معرفی یکی از بهترین باشگاه های بدنسازی و فیتنس در شهر مشهد. در این بخش شما را با یک باشگاه ورزشی ویژه بانوان خیلی خوب آشنا می کنیم. این باشگاه علاوه بر بدنسازی و فیتنس، رشته های دیگری همچون ایروبیک، اسپینینگ (دوچرخه ثابت سالنی)، پیلاتس، تی آر ایکس، ایروفیتنس، بادی بیوتی (ورزش تخصصی شکم و پهلو)، کراس فیت و دیگر رشته های روز دنیا است.

نام این سالن ورزشی، مجموعه ورزشی پرداد است که خانم ها از نقاط مختلف شهر مشهد، جهت ورزش، تندرستی و سلامتی به این باشگاه مراجعه می کنند. باشگاه پرداد، با ارائه امکانات بسیار زیاد و VIP به یکی از علاقه مندی های دختران و زنان در هر سنی تبدیل شده است.

ساعت کاری پرداد از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۰ شب بصورت یکسره و تمام وقت مخصوص بانوان می باشد. شما هر ساعتی که بخواهید می توانید در این سالن ورزشی تمرین و ورزش کنید. یکی از ویژگی های خیلی خوب پرداد، این است که هرکسی با هر شرایط کاری، شغلی، سنی و … می توند از امکانات آن استفاده کند و به تمرینات ورزشی خود بپردازد.

باشگاه فیتنس مخصوص زنان مشهد

اگر لاغر هستید و می خواهید کمی چاق یا عضلانی تر شوید، اگر چاق هستید و اضافه وزن دارید و می خواهید لاغر شوید و به فکر کاهش وزن و سایز هستید، مربیان و پرسنل پرداد شما را یاری می کنند تا به ایده آل خود برسید و تناسب اندام بهتری داشته باشید.

برخی امکانات: سونا، حوضچه آب سرد، حمام، ماساژ، کافی شاپ، سالن های مجزا برای رشته های ورزشی مختلف، دو رختکن در طبقه بالا و پایین، کمد اختصاصی (یک کمد بصورت خصوصی به شما اختصاص داده می شود)، سیستم تهویه مطبوع و هواساز پیشرفته، ضد عفونی محیط با محلول و اشعه UV، پارکینگ اختصاصی و …

آدرس: مشهد –  بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد ۵ و ۷ – مجموعه ورزشی پرداد

تلفن: ۳۶۰۱۲۵۶۸ – ۳۶۱۴۶۵۶۶

سایت: http://www.PardadGym.ir

نظر خود را بیان کنید