دستگاه جوان سازی پوست

برای داشتن یک چهره جذاب و زیبا باید معیارهای مختلفی را رعایت نمود که هر کدام از آن ها از اهمیت به خصوصی برخوردار می باشند. یکی از این موارد مهم جوان نگه داشتن پوست است زیرا این مورد بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی فردی خواهد داشت. امروزه برای جوانسازی پوست دستگاه های مختلفی به وجود آمده که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. با این حال همواره باید سعی کرد که از بهترین دستگاه ها استفاده کرد تا نتیجه به دست آمده برای فرد رضایت بخش باشد. چنانچه دوست دارید بیشتر با انواع دستگاه های جدید و به روز آشنا شوید،‌ ادامه این مقاله را با دقت کامل دنبال کنید.

چرا برای زیبایی و جوانسازی از دستگاه های مدرن استفاده کنیم؟

انواع دستگاه جوانسازی پوست

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی، هر روزه تعداد زیادی از دستگاه های جدید وارد حیطه پزشکی می شوند. به مرور زمان کارکردهای این وسایل نیز بهبود پیدا می کند و نتایج به دست آمده از آن خارق العاده خواهد بود. در ادامه مهم ترین دستگاه های جوانسازی پوست را نام می بریم تا با آگاهی کامل آن ها را انتخاب نمایید.

دستگاه میکرودرم ابریژن

یکی از روش های متداول برای زیبا کردن پوست، استفاده از دستگاه میکرودرم می باشد. این وسیله با استفاده از کریستال لایه های اضافی پوست را برمی دارد و آن را می تراشد. این کار باعث لطیف تر شدن پوست و از بین رفتن سلول های مرده خواهد شد. در نهایت با استفاده از ساکشن ناخالصی ها و پوست های مرده از بین می روند و پوست شما به حالت طبیعی بر می گردد. کسانی که از این وسیله استفاده می کنند با گذشت زمان خاصیت ارتجاعی پوست آن ها بیشتر می شود. در نتیجه میزان خط و خطوط ناشی از افزایش سن نیز کمتر شده و صورت شخص جوان‌تر و زیباتر به نظر خواهد رسید. به کارگیری این دستگاه برای همه انواع پوست بلامانع است و می تواند بر روی همه پوست ها اثر خوبی به جای بگذارد. این پروسه کاملا بدون ریسک است و به دلیل نداشتن عوارض مختلف محبوبیت زیادی به دست آورده است.

در حال حاضر این متد برای زیبایی و جوانسازی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از اینکه جوانسازی پوست با این دستگاه به اتمام رسید، باید تا مدتی مراقبت های اولیه از پوست را به عمل آورد. در طول این مدت باید پوست را مرطوب نگه داشت تا نتیجه ایجاد شده همچنان به قوت خود باقی بماند. همچنین استفاده از کرم ضدآفتاب در روزهای اولیه بسیار مهم است زیرا پوست در این مرحله به نور خورشید حساسیت دارد. تعداد جلسه های مورد نیاز برای اینکار توسط پزشک تعیین شده و در نهایت به شما اعلام می گردد. تا ۴۸ ساعت بعد از انجام این کار نباید از داروهای ضد آکنه استفاده کنید. با در نظر گرفتن همه این نکات می توانید یک پوست سالم، زیبا و شفاف داشته باشید.

دستگاه نوردرمانی

یکی دیگر از امکاناتی که به طور وسیع مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه نوردرمانی می باشد. این وسیله به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد به شدت محبوبیت پیدا کرده است. فعالیت این دستگاه باعث افزایش تولید سلول ها در پوست می شود و در نتیجه باعث افزایش طراوت و تازگی پوست شما خواهد شد. طول موج های متفاوتی از نور توسط این دستگاه تولید می شود که هر کدام دارای اثرات مخصوص به خود می باشد. در واقع رنگ هایی مثل آبی و قرمز، میزان چرخش خون در پوست را افزایش می دهند و از این طریق باعث ایجاد حس طراوت و شادابی در آن می گردند. همچنین این وسیله می تواند میزان کلاژن پوست را افزایش دهد که در نتیجه خاصیت ارتجاعی آن نیز تقویت خواهد شد. با توجه به فواید فراوانی که این دستگاه دارد،‌ در سال های اخیر بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده است.

