تقریبا همه آنچه در مورد خدمات روانشناسی نیاز دارید در این سایت وجود دارد. نویسندگان این سایت به گونه ای مطالب و خدمات خود را دسته بندی کرده اند که بهترین ارائه را در زمینه مجموعه روانشناسی و به خصوص سلامت روان داشته باشند. در این نوشته خدمات مجله اینترنتی روانشناسی انگارکه معرفی میشود تا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید و از نکته ها و مقالات و نویسندگانش بهره ببرید

خدمات مجله اینترنیت روانشناسی انگارکه

مقالاتی پر از نکات روانشناسی

مقالات این سایت به گونه ای نوشته و طبقه بندی شده که در هر عنوان شما با مجموعه ای کثیر از نکته های روانشناسی آشنا خواهید شد. نویسندگان این مقالات دانشجویان برتر حوزه روانشناسی و دکترهای روانشناس هستند که با تعهدی فراوان پاسخگوی سوالات شما به خصوص در زمینه سلامت هستند تا به آگاهی بخشی بیشتر در زمینه های فرزندپروری، بهداشت روان، روانشناسی بالینی، رفتار با کودکان و هیجاناتشان و … کمکی وافر بکنند.

مجله اینترنتی روانشناسی انگارکه

معرفی بهترین روانشناس تهران و شهر های دیگر

اگر نمیدانید چطور با بهترین روانشناس تهران و دیگر شهر های دیگر ارتباط برقرار کنید، پروفایل آنها، شماره تلفن آنها نظرات مردم درباره انها و دیگر اطلاعات مفید درباره ایشان را بدانید این سایت به شما در این زمینه کمک خواهد کرد تا همیشه به یک متخصص در زمینه رواندرمانی و روانشناسی دسترسی داشته باشید.

پادکست روانشناسی مجله اینترنتی روانشناسی انگارکه

شنیدن مطالب به مراتب راحت تر از خواندن آنهاست به همین دلیل مجله اینترنتی روانشناسی انگارکه به سرپرستی میثم صالحی  مقالات خود را برای کسانی که وقت کمتری برای خواندن دارند به پادکست روانشناسی تبدیل میکند تا بهترین نکات و مفاهیم روانشناسی را در حوزه های گوناگون با مخاطبانش در میان بگذارد. پادکست انگارکه روزانه مخاطب های زیادی دارد و در تمام پلتفرم های پخش پادکست مثل شنوتو، اسپاتیفای، ساندکلود، انکر و .. قابل دسترس است. در هر اپیزود شما با مجموعه ای از نکات روانشناسی آشنا میشوید و همچنین پای گفتگوی دکتر های روانشناس مینشینید اگر پادکست زیاد گوش میدهید پادکست روانشناسی انگار که گزینه خوبی برای شما در حوزه سلامت روان است چرا که در قالب داستان ها و تصویر سازی های گوناگون به فهم بهتری از مطالب کمک میکند.

مجله اینترنتی روانشناسی انگارکه

ارائه مطالب مفید در زمینه روانشناسی بالینی

اختلالات روانی و آشنایی با این اختلالات به خصوص شیوع و بروز و چگونگی شناسایی و پیشگیری از انها از مباحث موجود در حوزه روانشناسی بالینی است. مجله اینترنتی انگار که با ارائه مطالب مفید در این زمینه شما را با انواع اختلال های روانی آشنا میکند چرا که اگاهی بخشی در این زمینه را یکی از مهمترین خدمات در حوزه سلامت روان و پیشگیری از ابتلا به آن ها میداند به همین دلیل هر گونه سوالی که در ذهنتان مطرح است در این مقالات به آنها پرداخته میشود تا به بهترین و مفید ترین اطلاعات در این زمینه دسترسی داشته باشید.

معرفی رویکرد های درمانی

در روانشناسی به خصوص در حوزه رواندرمانی رویکرد های گوناگونی برای درمان افراد وجود دارد اینکه روانشناس شما چه نگاهی نسبت به انسان داشته باشد، چه تکنیک هایی درمانی را استفاده بکند و چه پروتکل های درمانی را بنا بر رویکرد خود در نظر داشته باشد همه و همه بر میگردد رویکرد های درمانی. در روانشناسی ما رویکرد های گوناگونی را داریم از جمله: شناختی رفتاری، روانکاوی، انسانگرا، وجودی و رویکرد های معاصر. متخصصان سایت انگارکه در زمینه معرفی رویکرد های درمانی هم فعالیت دارند چرا که بخش مهمی از سوالات افرادی که به روانشناس مراجعه میکنند پیش از انکه مربوط به خود مشکلشان باشد مربوط به قابل رویکردی است که در ان قرار گرفته اند.

به طور مثال خیلی از افرادی که به روانکاو مراجعه میکنند نمیدانند که روانکاوی اساسا درمانی طولانی مدت است شاید حداقل دو سال مدام باید تحت درمان قرار بگیرند علاوه بر آن در رویکرد های دیگر مثلا رویکرد شناختی رفتاری طول مدت درمان کوتاه تر است اما افراد به سبب عدم آشنایی با بنیاد های هر رویکرد به طور مثال از روانکاو ها گله میکنند که چه مسئله ام را سریع حل نمیکنی. هر رویکردی بنا بر استدلال هایی که دارد طول مدت درمان، روش هایی که استفاده میکند، نگاهی که به انسان دارد مدل خاصی را برای خود در درمان در نظر میگیرد. سایت انگار که با معرفی رویکرد های گوناگون به آگاهی مردم در این زمینه کمک بسیاری کرده است.

خدمات روانشناسی به صورت آنلاین به خصوص در دنیای امروز یکی از مهمترین خدماتی است که افراد متخصص سعی در ارائه آن دارد اما کیفیت ارائه به خصوص در زمینه مشاوره ها و دردسترس بودن متخصصان تمام انچیزی است جامعه به آن نیاز دارد این سایت با نویسندگان متخصصی در این زمینه به خواسته جامعه جامه عمل پوشانده است.

نظر خود را بیان کنید