راههای مختلفی برای درمان و سلامت اعضای داخلی و خارجی بدن و به خصوص زیبایی وجود دارد. بسیاری از راههای پرخطر و ریسک پذیر همچون: جراحی،  داروهای شیمیایی و …  هستند و برخی نیز هیچگونه خطری به همراه ندارند مثل مصرف: ادویجات، روغن ها و … .  به عبارتی محصولات طبیعی به دلیل اینکه تازه و از طبیعت استخراج می گردند نسبت به داروهای شیمیایی سازگارتر با متابلیسم بدن می باشند. ما می توانیم از طریق: روغن ها، ریشه گیاهان دارویی، برگ، ساقه گیاه و … بسیاری از بیماریها را کاهش، درمان یا کنترل نماییم. در این مطلب سعی داریم ببینیم که محصولات طبیعی چگونه و از چه طریقی می توانند به سلامت بدن کمک نمایند.

 

درمان های طبیعی

درد مفاصل، سرما خوردگی، سنگ کلیه، آکنه، سرطان و بسیاری از بیماریهای دیگر که می شناسیم به روش های مختلف قابل درمان یا قابل کنترل هستند. اما بهترین روش، استفاده از یک دارویی است که بتواند حالمان را نیزخوب کند و باعث ایجاد عارضه دیگری نشود. به عنوان نمونه: ایبوپروفن یک تسکین دهنده فوق العاده درد می باشد اما در کنار تسکین دادن می تواند مشکلات گوارشی و معده را در فرد ایجاد کند.

درست است که باعث درمان می گردد و در همه خانه ها نیز وجود دارد اما اگر می خواهیم از آن برای بیماریمان استفاده کنیم باید عوارض آن را نیز قبول کنیم. این یک نمونه بود که بیان نمودیم ممکن است عارضه های دیگری را نیز به همراه داشته باشد. البته گاها پیش می آید مجبور به مصرف این داروهای شیمیایی باشیم اما بهتر است از مصرف خودسرانه و بی رویه آن چشم پوشی نماییم و فقط با نظر پزشک این داروها را مصرف نماییم.

 اگر مایل به مصرف خودسرانه دارو هستید بهتر است از محصولاتی که طبیعی هستند برای سلامت خود استفاده نمایید. محصولاتی همچون گیاهان دارویی سلامتمان را تضمین نموده و هیچ عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به ارمغان نمی آورد. اما خوب تهیه آن در طبیعت برای افرادی که علم و آگاهی کامل در رابطه با شناخت گیاهان دارویی ندارند بسیار سخت است یا برایشان مقدور نیست از منزل خارج شده و به عطاری شهر خود بروند و محصول مورد نظر را خریداری نمایند.

گیاهان دارویی عطاری آنلاین 

 در این مواقع خرید اینترنتی از یک فروشگاه معتبر و به نام همچون عطاری آنلاین می تواند کمک بزرگی برای افراد باشد. مزیت وجود این سایت این امکان را فراهم می سازد تا در مورد محصول مورد نظر خود که به صورت بروشور محصول است تحقیق کنید و یا بسته به بیماریتان به شما یک محصول ترکیبی به صورت پودر یا عرق پیشنهاد نماید. به عنوان نمونه برای درمان و کاهش درد معده عطاری آنلاین، عرق ترکیبی معده و معجون چند گیاه برای درمان معده که از چند گیاه فوق العاده و تاثیرگذار تهیه شده است را پیشنهاد می دهد. اما خوب می توان از گیاهان نیز به صورت دمنوش استفاده کرد گیاهانی که برای درمان معده مناسب هستند شامل: بابونه، زنجبیل، آلوئه ورا، ریحان، نعناع و … می باشد.

درمان انواع بیماری ها با روش های طبیعی و گیاهی

البته برخی از گیاهان و عصلزه حیوانات نیز برای سلامت و زیبایی پوست و مو مناسب می باشند و می توان از آنها به صورت: ماسک، ضماد، لوسیون و … استفاده نمود. گیاهانی همچون: ماسک آلوئه ورا، خراطین، رزماری و … .

فروشگاه عطاری آنلاین با آدرس https://attari.co/  قابل دسترسی و خرید آنلاین می باشد.

روغن های طبیعی

البته می توان از عصاره گیاهان دارویی نیز برای سلامت جسمی، روحی و حتی زیبایی نیز استفاده و بهره کافی را برد. روغن  طبیعی دکتر اویل این امکان را فراهم نموده تا بسته به بیماری و یا عارضه پوستی خود از روغن گیاهان و حتی برخی حیوانات برای سلامتی خود بهره ببرید. همچنین متخصصان دکتر اویل برای کارایی و تاثیر پذیری بهتر برای سلامتی و زیبایی ترکیب روغنها را نیز بوجود و برای عزیزان در بسته بندی های استاندارد آماده نموده اند. کافی است وارد سایت دکتر اویل شوید و بسته به نیازتان نام بیماری یا روغن مورد نظر خود را سرچ و وارد لینک خرید روغن شوید. البته می توانید از نوشته هایی که در این سایت به صورت بروشور و مقاله برای آشنایی شما به روغن ها قرار داده شده نیز استفاده و بهره ببرید و پس از آن با شناخت کافی و کامل دست به خرید محصول مورد نظر خود کنید.

به طور کل روغن های طبیعی نقش موثری در زیبایی و سلامت به خصوص تناسب اندام دارند به عنوان نمونه ترکیب روغن کرچک و روغن خراطین دکتر اویل به همراه روغن زالو به حجم دهی اندام جنسی مردان و زنان کمک شایانی می نماید.همچنین با خرید روغن آرگان اصل  می توانید از پوست و موی خود محافظت کنید.

صابون های ارگانیک صابونچی

یک محصول فوق العاده ایی که می خواهیم در رابطه با آن با شما صحبت کنیم صابون ها هستند. صابون های طبیعی بهترین انتخاب برای سلامت و زیبایی پوست می باشند. صابونهایی که در سایت صابونچی قرار گرفته کاملا توسط متخصصان مجرب و متعهد تهیه و آماده شده است. همچنین از: عصاره، دانه،  برگ،  گل و … گیاهان، همچنین عصاره برخی از حیوانات همچون: زالو، کرم خراطین و … به همراه ترکیبات صابونی تهیه و در بسته بندی های استاندارد آماده عرضه به مشتریان عزیز قرار گرفته است.

خوبی خرید این صابون ها از صابونچی این است که ابتدا از یک فروشگاه معتبر و بهداشتی این محصول را خریداری می کنید. همچنین لازم نیست وقت و هزینه خود را برای تهیه مواد اولیه صابون طبیعی خود صرف کنید و همچنین در هر لحظه که بخواهید بدون هیچ دردسری با خود می توانید حمل و استفاده کنیدش. چرا که این صابون ها جایی را اشغال نمی کنند و در مسافرت نیز می توانید در جیب یا کیف دوشی خود همیشه همراه خود داشته و در هر لحظه که مایل بودید از آن استفاده نمایید.فروشگاه صابونچی در آدرس https://saboonchi.co/ قابل دسترس است.

تا وقتی می توان از محصولات طبیعی برای: سلامت جسم، سلامت روح و زیبایی استفاده نمود چرا باید به سراغ محصولات شیمیایی و جراحی برویم. تا زمانی که می توان از روغن: لیفت گونه، لیفت زیر چشم، ابرو و … که از چند محصول طبیعی تهیه می شوند استفاده نمود، چرا باید به سراغ جراحی لیفت برویم و ریسک این جراحی را قبول نماییم.

نظر خود را بیان کنید