بعد از اینکه از این دستگاه بهره بردید، هیچگونه ردی بر روی صورت شما باقی نخواهد ماند. از همین رو شما می توانید بلافاصله به زندگی عادی خود برگردید و عوارض خاصی شما را درگیر نمی کند. انجام نوردرمانی با توجه به دستور پزشک خواهد بود و تعداد جلسات نیز بر همین اساس تعیین می گردد. زمانی که شما اولین جلسه را پشت سر می گذارید، آثار آن کم کم بر روی پوست شما آشکار می شود. البته این تغییر با یک جلسه زیاد نیست و برای نتیجه گیری بهتر باید دوره را ادامه دهید. در برخی از موارد تعداد جلسات به ده بار هم می رسد که برای درمان کامل باید آن را پشت سر گذاشت.

چرا برای زیبایی و جوانسازی از دستگاه های مدرن استفاده کنیم؟

دستگاه رادیو فرکانس

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، انرژی لازم برای بهبود پوست از طریق فرکانس های رادیویی به دست می آید. این طول موج ها با مرور زمان پوست صورت را گرم می کنند و در نهایت باعث ایجاد تغییرات مثبت در آن بافت آن می گردد. زمانی که طول موج رادیویی به پوست برخورد می کند، بدن دچار سردرگمی شده و احساس می کند که زخم یا آسیبی ایجاد شده است. به همین دلیل فاکتورهای ترمیمی مختلف مانند کلاژن به سرعت تولید می شوند و در پوست قرار می گیرند. در واقع با این روش شما بدن را مجبور به ساخت کلاژن و سایر فاکتورهای رشد می کنید و پوست شما به خوبی ترمیم می گردد.

در صورتی که این متد به کار بسته شود، کم کم آثار چین و چروک نیز از بین می رود و جوانسازی پوست اتفاق می افتد. چنانچه چند جلسه اول رادیو فرکانس را پشت سر بگذارید، اولین نتایج ناشی از آن به خوبی خود را نشان می دهد. خوشبختانه در این روش نیازی به بیهوشی نیست و انجام آن به طول آسان و بدون عوارض خواهد بود. پس از گذشت حدود ۴ ماه شما خواهید توانست نتیجه استفاده از دستگاه رادیو فرکانس را با چشمان خود مشاهده کنید. یکی از مزیت های اصلی این روش در جواب دهی سریع آن است. چنانچه شما در شرایط خوبی باشید ممکن است که حتی با یک جلسه هم درمان به صورت کامل انجام گیرد.

چرا برای زیبایی و جوانسازی از دستگاه های مدرن استفاده کنیم؟

سخن آخر

برای انجام زیباسازی پوست بهترین کار مراجعه به کلینیک زیبایی ایرانیان می باشد زیرا مجهزترین دستگاه های دنیا در آن قرار دارد. این مرکز دارای بیست سال سابقه بوده و در سطح شهر تهران چهار شعبه دارد. اگر می خواهید جوانسازی پوست را به صورت حرفه ای انجام دهید، این کلینیک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

شماره تماس پشتیبانی: ۰۲۱۷۵۹۰۰

شماره کلینیک سعادت آباد: ۰۲۱۲۶۷۶۵۴۳۱

شماره کلینیک زعفرانیه: ۲۰۰۲۱۲۲۱۷۶۰۱۳

شماره کلینیک تهرانپارس: ۰۲۱۷۷۲۹۷۹۷۹

شماره کلینیک دولت: ۰۲۱۲۶۶۵۱۳۶۳

نظر خود را بیان کنید