مهمترین آنها خواهیم پرداخت:

  • در صورتی که ختنه نوزاد پسر در سنین پایین انجام گردد فرد ختنه شده از انواع مختلف بیماری های جنسی و مقاربتی تا حدود زیادی در امان می باشد.
  • همچنین ختنه نوزاد پسر باعث میگردد تا انواع مختلف بیماری های عفونی و بیماری های مربوط به مجاری ادرار و آلت تناسلی از فرد ختنه شده دور گردد.
  • در صورتی که ختنه نوزاد انجام گردد زمانی که به سن بزرگسالی و میانسالی می رسد در معرض مشکلات جنسی بسیار کمتری در مقایسه با افراد ختنه نشده خواهد بود.

بهترین روش ختنه نوزاد که ختنه جراحی بدون بیهوشی در مرکز تخصصی ختنه دکتر هرمان مقدم است، موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین روش ختنه نوزاد پرداخته و در مورد آن اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهیم در صورتی که قصد ختنه کردن کودک خود را داشته و میخواهید با بهترین روش ختنه نوزاد آشنا شوید با ما در ادامه مقاله همراه بود و اطلاعات مناسبی کسب کنید .

همچنین درصورتی که برای ختنه نوزاد خود به دنبال یک کلینیک تخصصی ختنه در تهران هستید می توانید از کلینیک تخصصی دکتر کامبیز هرمان مقدم ، دارای بیش از ۱۰ سال سابقه ختنه تخصصی کودکان، استفاده کرده و از کادر مجرب این کلینیک مشاوره گرفته و ختنه نوزاد خود را به ما بسپارید.

معرفی ختنه به روش حلقه و کلینیک مرکزی ختنه تهران

دسترسی آسان و فاصله کوتاه تا میدان فاطمی، ولیعصر، انقلاب و امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی و شخصی و رعایت بالاترین استاندارهای بهداشتی و پزشکی بخصوص درحال حاضر باتوجه به شیوع بیماری کرونا و عدم پذیرش بیماران به صورت گروهی، با توجه به شیوع بیماری کرونا (بیماران به صورت انفرادی پذیرش می شوند) ، این کلینیک را به یکی از مراکزی تبدیل نموده که منجر به اعتماد والدین گرامی برای مراجعه جهت ختنه نوزادان و اطفال خود شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین روش ختنه نوزاد به لینک آن مراجعه نمایید.

استفاده از روش جراحی برای ختنه کردن

یکی از انواع بهترین روش ختنه نوزاد استفاده از روش ختنه جراحی می‌باشد که در این روش فرد متخصص و پزشک با استفاده از تیغ جراحی پوست اطراف کلاهک مجرای ادرار و آلت تناسلی نوزاد پسر را بریده و بعد از بریدن کامل این قسمت آن را بخیه می نماید.

 همچنین به منظور آنکه در حین فرآیند ختنه کردن با استفاده از روش جراحی به عنوان یکی از انواع بهترین روش ختنه نوزاد کودک پسر دچار درد نشود از داروهای بی حسی موضعی استفاده میشود تا کودک با روش ختنه جراحی بدون بیهوشی ، ختنه شود.

معرفی ختنه به روش حلقه و کلینیک مرکزی ختنه تهران

 روش جراحی به عنوان یکی از بهترین روش ختنه نوزاد پسر به دنیا آمده و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. این مورد، یک روش سنتی به حساب می آید.

لازم به ذکر است که دکتر کامبیز هرمان مقدم ، نوزاد شما را با روش ختنه جراحی بدون بیهوشی ، ختنه کرده و کودک دلبند شما در حین عمل ختنه ، درد زیادی را حس نخواهد کرد.

ختنه به روش حلقه به چه صورت انجام می شود؟

روش ختنه با حلقه جز روش‌های بسیار پرکاربرد و مناسب برای ختنه کردن فرزندان پسر به حساب می آید که جزو روش های بدون خونریزی به حساب آمده عملکرد مناسبی را ایجاد می نماید. برای انجام ختنه با حلقه ابتدا یک حلقه نسبتاً تنگ را در قسمت کلاهک الت تناسلی فرزند پسر قرار می دهند و با استفاده از نخ آن را به خوبی محکم کرده و گره می زنند. نتیجه این امر این موضوع می‌گردد که به قسمت بالایی کلاهک آلت تناسلی نوزاد پسر خون نرسیده و به مرور رنگ آن به تیرگی مایل می گردد. در گذشته چیزی در حدود ۷ روز تا ده روز از قسمت بالایی کلاهک آلت تناسلی نوزاد پسر به صورت کامل سیاه شده و خواهد افتاد. این فرآیند تا حد زیادی به افتادن بند ناف شباهت دارد. انجام ختنه با حلقه برای بعضی از کودکان مناسب نمی باشد به عنوان مثال کودکانی که در قسمت آلت تناسلی خود نقض شکلی دارند نباید با استفاده از روش ختنه با حلقه ختنه شود چرا که روش ختنه با حلقه روش دقیقی نبوده و می تواند بدشکلی آلت تناسلی نوزاد پسر را تا حدود زیادی افزایش دهد.

دکتر کامبیز هرمان مقدم،  دارای کلینیک تخصصی ختنه جراحی بدون بیهوشی در ایران

تماس با ما ۰۲۱۸۸۲۱۳۲۱۸

نظر خود را بیان کنید