٬٬ من یک زن هستم. زن بودن نگرانی‌های زیاد و منحصر به فردی را همراه‌اش دارد؛ عفونت ،سوزش ، ترشحات ناآشنا یا بعضا ترسناکی که نمی‌دانیم نشانه چه هستند، دیر و زود شدن عادت ماهانه ، درد پستان‌ها، برنامه‌ریزی برای بارداری، جلوگیری از بارداری، بارداری ناخواسته و نگرانی‌ها بسیار دوران بارداری …

همیشه آرزو داشتم که ای کاش یک دوست متخصص زنان داشتم تا هر وقت لازم بود زنگ بزنم و از او سوالاتم را بپرسم. باید اعتراف کنم که اگر دوستی داشتم که دکتر زنان بود هم بعد از یکی دو بار دیگر خجالت می‌کشیدم که تماس بگیرم کما اینکه برخی از این نگرانی‌ها کاملا خصوصی هستند و به راحتی نمی‌شود در موردشان با پزشکان آشنا صحبت کرد.

همه ما زن‌ها احتمالاً این نگرانی‌ها را تجربه کردیم و شاید خیلی از شما مثل من آرزوی مشابهی داشتید. من در تیمی کار می‌کنم به اسم هاسپیتل. هاسپیتل جایی است که ما سعی کردیم این آرزو را برآورده کنیم.

هاسپیتل یک اپلیکیشن مشاوره تلفنی پزشکی و سلامتی است که در تیم «مامایی و سلامت بارداری»  آن پزشکان و ماماهایی هستند که ۲۴ ساعت شبانه‌روز شما می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. هاسپیتل یک بخش پرسش و پاسخ دارد که در آن می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای سوالتان را مطرح کنید و نظر چند پزشک را درباره مساله‌تان بخوانید. یا اینکه در دسته‌بندی مامایی و سلامت بارداری لیست پزشکان را مشاهده کنید؛ هر پزشک در هاسپیتل یک پروفایل دارد که در آن درباره او توضیح داده شده و اطلاعاتی مانند سوابق کاری و شماره نظام پزشکی وی قابل مشاهده است. شما می‌توانید امتیاز و نظر سایر کاربرانی که با وی تماس گرفته‌اند را ببینید. همچنین در پروفایل برخی از پزشکان ویدئوهایی با محتواهای پزشکی و سلامتی از همان پزشک وجود دارد که کاربران به صورت رایگان می‌توانند آن‌ها را تماشا کنند.

به گزارش ویرلن؛ اگر قصد بچه‌دار شدن دارید یا باردار هستید باید مراقب سلامتی خودتان باشید تا جنین سالمی را هم بتوانید پرورش دهید. در دوران بارداری نگرانی‌های زیادی ممکن است فکرتان را مشغول کند و باعث مضطرب شدن شما شود و همان‌طور که خودتان می‌دانید بهتر است از عوامل استرس‌زا دوری کنید. پاسخ هیچ کدام از نزدیکان غیرمتخصص ما به سوال‌هایی که در این دوران برایمان پیش می‌آید نمی‌تواند اطمینان‌بخش و کامل باشد از طرفی نمی‌توان برای هر سوال کوچکی به پزشک مراجعه کرد اما هیچ چیز بهتر از این نیست که در این دوران پزشک در دسترسی داشته باشیم که حتی نیمه‌شب هم بتوان با او تماس تلفنی گرفت. هاسپیتل راه حل این شرایط است. شما می‌توانید برای مشاوره سریع با یک پزشک و یا ماما تماس فوری بگیرید و یا اینکه پزشک خود را با توجه به مشخصات وی در پروفایلش انتخاب کنید و با او تماس بگیرید.

هاسپیتل پس از اتمام دوران بارداری همچنان می‌تواند همراهتان باشید چرا که بخشی دارد تحت عنوان «سلامتی کودکان و نوزادان». در این بخش می‌توانید هر سوالی که در مورد نوزادتان پیش می‌آید را از پزشک اطفال بپرسید.

این برنامه در دو نسخه اندروید و آی او اس موجود است. حتی اگر فقط به لپ‌تاپ دسترسی دارید می‌توانید از نسخه تحت وب‌سایت هاسپیتل استفاده کنید و یا اگر می‌خواهید هاسپیتل را به فردی معرفی کنید که نمی‌تواند از دیوایس‌های دیجیتال استفاده کند کافی است به او بگویید از خط ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۳۰۰۰ تماس بگیرد تا با توجه به موضوع خود با پزشکان صحبت کند.

دانلود نسخه اندروید هاسپیتل از کافه بازار

دانلود نسخه آی او اس هاسپیتل از سیب اپ

دانلود مستقیم هاسپیتل از وب سایت هاسپیتل

نظر خود را بیان کنید