هیالورونیک اسید با اهمیت ترین گیلوزآمینوگلیکان (یک نوع قند طبیعی) در پوست می باشد که موجب نرمی و حجیم شدن پوست می شود. هیالورونیک اسید قابلیت نهفته ی چسبندگی و پیوند با آب را دارد و زمانی که به صورت زیرجلدی تزریق گردد موجب پری پوست ، انعطاف پذیری و آبدار شدن بافت هدف می شود. با بالا رفتن سن ، هیالورونیک اسید در بدن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و سبب بروز افتادگی صورت و چین و چروک در پوست افراد می شود.

پرکننده های هیالورونیک اسید به سبب بهترین عملکرد زیبایی جهت حجیم کردن بافت و اندام های صورت و بدن  ، برترین پرکننده های پوستی محسوب و مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. اگر می خواهید در مورد بهترین ژل لب اطلاعات کسب نمایید، نیز این مقاله مفید خواهد بود.

نکات طلایی در مورد تزریق ژل گونه

خرید ژل گونه و فروش ژل گونه

خرید ژل گونه باید از مرکز معتبر صورت بپذیرد. خرید ژل گونه از مرکز فروش ژل گونه که اعتبار و تاییدیه های کافی داشته باشد، امکان تزریق ژل غیراستاندارد را به صفر می رساند. فروش ژل گونه با مارک های معتبر و متنوع را می توانید از گروه بازرگانی نیک بگیرید. فروش ژل گونه با مشاوره فروش به پزشکان صورت می پذیرد. مارک ژل الیاکسین یکی از مارک های معتبر و دارای لیبل وزارت بهداشت می باشد.

چه مقدار فیلر گونه ها نیاز دارید؟

بعضی از افراد ممکن است فقط به ۰.۵ سی سی در هر طرف در گونه ها احتیاج داشته باشند ، در حالی که دیگران ممکن است به ۲ سی سی در هر طرف نیاز داشته باشند. در مورد گونه ها نیز همین طور است ، که معمولاً از ۱-۳ سی سی در هر طرف متغیر است (بله ، این بدان معنی است که فقط برای برجسته کردن گونه های صاف خود می توانید تا ۶ سی سی نیاز داشته باشید).

آیا ۱ میلی لیتر فیلر برای گونه کافی است؟

به طور سنتی پزشکان لوازم آرایشی ۱ میلی لیتر فیلر پوستی را در یک ناحیه از صورت تزریق می کنند. به عنوان مثال ، ۱ میلی لیتر برای لب و ۱ میلی لیتر تا ۲ میلی لیتر برای گونه. … با آب متصل می شود و از حجم بیشتری برخوردار می شود ، بنابراین ۱ میلی لیتر از پرکننده پوست در واقع بسیار طولانی است.

چه کسانی به ژل گونه نیاز دارند ؟

اگر مشاهده کنید که استخوان گونه های برجسته شما یک بار برجسته شده است ، به ویژه هنگامی که به صورت خود را در یک زاویه نگاه می کنید ، ژل گونه می تواند به شما کمک کنند. داشتن انحنای مشخص روی این ناحیه از نظر زیبایی شناسی خوشایند است. هنگامی که انحنا شروع به صاف شدن می کند ، می توان از بهترین فیلر گونه برای بازیابی شکل در این ناحیه  استفاده کرد.

میزان ماندگاری ژل  هیالورونیک اسید

این ژل ها تقریباًد از ۶ ماه تا نهایتاً ۱۸ ماه در بافت هدف دوام خواهند داشت و بعد از آن بتدریج به گونه ای عادی خود به خود جذب و از بین خواهند رفت و می بایست تزریق را مجدداً تکرار کرد. بازه ی زمانی تمدید تزریق این ژل ها به فاکتورهایی نظیر سن شخص ، غلظت و میزان ژل تزریقی ، روال و سبک زندگی و اندام هدف در شخص تحت درمان مرتبط و متغیر می باشد. میزان مزوژل ها با ژل های هیالورونیک اسید متفاوت است. میزان ماندگاری پروفایلو ۱۲ ماه می باشد.

خطرات استفاده از ژل هیالورونیک اسید

به طور کلی ژل هیالورونیک اسید عوارض خطرناک و عمده ای ندارد ولی در شماری از اشخاص تحت درمان امکان دارد درد ، ورم ، تیرگی ، خارش و قرمزی پس از انژکسیون ظاهر گردد که غالباً پس از طی چند روز برطرف خواهد شد.

نکات طلایی در مورد تزریق ژل گونه

مزایای تزریق بهترین ژل گونه چیست؟

بهترین فیلر گونه آمپول هایی هستند که باعث افزایش حجم ناحیه بالا و اطراف استخوان گونه شما می شوند. این ژل ساختار استخوانی مشخص تری را فراهم می کند. با تزریق حجم به زیر لایه پوست ، پرکننده های گونه می توانند چین و چروک و خطوط ریز را نیز صاف کنند.

آیا بهترین فیلر گونه حرکت می کند؟

بعد از تزریق ممکن است ژل گونه حرکت کند ، اما احتمال آن وجود ندارد. این امر به ویژه در هنگام استفاده از مواد پرکننده هیالورونیک اسید اتفاق می افتد ، زیرا مولکول های آنها با کلاژن و الاستین موجود در پوست شما در ناحیه تزریق شده پیوند می خورند ، که باعث می شود ماده پرکننده در محل خود محکم شود.

آیا درد پس از تزریق ژل گونه طبیعی است؟

عوارض جانبی بهترین ژل گونه احتمالی صورت: کبودی و تورم –معمولاً بسیار آسان است. سردرد یا درد – سردرد یا درد در ناحیه تزریق نیز می تواند پس از تزریق ژل گونه اتفاق بیفتد. این معمولاً بسیار جزئی است و به سرعت از بین می رود. برخی ژل ها مثل جالپرو درد کمتری دارند اما برای حجم دهی مناسب نیستند و فقط آبرسانی می کنند.

آیا تزریق ژل گونه باعث کشش پوست می شوند؟

با شکسته شدن طبیعی ماده پرکننده ، پوست باعث کشیدگی و افتادگی پوست نمی شود. … در نمونه ای که از پرکننده پوستی برای زیبایی استفاده می شود – بیماران جوان که هیچ پیری ندارند ، اما فقط لب های پر یا استخوان گونه بالاتر می خواهند ، مقدار استفاده شده باعث کشش پوست نمی شود.

آیا با فیلر گونه جوانتر می شوید؟

با تزریق بهترین ژل گونه چگونه می توانند جوان تر به نظر برسند؟ با افزایش سن ، شروع به از دست دادن چربی صورت می کنیم ، و هنگامی که این امر بر گونه های ما تأثیر می گذارد ، صورت ما می تواند لاغر و لاغر به نظر برسد. هنگامی که ماده فیلر به نواحی مشکل دار تزریق می شود ، صورت به نظر می رسد پر از چروک و منحنی است و باعث می شود سالم ، جوانتر و خسته تر به نظر برسیم.

از دیگر روش های جوانسازی ، استفاده از محصول مزو رویتاکر فرانسه می باشد.

نظر خود را بیان کنید