چاق بودن مثل یک سرنوشت ناخوشایند تلخ است. این را بیشتر از زبان افرادی می شنوید که به دنبال راهکاری برای درمان چاقی هستند. بیشتر آنها معتقدند حتی اگر با بهترین رژیم لاغری و ورزش چاقی را از بین ببرند، امکان دارد مجددا چاق شوند و یا حتی به وزن قبلی خود بازگردند.

وقتی به طیف گسترده افراد درگیر اضافه وزن نگاه کنیم، خواهیم دید از اساتید برجسته دانشگاه تا صاحبان کسب و کارهای موفق، هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران، زنان خانه دار و حتی اقشار کم درآمد درگیر این معضل فراگیر هستند! بارها و بارها شاهد بوده ایم که بسیاری از افراد مشهور و موفق که به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت می دهند، برای مدتی لاغر می شوند، ولی پس از مدت کوتاهی دوباره چاق شده اند! به نظر شما علت این موضوع چیست؟

می توان گفت ناتوانی برای گذشتن از چاقی، کمتر به اراده، مشغله ها، شرایط مادی و مسائل اینچنین مربوط است. حتی کسانی که با اقدامات پرهزینه ای مثل جراحی های گوارشی پرعارضه یا اقدامات موضعی، سعی کرده اند از اسارت چاقی رها شوند، پس از مدتی، دوباره خودشان را در بند آن گرفتار می بینند.

دکتر مجتبی نیک پور و گروه فعالش، با مطالعه و تجارب به دست آمده در زمینه “درمان چاقی” روشی نوین را پیشنهاد می کنند که راه را برای لاغر شدن و لاغر ماندن آسان کرده است. این دکتر تغذیه بر خلاف سایرین شما را مجبور به رژیم غذایی سخت و پیچیده نمی کند.

شما می توانید پس از گذراندن دوره های سه ماهه در گروه درمان چاقی باراکا بر سر هر سفره ای بنشینید و هر غذایی را که دوست دارید میل کنید و سیر از سر سفره بلند شوید و جالب تر از همه اینکه لاغر بمانید!!

دکتر مجتبی نیک پور این درمان را بصورت یک فرایند قابل آموزش همگانی و یک پروتکل جهانی ثبت و در قالب گروه درمان چاقی باراکا ارائه کرده است. پس اگر به دنبال راه حل منطقی و ماندگار برای حل مشکل چاقی در خود یا اطرافیانتان هستید، توصیه می کنیم عضویت در خانواده باراکا را امتحان کنید.

نظر خود را بیان کنید