خیلی از افراد در هنگام رژیم، روزهای سخت و دشواری را تجربه  کرده و تمام انگیزه و انرژی خود را از دست می‌دهند. کلینیک لاغری وندا در تهران با حذف تمامی روش‎‌های بی‌اثر و تنها با استفاده از دستگاه‎‌ها مخصوص چربی‎‌های اضافی بدن را از بین می‌برد. با مراجعه به کلینیک لاغری وندا می‌توانید از رژیم‎‌های بی‎‌اثر و طاقت فرسا رهایی یافته و تجربه لاغری و کاهش وزن را کسب نمایید.

قبل از انتخاب یک کلینیک لاغری در تهران می‌بایست از مضرات چاقی و اثرات آن آگاه شوید تا بتوانید عزم خود را برای یک لاغری سریع و راحت جذم کنید. با توجه به کاهش تحرک و تغییر شیوه زندگی در دنیای امروز با چاقی افراد در سنین مختلف روبه رو هستیم که این چاقی سبب کاهش اعتماد به نفس و گاهاً موجب تمسخر فرد توسط دیگران می‌شود و به دنبال آن با مشکلاتی از قبیل افسردگی روبه رو هستیم. از همه‎‌ی این‎‌ها گذشته نمی‌توان مشکلات و بیماری‌‎های قلبی و عروقی و… را ندید گرفت. بنابراین اگر تا الان از لاغری فرار می‌کرید حتما به صورت جدی آن را دنبال کنید تا از زندگی خود لذت بیشتری ببرید و تجربه‎‌ یک زندگی سالم را داشته باشید. اما نکته‌‎ای که باید حتماً در نظر بگیرد این است که گاهی اوقات بعضی از افراد بعد از تجربه‎‌ی تمام روش‎‌های موجود توانایی کاهش وزن را ندارند. مراجعه به کلینیک‌‎های لاغری و استفاده از دستگاه لاغری می‌تواند برای این افراد بسیار تاثیرگذار باشد. در صورتی که لاغری با دستگاه توسط مراکز معتبر و افراد متخصص صورت بگیرد هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.

ویژگی‎‌های کلینیک لاغری مناسب

یک کلینیک لاغری مناسب می‌بایست علاوه بر ایجاد آرامش برای مراجعه کننده از کارکنان خوش اخلاق و با حوصله‎‌ای برخوردار باشد تا مراجعه کننده احساس راحتی بیشتر داشته باشد. علاوه بر آن تخصص و تجربه در کار از اهمیت ویژه‎‌ای برخوردار است زیرا نیاز است که متناسب با فرم بدن و چربی‌‎های آن از دستگاه‌‎های مخصوصی استفاده شود. مهم‎‌تر از همه تاییدیه و مجوز از وزارت بهداشت است. به هیچ عنوان سراغ کلینیک‎‌های لاغری بدون مجوز نروید چرا که ممکن است تمام وقت و هزینه‌‎ای که کردید هدر رود. در واقع کلینیک معتبر باید برنامه‌ی لاغری تضمینی را به شما ارائه دهد.

در اوضاع اقتصادی کنونی یکی از مهم‎‌ترین مسائل در انتخاب هر کلینیکی هزینه جلسات آن می‌باشد در واقع کلینیکی مناسب است که بهترین خدمات با مناسب‎‌ترین قیمت را ارائه دهد. نکته دیگر در خصوص دستگاه‎‌هایی است که در کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. طبیعتا استفاده از دستگاه‎‌های پیشرفته در فرایند لاغری تاثیر بیشتری دارد. پس توجه به دستگا‎‌های مورد استفاده در کلینیک می‌تواند یکی از معیار‌های انتخاب کلینیک لاغری در تهران باشد.

