بیشترین زمان فروش تور استانبول

بیشترین زمان فروش تور استانبول چه زمانی است؟ اگر شما قصد خرید پرواز تهران استانبول دارید یا اگر قرار است برای تفریح به ترکیه بروید. باید بدانید که چه فصل‌های سفر به شهر استانبول با استقبال بیشتری روبرو است. این یعنی گردشگران یا در این فصل تجربه بهتری را داشته‌اند. یا اینکه خرید در این فصول باقیمت مناسب‌تری برای گردشگران همراه است. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون بهترین زمان برای سفر به ترکیه مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. شما با تور استانبول علی ‌بابا می‌توانید تجربه خوشی را از سفر به ترکیه به یادگار به ثبت برسانید.

 بیشترین زمان فروش تور استانبول

ما از چند منظر به بررسی بیشترین زمان فروش تور استانبول می‌پردازید. در این فصل ها تعداد پرواز از تهران و همینطور پرواز استانبول به تهران افزایش می یابد. در قدم اول در مورد خریدهای مقرون‌به‌صرفه از کشور ترکیه اشاره می‌کنیم. در این دوره‌ها سفر به ترکیه عموماً بیشتر انجام می‌شود چون قیمت‌ها بسیار شکسته می‌شود. سپس به بررسی خوش آب‌وهوا ترین فصول ترکیه اشاره می‌کنیم که سبب می‌شود شما سفر خوشی را تجربه کنید.

تجربه خرید از شهر ترکیه

 برای خرید از ترکیه بهترین زمان وقتی است که تمامی برندها اف می‌گذارند. این تخفیف‌ها آخر هر فصل عموماً بر گذار می‌شود؛ مثلاً با پایان فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان شما می‌توانید سه ماه یک‌بار تخفیف‌های خوبی را شاهد باشید؛ زیرا برای شروع فصل جدید عموماً برندها لباس‌های جدید را به بازار عرضه می‌کنند و نیاز است لباس‌های قدیمی خود را تخفیف بزنند.

به‌طورکلی تجربه خرید از شهر ترکیه ثابت کرده است که بیشترین زمان فروش تور استانبول برای خرید اوایل ماه آگوست و اواسط ماه دسامبر است که به حراج تابستانه و حراج زمستانه شهرت دارد. این حراج‌ها تقریباً تا ۶۰ درصد اف را برای شما در نظر می‌گیرند که خود دلیل اصلی سفر گردشگران محسوب می‌شود. پس اگر می‌خواهید برای خرید به رزرو هتل بپردازید به شما اوایل آذر تا ابتدای دی‌ماه را توصیه می‌کنیم. این را به یاد داشته باشید که عید فطر و عید قربان هم از اعیاد بزرگ کشور ترکیه محسوب می‌شود و به همین مناسب برندها تخفیف‌های بسیار چشم‌گیری را ارائه می‌دهند.

خوش آب‌وهوا ترین فصل برای سفر به ترکیه

 اگر می‌خواهید یک سفر خوب را تجربه کنید. به شما توصیه می‌کنیم در فصل بهار و پاییز حتماً به ترکیه سفر داشته باشید. تور استانبول علی ‌بابا همچنین برای فصل پاییز توصیه می‌کند سری به سواحل استانبول بزنید.

بیشترین زمان فروش تور استانبول

پس اگر بخواهیم با نگاه دقیق‌تری به خوش آب‌وهوا ترین فصول شهر ترکیه اشاره داشته باشیم. می‌توانیم به ماه‌های فروردین تا تیر و اواخر شهریور تا آذرماه اشاره داشته باشیم. آب‌وهوای شهر ترکیه در این فصول بسیار مطلوب دل‌انگیز است؛ زیرا نه خبری از سرمای زمستان و نه از گرمای تابستان ترکیه خبری است.

