لیزر سفید کننده ناحیه تناسلی

 لیزر یک روش درمانی موثر و بی­خطر برای عارضه­های بسیاری است. گروه زیادی از خانوم­ها معمولا برای اجرای لیزر در ناحیه بیکینی نگرانی­های خاصی دارند که طبیعی هم هست. برای اینکه بتوانیم بهترین نتیجه را از درمان خود بگیریم باید اطلاعات کافی درباره­اش داشته باشیم. در این مقاله روش روشن سازی واژن را به کمک لیزر به صورت جامع و کامل توضیح داده­ایم. پس اگر قصد انجام این روش درمانی را دارید لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لیرز واژینال چیست؟

لیزر واژینال یک روش جراحی غیرهورمونی و بدون تیغ است که روش اصلی آن مبتنی بر کلاژن­سازی می­باشد. به مرور زمان و با بالاتر رفتن سن این عارضه ممکن است برای هر خانومی پیش بیاید. علاوه بر مسئله سن باید موارد هورمونال و ژنتیک را در نظر گرفت. علت اصلی تیرگی وجود ملانین در زیر پوست ناحیه مورد نظر است. برای سفید ­سازی واژن باید این مورد را به کلی از بین ببریم. امروزه به کمک لیزر روشن سازی انجام خواهد گرفت. روشن سازی بسته به نیاز و شرایط شما می­تواند تا چند جلسه به طول بیانجامد.

لیزر مونالیزاتاچ چه کاربردی دارد؟

از لیزر مونالیزاتاچ استفاده­های فراوانی می­شود. از این دستگاه برای تنگ­کردن، از بین بردن شل­شدن و افتادگی و همچنین سفید سازی واژن استفاده می­شود. سفید کردن واژن یکی از کاربرد­های اصلی این دستگاه است. سفید کردن واژن توسط دستگاه بی­خطر بوده و برای شما مشکلی جدی ایجاد نخواهد کرد. اما بهرحال استفاده از آن دارای شرایط خاصی است که بهتر است قبل از انجام کار درباره آن با پزشک خود مشورت بگیرید. برای مثال موارد منع و مراقبت­های لازم را از او جویا شوید.

مزایا و معایب استفاده از این لیزر

استفاده از این لیزر برای شما مزایا و معایبی به همراه خواهد داشت. در ادامه این موارد را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

مزایا

مدت زمان اجرای این روش بسیار کوتاه است و نتایج آن سریعا مشخص خواهد شد. این روش، روشی غیرتهاجمی، بدون درد و خونریزی است. بعد از درمان توسط این روش شما به دوره نقاهت احتیاج پیدا نخواهید کرد و پس از لیزر می­توانید به زندگی معمول خود ادامه دهید.

معایب

کمی درد و سوزش پس از درمان طبیعی است و پس از چند روز کاملا از بین می­رود. اما نکته قابل توجه درباره لیزر این است که شما حتما به مراکز معتبر برای درمان مراجعه کنید. هزینه سفید کردن واژن مبلغ معقولی است و همواره باید این نکته را در نظر بگیرید. اگر جایی هزینه سفید کردن واژن را کمتر از مبلغ معقول آن به شما پیشنهاد داد حتما در کیفیت انجام درمان شک کنید و در جریان کامل جزئیات قرار بگیرید.

مزایا و معایب در نگاه کلی

مزایامعایب
اجرای سریعدرد و سوزش خفیف و کوتاه مدت
غیر تهاجمی 
بدون دوره نقاهت 

سخن آخر

ممنونیم که تا انتهای مطلب همراه ما بودید. لیزر یک روش درمانی بی خطر برای سفید­ سازی واژن است. دکتر ویدا یوسفیان در وبسایت تخصصی خود درباره این روش توضیحات بیشتری داده است. شما نیز برای انجام این درمان می­توانید به کلینیک تخصصی دکتر ویدا یوسفیان مراجعه کنید.

منبع: https://www.eufoton.com/en/patients/gynaecology/ladylift-treatment-for-laser-vaginal-rejuvenation

نظر خود را بیان کنید