ایمپلنت دندان رایگان: حتما تا به حال در قرعه کشی شرکت کرده اید و لذت آن را چشیده اید. شرکت در یک قرعه کشی و داشتن یک شانس برای برنده شدن همانقدر میتواند جالب و جذاب باشد که انگار شخصی یک هدیه به شما میدهد. دکترآقاجری متخصص و جراح دندانپزشک، با سالها فعالیت درعرصه های گوناگونی مانند ایمپلنت، لمینت،کامپوزیت، جراحی لثه و … اینبار با برگزاری قرعه کشی شانس داشتن یک ایمپلنت رایگان را به شما هدیه میدهد. ایمپلنت بهترین جایگزین برای دندانهای خراب و پوسیده و یا از دست رفته به شمار میرود که به کمک آن میتوانید به دندانهایتان جانی دوباره ببخشید. هم چنین ایمپلنت به گونه ای است که از استحکام و مقاومت کافی برخوردار بوده و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست. به طوری که تا سالها برایتان کار میکند.

 چگونه در این قرعه کشی بزرگ شرکت کنیم؟

برای شرکت در بزرگترین قرعه کشی ایمپلنت تهران، کافی است تا وارد سایت تخصصی دندانپزشکی دکتر صادق آقاجری شوید و با رفتن به صفحه فرم تکمیل اطلاعات به راحتی در این قرعه کشی شرکت کنید. باتوجه به بالا بودن قیمت ایمپلنت و هزینه هایی که دارد، فرصت خوبی به شمار می آید.نکته قابل توجهی که باید بدانید این است که هر ماهه به سه نفر از افرادی که در قرعه کشی شرکت کرده اند جایزه تعلق میگیرد. این در حالی است که در بسیاری از قرعه کشی ها تنها یک نفر شانس برنده شدن دارد. حال شاید از خودتان بپرسید که این جوایز شامل چه چیزهایی میشوند. باید بگوییم که این سه جایزه هرکدام از ارزش بالایی برخوردار هستند و اگر بخواهید این کارها را به طور مستقیم در مطب انجام دهید باید بهای زیادی بپردازید.

  • نفر اول برخورداری از یک عدد ایمپلنت رایگان(نئودنت با روکش)
  • نفر دوم برخورداری از یک عدد ایمپلنت رایگان(سون مدیکس کره ای با روکش)
  • نفر سوم برخورداری از ۱۰ درصد تخفیف در خدمات ایمپلنت

  چگونه در این قرعه کشی بزرگ شرکت کنیم؟

همانطور که گفتم این قرعه کشی از جذابیت بالایی برخوردار است و بهتر است برای یک بار هم که شده شانس خود را بیازمایید. در این بخش سعی کرده ایم تا توضیحی مختصر از ایمپلنت نئودنت و سون مدیکس ارائه دهیم:

ایمپلنت نئودنت: Neodent نوعی ایمپلنت میباشد تا با انواع مختلف استخوان سازگار باشد ، بنابراین موفقیت ترمیم را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. زمان کوتاهتر درمان شرایط داشتن یک درمان کاشت ارزان قیمت را ایجاد می کند. ایمپلنت نئودنت با بیش از ۲۰ سال سابقه، طیف گسترده ای از راه حل های کاشت را ایجاد کرده است که متناسب با موارد مختلف است. به ویژه ساختار خاصی از ایمپلنت ها را متناسب با انواع مختلف استخوان طراحی کرده است.

Neodent همچنین تضمینی برای همه خدمات خود ارائه می دهد.

ایمپلنت سون مدیکس: ایمپلنت سون مدیکس با بیش از ۱۴ سال سابقه را میتوان به عنوان یکی از ایمپلنت های با کیفیتی کره جنوبی نام برد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. هم چنینی لازم به ذکر است که این ایمپلنت مورد تایید سازمان آمریکاFDA APROVED ، ISO13485 , CE0120 , CE1639 , UKASانگلستان،)KFDA سازمان غذا و دارو کره ) و GMP کره می باشد. نکته جالبی که در رابطه با این ایمپلنت باید بدانید این است که دیگر در حین انجام کار نیازی به دریل کردن استخوان فک نمیباشد و همین موضوع باعث گرایش بیشتر مردم به این ایمپلنت شده است. جنس این ایمپلنت از تیتانیوم بوده که در مقایسه با سایر ایمپلنت های اروپایی که از همین جنس هستند، از مقاومت بالاتری برخوردار است.

۵ دلیل محبوبیت ایمپلنت

۱- رسیدن به یک ظاهر طبیعی و دلخواه

ایمپلنت های دندانی به گونه ای طراحی شده اند که مانند دندان های طبیعی شما ظاهر ، احساس و عملکرد دارند. علاوه بر این ، ایمپلنت ها به بیماران اعتماد به نفس لبخند زدن ، غذا خوردن و انجام فعالیت های اجتماعی را می دهند بدون اینکه نگران ظاهرشان باشند یا اینکه دندان آنها خراب شود.

۲- با دوام و قابل اعتماد بودن ایمپلنت

با مراقبت و نگهداری مناسب، ایمپلنت ها به اندازه ترمیم های معمولی روی دندان ، با نتایجی ایده آل، دوام می آورند.