دستگاه RF

در دستگاه RF یا ار اف منو پولار با تغییر قطب مثبت و منفی چربی سعی می‌شود مولکول‌‎های چربی را دچار جنب و جوش کنند. گرمای تولید شده در طی جنب و جوش مولکول‎‌ها، چربی‌‎ها را به حالت مایع مبدل می‌کند. مزیت مهم این دستگاه این است که از آن برای تمامی نواحی، اعم از دست، پا، پهلو، شکم و… می‌توان استفاده کرد و شاهد تاثیرگذاری آن بود. گاهی افراد شاهد تجمع چربی یا سلولیت در نواحی خاصی از بدن مثل شکم، پا و… هستند که معمولا این گونه چربی‎‌ها خیلی سخت و با رژیم‌‎های طولانی و ورزش‌‎های مکرر از بین می‌روند یا کم می‌شوند. استفاده از دستگاهی که تضمین کننده لاغری است می‌تواند در مدت بسیار کوتاه‌تری تجمع این چربی‎‌ها را کاهش دهد. انجام فرایند لاغری توسط دستگاه‌‎های نظیرRF نیازمند یکسری مراقبت‌‎هایی می‌باشد که می‌بایست به آن توجه شود؛ از جمله اعمالی که سبب تحریک پوست می‌شوند مثل برنزه کردن و… خودداری فرمایید. قبل و بعد از جلسات از خوردن غذا‎‌های پرکالری خودداری کرده و سعی کنید بیشتر به نوشیدن آب بپردازید چرا که بعد از این فرایند با روند افزایش ادرار روبه رو هستید که نشان دهنده دفع سموم چربی از بدنتان می‌باشد. افراد دارای پروتزهای فلزی دستگاه‎‌های ضربان ساز قلب مثل پیس میکر نمی‌توانند تحت درمان این دستگاه قرار گیرند چرا که جریان‎‌های دستگاه لاغری با دستگاه‎‌های تعبیه شده در بدن دچار تداخل می‌شود و ممکن است سلامت بیمار را تهدید کند.

چگونگی انجام لاغری با دستگاه RF

قبل از استفاده از دستگاه لاغری معمولاً از کرم‎‌های بی حسی، جهت بی حس کردن استفاده می‌شود. بعد از اثرگذاری کرم آن را از روی پوست پاک کرده و سپس فرد متخصص از دستگاه مورد نظر در محلی که می‌بایست لاغر شود استفاده می‌نماید. دستگاه RF با تاثیرات خود موجب آزاد شدن اسید چرب شده می‌شوند. این اسید‎‌های چرب برای خروج از بدن راهی جز ورود به سیستم لنفاوی را نداشته و وارد این سیستم می‌شود. سیستم لنفاوی در نهایت این اسید‎‌های چرب را از بدن دفع می‌کند. اما سوالی که معمولا مطرح می‌شود این است که چند جلسه نیاز به تکرار درمان می‌باشد؟ معمولا این درمان به صورت دوبار در هفته در ۵ الی ۱۰ جلسه صورت می‌پذیرد.

در بررسی‎‌های شاخص بدنی یا BMI ممکن است شما دارای وزنی متعادل با قد خود باشید ولی از لحاظ ظاهری به دلیل تجمع چربی‎‌ها در یک ناحیه دچار مشکل باشید. با استفاده از دستگاه لاغری، با ضمانت‌نامه کتبی و با خیالی آسوده می‌توانید چربی‎‌های انباشته شده خود را در بخش دلخواه خود کاهش دهید. از آنجایی که لاغری با دستگاه‌های موضعی روشی بی‌خطر محسوب می‌شود ریسک چندانی در برابر عمل‌هایی چون اسلیو معده و…  ندارند و به سبب افزایش میزان کلاژن پوست و جلوگیری از شل شدن پوست گزینه مناسب‌تری محسوب می‌شوند. بعد از انتخاب کلینیک مد نظر خود حتما تمام ویژگی‎‌های آن را بررسی کنید تا نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید. وجود نمونه قبل و بعد لاغری در اطمینان شما به آن کلینیک بسیار تاثیرگذار است، پس حتما از عکس‎‌های لاغری افراد مختلف توسط این روش اطلاع یابید.

در صورتی که تمایل به کاهش وزن توسط دستگاه‌ لاغری در کلینیک لاغری در تهران را دارید می‌توانید به سایت https://vandafitness.com مراجعه کرده و از خدمات این کلینیک استفاده نمایید. یکی از ویژگی‌های بسیار مهمی که در این کلینیک وجود دارد ضمانت‌نامه کتبی است که به شما ارائه می‌شود. یعنی در صورتی که شما از درمان نتیجه نگیرید تمامی هزینه‌ها به شما بازگردانده خواهد شد. این مجموعه با ارائه‌ی به روزترین متدهای لاغری، لاغری تضمینی را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

 

نظر خود را بیان کنید