این مطلب را هم بخوانید: هتل های منطقه بیلیک دوزو استانبول

آب‌وهوای ترکیه در فصل بهار

از اواسط اسفند تا اواسط خرداد شما می‌توانید بارش‌هایی را در سطح شهر ترکیه شاهد باشید. این یعنی یک آب‌وهوای بسیار مطلوب برای یک سفر پرخاطره که در پیش روی شما قرار دارد.

آب‌وهوای ترکیه در فصل تابستان

 اواسط خرداد تا اواسط شهریور به دلیل تمام شدن مدارس شما می‌توانید سفر ارزانی به شهر ترکیه داشته باشید. البته اگر گرما شمارا اذیت می‌کند سفر در فصل تابستان را به دست فراموشی بسپارید.

آب‌وهوای ترکیه در فصل پاییز

 اواسط شهریور تا اواسط آذرماه برای سفر به پاییز استانبول انتخاب شما است. این ماه‌ها خیلی رفت‌وآمد به ترکیه انجام نمی‌شود از همین رو شما می‌توانید سفر بدون شلوغی را تجربه کنید.

آب‌وهوای ترکیه در فصل زمستان

 گشت‌وگذار در زمستان در اواخر فصل آذر تا اواخر فصل بهمن‌ماه عموماً در پی گرفته می‌شود. این فصل در ترکیه بسیار سرد است اما عکس‌های زمستانی بی‌نظیری را برای شما به ثبت می‌رساند.

فستیوال‌های ترکیه برای سفر به استانبول

اگر عاشق فیلم هستید باید به شما بگویم جشنواره فیلم استانبول عموماً از ۱۶ فروردین تا ۲۷ فرودین است. همچنین علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند از ۲۱ خرداد تا ۹ تیر به شهر استانبول برای جشنواره موسیقی سفر داشته باشند. برای جشنواره گل لاله استانبول نیز بهترین ماه برای سفر فصل اردیبهشت توصیه می‌شود.

بیشترین زمان فروش تور استانبول

در آخر هم از شما دعوت می‌کنیم برای فستیوال رنگ استانبول که در ۱۹ شهریورماه در لایف پارک استانبول برگزار می‌شود به این شهر دیدنی سفر کنید. یکی دیگر از جشنواره‌ای ترکیه جشنواره راک زیتینلی Zeytinli است. در این جشنواره موسیقی راک ترکیه به نمایش گذاشته می‌شود. جشنواره کاس لیسیا نیز در جنوب ترکیه در سواحل مدیترانه برگزار می‌شود. شما می‌توانید در این جشنواره به تماشای نمایشگاه‌های هنری در سطح شهر، اپرا و باله در کنار رقص‌های محلی و بین‌المللی محلی بپردازید.

بیشترین زمان فروش تور ترکیه

 همان‌طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید برای سفر به ترکیه گزینه‌های بی‌شماری در پیش روی شما قرار دارد. اگر بخواهید در خوش آب‌وهوا ترین فصول ترکیه به این شهر سفر کنید. باید به شما بگویم بیشترین زمان فروش تور ترکیه مربوط به فصل بهار و پاییز می‌شود. البته که شما برای مشاهده جشنواره نیز می‌توانید در تاریخ‌های مشخص که هرکدام فصل مخصوص به خود را دارد نیز به این شهر سفر کنید.

در قدم آخر بیشترین سفرهای ترکیه در فصل تخفیف‌های است که برندهای مختلف برای شما در نظر می‌گیرند. این اف ها عموماً به‌صورت فصلی در اواخر فصل تابستان و اواخر فصل زمستان در یک تاریخ مشخص در نظر گرفته می‌شود. امید است مطالب ارائه‌شده درباره تور استانبول علی ‌بابا برای شما مفید فایده واقع‌شده باشد. شما هم بتوانید در فصل‌ها و تاریخ‌های پرطرفدار به کشور ترکیه سفر داشته باشید.

نظر خود را بیان کنید