همانطور که می دانید، در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا، صنعت تولید، نقش اساسی در رشد اقتصادی پایدار دارد. طبق تحقیقات انجام شده و تحلیل های صورت گرفته توسط کارشناسان، استقلال اقتصادی یک کشور، مستلزم استفاده از نیروها و استعدادهای بالقوه انسانی و همچنین رشد و توسعه تولیدات داخلی می باشد. تولید ملی نه تنها بر رشد اقتصادی یک کشور اثرگذار است، بلکه به طور مستقیم بر اشتغال زایی، کاهش تورم، کاهش خروج ارز از کشور و ..  موثر می باشد. اما آنچه که در کشور ایران بیش از فرایند تولید اهمیت دارد، حمایت از تولید ملی است. متاسفانه با وجود تلاش های بی وقفه تولید کنندگان داخلی، هنوز هم بسیاری از افراد جامعه، استفاده از برندهای خارجی و وارداتی را به تولیدات داخلی، ترجیح می دهند. مسئله اینجاست که اگر اعتماد و حمایت از تولید کنندگان داخلی وجود نداشته باشد، پیشرفتی نیز وجود نخواهد داشت و بالطبع استقلال اقتصادی نیز حاصل نخواهد شد.

مژیتو، فرشگاهی مطمئن در بستر وب

این بخش از اقتصاد به عوامل داخلی و خارجی مانند تحریم ها بسیار حساس است و هرگونه مانع در این بخش می تواند منجر به ایجاد نوساناتی در چرخه اقتصادی کشور شود. با این حال با وجود مشکلات ناشی از تحریم ها و موانع داخلی، هنوز هستند تولیدکنندگان دلسوزی که برای استقلال و همچنین رشد و پیشرفت اقتصادی کشور در تلاشند. اما وظیفه ما به عنوان “مردم جامعه” در توسعه این بخش مهم از اقتصاد چیست؟ شاید وقت آن رسیده باشد که به جای استفاده از کالاهای گران قیمت خارجی، کمی هم به تولیدکنندگان داخلی خود اعتماد کنیم و با این کار، کمی از خستگی بر تن مانده کارگران زحمتکش این مرز و بوم، بکاهیم.

آنچه در این بین نیاز به توضیح و توجیه عمومی دارد، تعریف روش های نوین توزیع کالا و یا خدمات است. در دنیای امروز و در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا، از ابزارهای دیجیتال همانند تلفن همراه، کامپیوتر و تبلت برای ارائه محصولات و یا خدمات استفاده می شود. کشور ایران نیز همگام با پیشرفت جهانی، با روند کند تری به سمت و سوی روش های جدید رو آورده است. در دو سال اخیر، با شیوع ویروس کرونا، شاهد از بین رفتن بسیاری از مشاغل سنتی و روی آوردن آنها به سمت بازاریابی دیجیتال و ایجاد وبسایت و شبکه اجتماعی بوده ایم. فروشگاه مژیتو از سری فروشگاه های در بستر وب است که محصولات آرایشی و بهداشتی را از بین برندهای مطرح ایرانی عرضه می نماید. مسئولان وبسایت مژیتو، با بیش از ۳۰ سال تجربه در زمینه ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی به روش سنتی، تصمیم گرفته اند که همقدم به پیشرفت جهانی روش های جدیدی را برای ارائه محصولات خود انتخاب نمایند.

مژیتو، فروشگاهی مطمئن با محصولات با کیفیت

مژیتو، فرشگاهی مطمئن در بستر وب

محصولات عرضه شده در فروشگاه مژیتو شامل انواع محصولات آرایش صورت، آرایش لب، آرایش ناخن، لوازم رنگ مو بوده و علاوه بر این محصولاتی بهداشتی نظیر انواع بادی اسپلش ها، مام رول ها، شامپو، نرم کننده، سرم مو، ماسک مو و … را نیز ارائه می دهد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات عرضه شده توسط مژیتو از بین ۹ برند مطرح ایرانی شامل لورینت، پادینا، جوو، کالیون، تاکوری، بیس و … می باشد.  آنچه که در قدم اول اهمیت دارد، رضایت و سلامت مصرف کنندگان است؛ محصولات ارائه شده در وبسایت مژیتو همگی تاییده وزارت بهداشت بوده و در تولید آنها به هیچ وجه از متریال حیوانی استفاده نشده است.

اما از آنجا که هر رویکرد نو و تازه ای در ابتدای امر مورد اعتماد مردم جامعه نیست، لذا لازم است کمی در مورد ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی معتبر، اطلاعاتی در اختیار عموم قرار گیرد.

چه چیز باعث می شود یک فروشگاه آنلاین قابل اعتماد باشد؟

مژیتو، فرشگاهی مطمئن در بستر وب

پس از تحلیل و مطالعه آماری صورت گرفته در رابطه با نحوه اعتماد مشتریان به فروشگاه های در بستر وب، به چند الگو که یک فروشگاه اینترنتی را قابل اعتماد می کند، برخورد کردیم. بررسی این الگوها به اما این امکان را می دهد که میزان اعتماد به یک فروشگاه در بستر وب را به طور دقیق مشخص کنیم.
یافته های ما نشان می دهد که سه الگوی اصلی وجود دارد که می توان با اتکا به آنها به امنیت یک فرووشگاه اینترنتی پی برد.

داشتن نماد اعتماد الکترونیک

نشانه ای است که برای اطمینان به کسب و کارهای مجازی و در بستر وب، توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی اعطا می گردد. این مرکز پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالکان حقیقی یا حقوقی، نماد اعتماد الکترونیک را برای مدت دو سال صادر می نماید. این نماد معمولاً در قسمت فوتر سایت قابل نمایش است. وبسایت مژیتو نیز با کسب نماد اعتماد الکترونیک، این اطمینان را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

استفاده از پروتکل https

یکی از مهمترین مواردی که در مورد وبسایت های فروشگاهی اهمیت دارد داشتن لایه امنیتی SSL است. SSL یک لایه  امنیتی است که محرمانه باقی ماندن تمامی داده هایی که بین سرور و مرورگر رد و بدل می شود را تضمین می نماید. اگر وبسایتی دارای این لایه امنیتی باشد، در  ابتدای URL یا آدرس صفحه، عبارت https را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که فروشگاه های با پروتکل http هیچگونه امنیتی در قبال اطلاعات کارت بانکی شما نخواهند داشت. وبسایت مژیتو با داشتن این لایه امنیتی، خریدی مطمئن و ایمن را برای شما فراهم خواهد کرد.

ارائه راه های ارتباطی با مسئولین وبسایت

یکی دیگر از مواردی که موجب اطمینان خاطر مشتریان آنلاین خواهد شد، ارائه راه های ارتباطی اعم از آدرس، شماره تلفن، ایمیل و .. می باشد. در واقع در دسترس بودن اطلاعات تماس، این اطمینان را می دهد که در صورت ایجاد هر نوع مشکل، قابلیت پیگیری و تماس با مسئولین وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی مژیتو با رعایت کلیه موارد فوق، بستری امن و مطمئن برای خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی فراهم نموده است. شما می توانید برای بررسی دقیق محصولات این فروشگاه به آدرس اینترنت https://magieto.com/  مراجعه نمائید.

نظر خود را بیان کنید