بهترین کرم های گیاهی برای پوست

بهترین کرم ها برای پوست، کرم هایی هستند که حاوی گیاهان دارویی بوده و علاوه بر این که مضررات کرم های شیمیایی را ندارند، مزایای بیشماری برای پوست دارند. استفاده از گیاهان و عصاره‌های گیاهی یکی از قدیمی ‌ترین و موثر ترین روش ‌ها برای بازسازی و جوان ‌سازی پوست می باشد که اتفافا نتایج فوق ‌العاده ‌ای هم به دنبال دارد. علاوه بر استفاده مستقیم از عصاره انواع گیاهان برای جوانی و بازسازی پوست استفاده از کرم‌ ها و لوسیون‌ های حاوی این گیاهان، یک راه‌ حل آسان و ارزان برای داشتن پوستی سالم و شاداب می باشد.

کرم های گیاهی حاوی ویتامین های مختلف هستند و برای بازسازی، طراوت و شادابی پوست نیز مفید می باشند. کرم های گیاهی ارزان تر از کرم های شیمیایی بوده و نسبت به سایر کرم ها بدون عوارض می باشند و سرشار از ویتامین های مورد نیاز پوست هستند. کرم های گیاهی شامل کرم ضد آفتاب گیاهی، کرم ضد لک گیاهی، کرم ضد چروک گیاهی و پماد سوختگی گیاهی و … می باشند. شرکت ادیب اکسیر،  بهترین کرم های گیاهی برای پوست را با بهترین مواد اولیه و گیاهان دارویی با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار داده است.

کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر

کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر

با کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر، با لک های صورت خود خداحافظی کنید .کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر، با یک تیر دو نشان را برای شما به هدف می زند. شما علاوه بر اینکه شاهد محو شدن لکه های پوستی صورت خود هستید پوستتان یک درجه روشن تر نیز می شود. خاصیت کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر، به گونه ای است که علاوه بر محو کردن لکه ها سبب می شود پوست شما شاداب تر و روشن تر جلوه کند. کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر سبب می شوند هر گونه لک های هورمونی، لکه های بارداری، لکه های ناشی از آفتاب سوختگی و لکه های جا مانده از جوش صورت از روی صورت شما در کوتاه ترین زمان ممکن محو شود. این موضوع را باید بدانید که شما یک شبه نباید منتظر معجزه باشید، زیرا فرآیند ترمیم و بازسازی پوست شما با استفاده از کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر، که از بهترین کرم های گیاهی برای پوست می باشد، به مدت زمان مشخص و معینی نیاز دارد. پس از آن به مرور زمان هر بار شاهد کم رنگ تر شدن لکه های پوستی خواهید بود. کرم ضد لک گیاهی ادیب اکسیر، برطرف کننده ی لک بارداری و لک حاملگی و جای جوش و کک مک و منافذ باز بوده و یک کرم جامع برای درمان کل مشکلات پوستی می باشد.

کرم ضد آفتاب گیاهی ادیب اکسیر

کرم ضد آفتاب گیاهی ادیب اکسیر

با کرم ضد آفتاب گیاهی ادیب اکسیر، دیگر نگران مضررات آفتاب نباشید .کرم ضد آفتاب گیاهی ادیب اکسیر، ویتامینه، ضد التهاب و کاهش دهنده آثار زخم و سوختگی می باشد و از ایجاد چین و چروک زود هنگام پوست پیشگیری می کند. این کرم ضد آفتاب با بهترین روغن های گیاهی که حاوی SPF طبیعی هستند ترکیب شده و حاوی ویتامین E و … می باشد. کرم ضد آفتاب گیاهی ادیب اکسیر، که از بهترین کرم های گیاهی برای پوست می باشد، از پوست شما در برابر اشعه های مضرر آفتاب (اشعه UV) محافظت کرده و مانع آسیب اشعه آفتاب و ایجاد لک های ناشی از آفتاب بر روی پوست شما می شود. متخصصین استفاده از کرم ضدآفتاب را حتی در منزل پیشنهاد می کنند.

پماد سوختگی گیاهی ادیب اکسیر

پماد سوختگی گیاهی ادیب اکسیر

با پماد سوختگی گیاهی ادیب اکسیر، دیگر نگران عوارض سوختگی ها نباشید .به واسطه ی گیاهانی که در پماد سوختگی گیاهی ادیب اکسیر، وجود دارند، این پماد اثرات فوق العاده ای در سوختگی داشته و کاملا بومی ایران می باشد. پماد سوختگی گیاهی ادیب اکسیر که از بهترین کرم های گیاهی برای پوست می باشد با رفع التهاب پوستی باعث ترمیم و جوان کردن پوست کهنه و آسیب دیده می شود. وجود گیاهانی با قابلیت آنتی بیوتیک و ضد قارچ موجب بی نیازی پماد به هرگونه مکمل دارویی می گردد.

کرم ضد چروک گیاهی ادیب اکسیر

کرم ضد چروک گیاهی ادیب اکسیر

با کرم ضد چروک گیاهی ادیب اکسیر، با چین و چروک خود خداحافظی کنید .تقویت سلول‌های پوست و آبرسانی مناسب به آنها برای پیشگیری و درمان خشکی و چین و چروک عمیق پوست از مهم‌ ترین توصیه‌هایی است که متخصصان زیبایی و پوست به مراجعه‌کنندگان خود می‌کنند. با استفاده از کرم ضد چروک ادیب اکسیر، که از بهترین کرم های گیاهی برای پوست می باشد با خشکی و چین و چروک های پوستتان خداحافظی کنید. کرم ضد چروک ادیب اکسیر به علت داشتن مواد گیاهی، کلاژن و ویتامینE ، الاستیسیته و نرمی پوست را افزایش داده و تا حدی مانع چروک آن می شود یعنی در واقع با تحریک فیبروبلاست ها موجب سنتز الیاف کلاژن و الاستین می شود که این الیاف سبب می شود پوست خاصیت ارتجاعی داشته و کمتر چروک بخورد. همچنین وجود اسیدهای آمینه گیاهان، سلول های سخت را نرم می کند و عنصر روی موجود در آن، می تواند تا حدی منافذ پوستی را کوچک تر کند.

نظر خود را بیان کنید