قیمت شیاف ماریانا و قرص ماریانا در بازار

ماریانا در اصل گیاهی است که می توان آن را به عنوان تنگ کننده واژن مورد استفاده قرار داد. این گیاه در بازار هم به صورت قرص و هم به صورت شیاف موجود است.  قیمت شیاف ماریانا با قیمت قرص ماریانا متفاوت است. این که کدام محصول از کیفیت بالاتری برخوردار است، باید بگوییم فرقی با یکدیگر ندارند.

یکی از طبیعی ترین روش هایی که خانم ها می توانند برای داشتن رابطه جنسی بهتر مورد استفاده قرار دهند، استفاده از قرص ها و شیاف های ماریانا است. این گیاه دارویی را ابو علی سینا برای تنگ کردن واژن بسیار توصیه نموده است. نگران قیمت ماریانا نباشید و آن را با هزینه ای مناسب از ما خریداری کنید.

استفاده از شیاف و قرص ماریانا می تواند علاوه بر اسان بوده و بی خطر بودن، بسیار سریع و عالی نیز تاثیر گذار باشد. شل بودن واژن را با ماریانا برطرف کنید.


مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: ۰۹۰۲۳۳۹۶۹۸۰


قیمت شیاف ماریانا در بازار

استفاده از شیاف برای درمان هر بیماری می تواند به مراتب بهتر از هر روش دیگری باشد. از این رو با خرید شیاف ماریانا می توانید تنها با استفاده از یک عدد آن، تاثیر فوق العاده اش را در تنگ کردن واژن مشاهده نمایید. قیمت شیاف ماریانا بسیار مناسب بوده و تاثیر سریعی در درمان مشکل شما خواهد داشت.

با استفاده از این شیاف ها تنها چند دقیقه لازم است تا جذب بدن شده و واژن را تنگ نماید. استفاده از این گیاه علاوه بر تنگ کردن واژن خانم ها در افزایش میل جنسی و ضد عفونی کردن واژن نیز تاثیر گذار است. قیمت شیاف ماریانا در بازار بسته به برند های مختلف بین ۳۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر است.

قیمت شیاف ماریانا
قیمت شیاف ماریانا

قیمت قرص ماریانا

برخی از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از شیاف ماریانا از قرص ماریانا استفاده کنند. یا این که قیمت ماریانا و قیمت قرص ماریانا برای آنها گران تر از قرص ماریانا می باشد. از اینرو اقدام به استفاده از قرص این گیاه درمان گر می نمایند.

استفاده از قرص ماریانا می تواند به تنظیم نمودن عادات ماهانه، رفع بوی بدن واژن، تنگ کردن واژن و تقویت میل جنسی بانوان تاثیر گذار باشد. قیمت قرص ماریانا هیچ فرقی با قیمت شیاف ماریانا ندارد. هر دوی این محصولات از قیمت ۳۰ هزارتومان آغاز و تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر می باشند.

این قرص ها را باید به صورت یک دوره کامل سه ماه استفاده نمود. هفته ای دو تا سه بار استفاده از قرص ماریانا می تواند تنگی دائمی واژن را در خانم ها به همراه داشته باشد.


مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: ۰۹۰۲۳۳۹۶۹۸۰


قیمت شیاف ماریانا دکتر آز

یکی از برند های معروف شیاف های ماریانا، توسط دکتر آز تولید و وارد بازار می شود. این شیاف ها نیز دقیقا همان تاثیرات قرص و شیاف را بر بدن خانم ها دارند. با این تفاوت که استفاده از شیاف های دکتر آز منجر به ضد عفونی کردن و رفع بوی بد واژن نموده، و التهاب واژینال و خارش در واژن را از بین می برد.

برای افزایش میل جنسی باید شیاف ماریانا را یک روز قبل از رابطه استفاده نمایید. قیمت شیاف ماریانا دکتر آز با شیاف های برند دیگر چندان تفاوتی ندارد. از این رو می توانید هر کدام را که بخواهید خرید نمایید.

نظر خود را بیان کنید