دوران پیری و پا به سن گذاشتن همیشه شما را در مقابل چالش های جدیدی در زندگی رو به رو می کند. این چالش ها برای افراد بیشتر اوقات سخت و طاقت فرسا هستند. دلیل سخت بودن زندگی در دوران سالمندی به رو به رو شدن فرد با مشکلات جدیدی که تا به حال افراد در طول زندگی خود تجربه نکرده اند باز می گردد.

تمام انسان ها با پا به سن گذاشتن قوای جسمی خود را به تدریج از دست می دهند و بعضی از افراد به دلیل برخورداری از بدن ورزیده، ورزش ها و تغذیه سالمی که در دوران جوانی داشته اند انرژی و قدرت خود را به طور کامل از دست نمی دهند.

اما تمام افراد روزانه ورزش نمی کنند، تغذیه سالم ندارند و… متاسفانه بسیاری از ما جزء همین گروه هستیم. مسئله دیگری که در دوران سالمندی زیاد به چشم می آید تنهایی و نداشتن همدم و همراه است به همین علت بسیاری از افراد سالمند علاوه بر رو به رویی با چالش هایی نظیر بیماری های جسمی و نا توانی، به افسردگی و بیماری های روانی نیز دچار می شوند. اما راهکار چیست؟ چگونه می توان برای عزیزان سالمندمان یک زندگی شاد و راحت را به ارمغان آورد؟

 فردی که از مهارت های ویژه ایی در جهت نگه داری و مواظبت از افراد سالمند برخوردار است پرستار سالمند یا همان elderly nurse نامیده می شود. پرستار سالمند وظیفه دارد که علاوه بر مهارت های تکنیکی باید توانایی برقراری ارتباط عاطفی با سالمند را داشته باشد. پرستار سالمند همواره باید به عنوان یک دوست و همدم برای سالمند باشد.

بر اساس گزارش های منتشر شده در آمریکا افراد مسن تقریبا در طول یک سال به طور متوسط ۸ بار به پزشک مراجعه می کنند. پس اگر پرستار سالمند در راستای گرفتن ارتباط خوب با سالمند و تهیه غذاهای سالم و مقوی و توجه به سایر امور او موفق عمل نکند، باعث از دست رفتن تلاش های پزشک و اطرافیان سالمند گرامی می شود.

شرکت ناجی با داشتن سابقه طولانی و برخورداری از کارشناسان و پرستاران حرفه ایی و متخصص سالیان سال است که در این زمینه از خوش نام است. اگر نگران عزیزان سالمند خود هستید و به سلامتی آن ها اهمیت می دهید، ناجی انتخاب خوبی برای شما می تواند باشد.

معرفی بهترین مرکز پرستاری در تهران

پرستار کودک

بزرگ کردن کودکان وتربیت درست و مناسب آن ها یک وظیفه به شدت مهم است. با پر مشغله شدن زندگی امروز ما انسان ها، شاغل بودن همزمان مادر و پدر و … موجب این شده است که والدین وقت کافی برای نگه داری از فرزندان عزیز خود را نداشته باشند.

مسائل دیگری هم چون نبود پدر یا مادر و یا یکی از والدین سبب لزوم برخورداری از یک پرستار کودک ماهر و خبره است. کودکان همیشه در جهت برقراری ارتباط با یک شخص جدید یک نوع گارد خاص به همراه دارند. به همین منظور تمام کسانی که به نحوی با کودکان در ارتباط هستند همواره باید از اصول روانشناسی کودکان بهره مند باشند تا هنگام ارتباط گیری با کودک دچار مشکل نشوند.

شرکت ناجی از دیرباز در زمینه اعزام پرستار کودک نام درخشانی را برای خود کسب کرده است. یکی از دلایل این معروفیت و محبوبیت به نحوه گزینش و انتخاب این پرستاران می باشد. مدیریت ناجی همواره کیفیت را در اولویت قرار داده است و در جهت انتخاب نیروهای خود از دقت عمل بسیار بالایی استفاده کرده است.

ناجی پرستاران خود را بسته به نوع نیاز شما به صورت تمام وقت یا پاره وقت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 • اعزام پرستار به صورت شبانه روزی
 • اعزام پرستار یه صورت روزانه یا شبانه
 • اعزام پرستار به صورت مقطعی

معرفی بهترین مرکز پرستاری در تهران

پرستار در منزل

بیشتر آدم ها خانه داری و انجام امور منزل نظیر: نظافت، پخت و پز، آشپزی و پخت و پز را به عنوان کار مهم و اصلی نمی دانند. اکثر قریب به اتفاق این افراد در صورت انجام امور منزل با شکست مواجه می شوند. انجام کار های منزل به وقت و حوصله بسیار زیادی بر می گردد.

زندگی پر مشغله امروزی باعث شده است که تمام افراد در جهت رسیدگی به امور منزل شکست بخورند. بنا به دلایل بسیار گسترده ایی قادر به انجام تمام و کما کار های منزل نباشند. حال احتمالا از خود می پرسید که خب چاره کار چیست؟ چه باید کرد؟

جواب واضح و آسان است. گرفتن کمک بهترین راه در تمام زمینه های دشوار می باشد. در رابطه با این مسئله را این است که شخصی را به منظور رسیدگی به امور منزل استخدام کنیم. راهکار به نظر ساده می آید اما جوانب زیادی را باید در این مسئله تحت نظر داشته باشیم.

همه مردم همواره وقتی کسی را باید در منزل خود اسکان بدهند و او را به خانه و زندگی خود راه بدهند مواردی را زیر نظر دارند که محترم و مهم هستند. پرستار منزل باید از ویژگی های به خصوصی بهرمند باشد. طبیعی است که یک لیست ثابت از این ویژگی ها وجود ندارد. ویژگی های مورد نظر هر شخص از شخص دیگر متفاوت است اما به طور کلی تعدادی المان باعث تمایز بین پرستاران خوب و دیگر پرستاران می شود که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • قابل اعتماد باشد.
 • امانت دار باشد.
 • دلسوز و مهربان باشد.
 • مسئولیت پذیر باشد.
 • توانایی مدیریت بحران در لحظه را داشته باشد.
 • صبور باشد و به طور کلی از اخللاقیات بهره برده باشد.
 • روابط عمومی بالا داشته باشد.
 • توانایی برنامه ریزی برای انجام امور به وقت و به صورت دقیق را داشته باشد.
 • در اخلاق و رفتارش ثبات داشته باشد.
 • و…

در کنار این ویژگی ها میتوان به طیف گسترده دیگری نیز اشاره کرد مانند: داشتن دست پخت خوب، تمیز بودن و… . شما در ناجی می توانید با پرستاران انتخابی خود مصاحبه کنید و آن را در زمینه های مورد نظر خود بسنجید.

آمبولانس ناجی که نامی آشنا برای مردم است. احتمالا سالیان سال است که ماشین های آمبولانس ناجی را در سراسر کشور دیده اید. مرکز پرستاری ناجی نیز از دیرباز در جهت خدمت به شما عزیزان در صحنه حاضر بوده است.

مرکز پرستاری در راستای بهبود خدمات پرستاری در منزل ناجی در سال ۱۳۷۹ برای اولین بار به مدیریت جناب آقای داوود تتارچه تاسیس گردیده است. این شرکت در جهت تربیت نیروهای کار آمد به امید ایجاد تحولی چشم گیر و مثبت تلاش کرده است.

معرفی بهترین مرکز پرستاری در تهران

نظر خود را بیان کنید