ما در عصری زندگی میکنیم که فرهنگ و علم به سرعت در حال تغییر و پیشرفت هستند و مردم دنبال چیزهای ساده تر و قابل دسترس تر می گردند. وقتی موضوع بدنسازی ، فیتنس و ورزش مطرح میشه خیلی از ما دنبال تکنولوژی هایی هستیم که بتونیم از طریقشون خیلی سریعتر در دوره های ورزشی خود پیشرفت کنیم و زودتر مارو به نتیجه دلخواهمون برسونه. چه راهی بهتر از استفاده از گوشی همراه برای رسیدن به این هدف وجود داره ؟

این روز ها همه یک گوشی اسمارت فون دارن ! و هر کسی صد ها برنامه در گوشیش نصب کرده . اما آیا کسی به ورزش و بدنسازی از طریق گوشی فکر کرده ؟ تا به حال به این فکر کردید که چه برنامه هایی میتونن برای ورزش های فیتنس و بدنسازی استفاده بشن و چه مزایایی میتونن این برنامه ها برای شما داشته باشن ؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا شمارو با بخشی از این مزیت ها آشنا کنیم.

فیتنس

  • آیا از آوردن خودکار و کاغذ به باشگاه برای دریافت تمرین یا مشاهده تمریناتتون خسته شدید ؟
  • آیا از شمردن و جمع کردن تعداد کالری هایی که مصرف کردید خسته شدین و حتی مطمئن نیستید که درست محاسبه کرید یا خیر ؟
  • آیا وقتی تمرین جدیدی دریافت می کنید شما هم مثل خیلی ها با شک و تردید اون حرکت رو میرید و مطمئن نیستید که درست حرکات رو اجرا می کنید یا خیر ؟
  • آیا هر هفته که دوباره به باشگاه میرید یادتون میره که هفته پیش چقدر پیشرفت کرده بودین و کدوم ورزش رو با چه قدرتی و چه تعدادی یا چه اندازه ای رفته بودین ؟

اگر دنبال راه حلی برای این سوالات و صد ها سوال مشابه هستید ، اپلیکیشن و برنامه های بدنسازی که بر روی گوشی موبایل شما نصب می شوند میتوانند برای شما بسیار راه گشا باشند و به شما بسیار کمک می کنند. یکی از این برنامه های خوب که میتونه به شما خیلی کمک کنه فیتنسکار است . فیتنسکار توسط متخصصین باتجربه داخل کشور به منظور تسهیل ورزش و بدنسازی برای افراد مختلف تولید شده . برنامه بدنسازی فیتنس کار برای هر دو گوشی آیفون در سیب استور و آندروید در گوگل پلی موجود است و آن را میتوانید در آدرس fitnesskar.com دانلود نمایید.

برای دانلود از گوگل پلی اینجا کلیک کنید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kurdsofts.fitnesskar

فیتنس کار

برخی از مزایای فیتنس کار عبارتند از :

۱- دریافت برنامه بدنسازی بصورت آنلاین

در فیتنسکار شما به صدها برنامه خوب و از قبل تعریف شده دسترسی دارید که با توجه به جنسیت ، هدف و تجربه خود می توانید از بین این برنامه های مختلف ورزشی در هر دوره یکی را برای خود انتخاب نمایید. این برنامه ها برای اهداف مختلف از جمله چربی سوزی و یا عضله سازی طراحی شده و برای هر دو دسته کسانی که به باشگاه می روند و یا در خانه میخواهند ورزش کنند وجود دارند.

برنامه فیتنس حرفه ای

۲- آموزش بدنسازی و مجموعه ای از بانک حرکات ورزشی

این برنامه شامل بیش از ۱۳۰۰ حرکت ورزشی در دسته بندی های مختلف ،تمرینات مخصوص منزل و باشگاه و هوازی می باشد. ماهیچه های درگیر در هر حرکت مشخص شده و همه حرکات به خوبی توضیح داده شده اند و بصورت ویدیویی و تصویری میتوانید نحوه اجرای درست حرکات را مشاهده نمایید.

فیتنس کار

۳- مطالب انگیزشی برای ورزش

فیتنس کار هر روز کلی مطالب انگیزشی براتون قرار میده تا روحیه شما همیشه بالا باشه و با پشتکار به اهداف خود در زندگی و ورزش دست پیدا کنید.

۴- دانش ورزشی

همانطور که در سایت seekarm اشاره شده ، در مجله فیتنس کار ما سعی میکنیم همه نکاتی که برای رسیدن به اهدافتون لازمه بدونید رو به شما آموزش بدیم و به شما کمک کنیم که دانش ورزشی خودتون رو افزایش بدین.

بدنسازی و فیتنس را بصورت حرفه ای آغاز کنید فیتنس کار با هدف ساخت یک برنامه ورزشی جامع که بتونه به کاربرانمون برای ادامه ورزش و رسیدن به هدف هاشون کمکشون کنه، ساخته شده پس با ما همراه باشید و فیتنس کار رو به دوستاتون معرفی کنید.

نظر خود را بیان کنید