الکسایار alexayar

امروزه سایت های اینترنتی با معیارهای متفاوتی ارزش گذاری می شوند که یکی از این معیارها مقدار بازدید می باشد. به همین خاطر روشهای با کیفیت برای افزایش بازدید سایت تقاضای بسیار فراوان و رو به رشد سال‌های اخیر را تجربه کرده. مسلما معیارهای ارزش گذاری صرفاً به تعداد بازدید سایت خلاصه نمی‌شود و می تواند مواردی نظیر رتبه سایت در الکسا ، قدمت سایت و موارد دیگر را نیز شامل شود. نوع های مختلف تبلیغات برای بالا بردن بازدید شامل پاپ آپ ، تبلیغات بنری ، ریپورتاژها ، تبلیغات  کلیکی و بسیاری روشهای دیگر می شود.

معمولا افزایش بازدید به چند دلیل اصلی انجام میشود. دلیل اول افزایش ورود کاربران و در نتیجه افزایش فروش و بازدهی سیستم است. دلیل دیگر بهبود رتبه سایت در سیستم های ارزیابی نظیر الکسا می باشد زیرا کیفیت سایت را اکثر اوقات با رتبه الکسای سایت می‌سنجند. برای همین در اکثر اوقات مقدار ارزش سایت با کاهش رتبه الکسا بسیار بهبود می یابد تا جایی که گاهی اوقات فاکتور اصلی ارزش سایت رتبه الکسای آن سایت می باشد. به همین خاطر معمولاً صاحبان سایت به دنبال روش‌های برای بهینه کردن رتبه الکسای سایت خود می باشند.

در سال های اخیر سایت هایی که خدمات بهبود رتبه الکسا انجام میدهند به تعداد قابل توجهی رسیده اند در بین این سایت ها سایت الکسا یار یکی است تخصصی ترین سایت ها برای بهینه سازی و بهبود رتبه الکسا میباشد. مهمترین خدمت قابل ارائه توسط سایت الکسا یار کاهش رتبه الکسا برای وب سایت می باشد. البته الکسا یار زمان ماندگاری کاربران در سایت را نیز بهبود می‌بخشد. در تنظیمات تبلیغ تعداد صفحات بازدیدی به ازای هر کاربر را نیز می ‌توانند افزایش یا کاهش دهند . حتی نرخ پرش سایت را  می توانند به سمت میزان دلخواه تغییر و بهبود دهد. مزیتی که سایت الکسا یار نسبت به سایت های رقیب خود دارد به روز رسانی مداوم این سایت می باشد. به طوری که در صورتی که روشی منظور شود با توجه به به روز رسانی و مانیتور مرتبه سایت الکسا یار  آن روش دیگر در سایت استفاده نخواهد شد و روشهای با کیفیت تر و بهتر جایگزین می‌شود. به همین خاطر است که برای افزایش رنک الکسا این سایت یکی از پر بازده ترین سایت های موجود می باشد. در نتیجه تغییرات مرتبط الگوریتم های سایت الکسا تاثیر چندانی در سایت الکسا یار آدرس اینترنتی (alexayar.com )  نخواهد داشت.

یکی از تفاوت های مهم دیگر در سایت الکسا ایران استفاده از رنج آی پی های گسترده می باشد. این سایت ترافیک خود را با روش‌های با کیفیت نظیر پاپ آپ تامین می‌کند برای همین خاطر کافیست در صفحه اول سایت به دنبال بخش نمونه کارها بگردید و در این بخش بازده بسیار چشمگیر تبلیغات سایتهایی که بهبود رتبه سایت خود را به ما سپرده اند و با حداقل هزینه به بالاترین بازده رسیده اند را مشاهده نمایید. آی پی های ایران مزیت دیگر این سیستم می باشد ، زیرا از شروع کار تمام تلاش خود را در این مورد گذاشته آی پی های ارائه شده ایران باشند. در بخش گزارش درصد بازدید کننده از کشورهای مختلف برای تک تک سایت های تبلیغ گیرنده است که برای سایتهای الکسا یار اکثریت با ایران می باشد و روز به روز نیز در ایران و ترافیک این سایت ها افزایش و بهبود می یابد. در این بین حتی سایتهای بود وجود دارند که ترافیک خارج از کشور دارا می باشند. در این سایت ها نیز از آنجا که ترافیک ایران الکسا یار به کمک می آید، هر روز از درصد ترافیک خارج کاسته می‌شود و بر درصد ترافیک ایران افزوده می‌شود.

تبلیغات کاربران می‌توانند در بازه زمانی به دلخواه آنها قرار گیرد و بر آن اساس نرخ‌های متفاوتی داشته باشد. شروع زمان ۳۰ ثانیه می باشد و تا سقف زمان ۳۰۰ ثانیه به صورت بخش بندی شده با افزایش های ۳۰ ثانیه ای قابل انتخاب می باشد.

در زمان ثبت تبلیغ مواردی نظیر حداکثر تعداد نمایش به یک آی پی خاص نیز قابل انتخاب است که معمولاً توصیه می شود بر روی یک گذاشته نشود و چیزی بین سه تا چهار باشد. تعداد صفحات هر بازدید پارامتر دیگر است که به ان خواهیم پرداخت. منظور از تعداد صفحات هر بازدید پیچ هایی میباشد که یک آی پی بعد از ورود به سایت آن را مشاهده می‌کند و مسلماً این تعداد در طول زمان مشخص شده در بخش قبل پخش خواهد شد.

در اخر از شما دعوت میکنیم همین حالا در سایت الکسا یار ثبت نام کنید و به پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید.

نظر خود را بیان کنید