۳- میزان موفقیت بالا

ایمپلنت های دندانی تا کنون در مقایسه با سایر روش های جایگزینی و ترمیم دندان، بهتر عمل کرده اند. هم چنین با پیشرفت فن آوری و تکنیک های کاشت، میزان موفقیت آنها نیز روز به روز بهبود یافته است;  به طوری که امروزه جایگاه ویژه ای در بین عمل های زیبایی پیدا کرده است. افرادی که از دندانهای سالم تری برخوردار هستند، شانس بالاتری را برای کاشت ایمپلنت موفق دارند.

۴- بهبود یافتن خوردن و جویدن

از آنجایی که این ایمپلنت ها از دوام و استقامت بالایی برخوردار هستند و دقیقاً مانند دندان های طبیعی در استخوان فک شما لنگر می اندازند. با گذشت زمان به حفظ استخوان فک و کاهش قابل توجه تحلیل استخوان کمک می کنند.جایگزینی دندان های از دست رفته با ایمپلنت به شما امکان می دهد غذای خود را بهتر بجوید و واضح تر صحبت کنید.

۵- جلوگیری از مشکلات دندانی

ایمپلنت های دندانی اگرچه به عنوان دندان های طبیعی به نظر می رسند و احساس می شوند، از مواد غیر آلی نیز ساخته شده اند. این بدان معناست که آنها در برابرهرگونه پوسیدگی مقاوم هستند و نفوذ ندارند. افرادی که ایمپلنت های دندانی دریافت می کنند، می توانند در طول زندگی خود در مقایسه با افرادی که ایمپلنت را ندارند، از سلامت بیشتری برخوردار شوند.

ایمپلنت

بهترین ایمپلنت های دنیا

اگر بخواهیم نوع خاصی از ایمپلنت را معرفی کنیم، باید گفت که انواع مختلفی از ایمپلنت ها وجود دارند که با توجه به نوع کارکرد و جنس و شرایط استفاده شان دسته بندی میشوند اما برخی از ایمپلنت ها در موقعیت های خاص کاربرد بیشتری دارند. موردی که در زمان کاشت ایمپلنت بسیار اهمیت دارد، دوام و ماندگاری آن در استخوان فک است. بنابراین این مورد میتواند عاملی تعیین کننده و موثر در کیفیت و کارایی یک ایمپلنت باشد.

در کنار همه اینها در نظر گرفتن سابقه شرکت سازنده ایمپلنت و میزان وقت و هزینه ای که صرف توسعه سیستم تولید ایمپلنت خود کرده است میتواند باعث ارتقای درجه آن شرکت شود. معمولا شرکت هایی که در زمینه توبپلید ایمپلنت سابقه ای بیشتر از ۱۰ سال دارند، در اولویت قرار دارند.

در حال حاضر بیش از ۱۵۰ شرکت تولید کننده اجزای کاشت و ایمپلنت دندان هستند که ۵ تا از برترین های آن در زیر نام برده شده است:

۱-Nobel Biocare: ابتکاراتی را برای رشد صنعت کاشت دندان یا آزمایشگاه اختصاص داده و همچنین محصولات برتر و آموزش همتا به همسالان را ارائه می دهد.

۲-Straumann: این شرکت تحقیق و توسعه ، تولید و تأمین ایمپلنت های دندانی ، ابزار ، بیومتریال ، پروتز CADCAM ، تجهیزات دیجیتال ، نرم افزار و تراز کننده های شفاف را برای کاربردهای دندانپزشکی جایگزین ، ترمیمی ، ارتودنسی و پیشگیری انجام می دهد.

ایمپلنت

۳-Dentsply Sirona: امروزه Dentsply Sirona در ادامه سفر خود برای سالهای متمادی تلاش می کند تا با برند معتبر جهانی کار خود را ادامه دهد. این شرکت از مقیاس و منابع بی نظیری برخوردار است و متعهد به استفاده از آنها برای ادامه نوآوری و کمک به متخصصان دندانپزشکی برای دستیابی به موفقیت بیش از هر زمان دیگری میباشد.

۴-Zimmer Biomet: در کنار برخی از برترین متخصصان مراقبت های بهداشتی در جهان، Zimmer Biomet کمک می کند تا امکانات جدیدی را به بیماران ارائه دهد. این شرکت از طریق نوآوری هایی که روی کار آورده، به بیمارانی که از اختلالات استخوان ها ، مفاصل یا حمایت از بافت های نرم رنج می برند کمک می کند.

۵-BioHorizons: با داشتن یک تیم اجرایی قدرتمند که از همان آغاز فعالیت کرده است ، به یک رهبر در جامعه کاشت دندان تبدیل شده است. این بخش در سه زمینه اصلی متمرکز شده است: علم ، نوآوری و خدمات ، که  آنها را از طریق تعهد خود برای بهبود کیفیت زندگی بیمار با دندانهای از دست رفته ارائه میدهد.

شماره ۰۲۱۲۲۸۸۷۵۴۷ – ۰۹۳۸۴۴۴۴۵۹۵

https://draghajeri.com

نظر خود را بیان کنید