تورهای لوکس اروپایی

رپورتاژ آگهی؛

تور اروپا

در این مقاله به معرفی تورهای اروپایی خاص و رزومه کاری آژانس آیشم میپردازیم. دفتر خدمات مسافرتی آیشم از جمله شرکتهایی است که در زمینه تورهای خاص و بخصوص تورهای اروپایی فعالیت بسیاری دارد. از جمله تورهایی که دفتر خدمات مسافرتی آیشم بطور کاملا تخصصی در آن فعالیت دارد می توان از تور یونان، تور اسپانیا، تور بلژیک، تور فرانسه و تور جمهوری چک نام برد.

تور یونان

کشور یونان  با تاریخی کهن و موقعیت جغرافیایی بسیار عالی و مجموعه جزایری که هر یک در نوع خود بی نظیر است، یکی از مقاصدی است که در تمام طول سال مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. زیباترین مقصدی که می توان از آن نام برد پایتخت یونان (آتن) می باشد که بنایی بی نظیر همچون آکروپلیس را بر بام خود جای داده است.

از جمله جزایری که در یونان بیشتر مورد توجه گردشگران قرار گرفته می توان از هراکلیون، سانتورینی، میکونوس، سارونیک و دهها جزیره زیبای دیگر نام برد.

تور فرانسه

کشوری در قلب اروپا،شهر عاشقان با جاذبه های بی نظیری مانند: برج ایفل، موزه لوور،طاق پیروزی،کلیسای پانتئون، باغ لوکزامبورگ،باغ لافایت،دیزی لند و ده ها جاذبه دیگر از جمله دلایلی هستند که برای سفر به این سرزمین زیبا کفایت می کند.شهرهای پاریس، لیل، نیس، لیون، کن، مارسی، بیارتیز، بوردو از جمله شهرهایی هستند که مسافرین و توریستهای فررانسه را به سمت خود می خوانند. در شهر پاریس به دلیل وجود تعداد زیاد هتلها به راحتی میتوانید با هر بودجه و در هر کجای شهر که مایل باشید طبق سلیقه خود هتل پیدا کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتردر مورد سایر تورهای آژانس هواپیمایی آیشم می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید. تلفن تماس:۲۲۲۷۷۷۹۰

تور اسپانیا

کشور دیگری که در حوزه شنگن به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم اسپانیا است. سرزمینی مملو از شادی و نشاط، سرزمینی پر از جشن ها و کارناوالهای بی نظیر سرزمینی با تاریخ غنی و سواحل زیبا که هر کدام در جای خود جاذبه ای بی رغیب محسوب میشود. تور اسپانیا از جمله تورهایی که روزگاری در زمره تورهای لوکس و گران قیمت محسوب می شد ولی آژانس هواپیمایی آیشم با سیاست گذاریهای خود در این مسیر سعی در کاهش هزینه ها و کاهش سود داشته است تا به راحتی تعداد زیادی مسافر را راهی این کشور زیبا کند. شهرهای بارسلونا، مادرید، مالاگا، والنسیا و دهها شهر دیگر از جمله مقاصد سفری هستند که مسافرین را جذب خود می کنند.

 

نظر خود را بیان کنید