همگی مادران بر فواید بدون رقیب شیر خود برای نوزاد تازه بدنیا آمده شان آگاه هستند . شیر مادر هیچ جایگزینی ندارد و بواسطه ترکیب منحصر بفرد و منعطف اش از مواد مغذی همچون امگا ۳ ، ویتامین ها ، مواد معدنی مورد نیاز بدن ، عناصر رشد ، آنتی بادی ها ، کلسیم  و ریزمغذی ها مهمترین وعده غذایی نوزاد تازه بدنیا آمده است.

می توان گفت قریب به اتفاق مادران تمایل دارند از شیر خود به کودک دلبندشان تغذیه دهند تا مهر مادری و این تجربه لذت بخش را تجربه کنند اما برای بعضی مادران این امکان مهیا نمی شود حتی گاهی دیگر مادران که از شیر خود نوزاد را تغذیه می کنند هم در این پروسه نیاز به وسایل کمکی همچون شیردوش ها پیدا می کنند .

بعضی مادران از همان ابتدا و قبل از زایمان بدلیل نیازی که مطمئن هستند بعدا” پیدا خواهند کرد در خرید سیسمونی تهیه یک شیردوش برقی یا شیردوش دستی را لحاظ می نمایند. بعضی دیگر هم ممکن است بعد از تولد نوزاد و شروع دوران شیردهی پی به نیاز به شیردوش ببرند .

اما چه در موقع خرید سیسمونی و چه بعد از تولد نوزاد اگر مادر نیاز به تهیه یک شیردوش داشته باشد این وسیله بدلیل قیمت گران خود ( بویژه شیردوش برقی ) و کارآیی که باید داشته باشد ذهن مادر را مشغول بخود می کند تا انتخاب صحیحی داشته باشد  و احیانا مادر را به جستجو در فضای وب یا پرس و جو از تجربه سایر مادران ترغیب می نماید .

اتفاقا” ما هم در این مطلب می خواهیم مادرانی را که نیاز به تهیه یک شیردوش دارند و در انتخاب مدل مردد هستند را به همین دو مورد بالا ارجاع دهیم یعنی جستجو در اینترنت و پرسیدن از سایر مادران در خصوص شیردوش برقی یا دستی فیلیپس اونت . یعنی ما نمی خواهیم بعنوان فروشنده تخصصی محصولات اونت از جمله شیردوش دستی شما را مستقیما” به خرید شیردوش های اونت توصیه کنیم و صریحا پیشنهاد خرید به شما دهیم بلکه از شما می خواهیم که خودتان چند دقیقه ای زمان بگذارید و در میان سایت های فارسی زبان یا سایر مراجع تخصصی بررسی وسایل کودک در خصوص برترین شیردوش ها مطالعه کنید و یا نظرات مادران استفاده کننده از شیردوش برقی یا دستی فیلبیپس اونت را که معمولا بهترین راهنماست مطالعه نمائید همچنین می توانید با برخی از مادران استفاده کننده بصورت مستقیم ارتباط برقرار کنید.

ما احتمال زیادی می دهیم که پس از انجام بررسی هایتان در این خصوص ، خود پی خواهید برد که شیردوش برقی و نیز شیردوش دستی اونت یکی از برترین ها در نوع خود در جهان هستند و اکثر مادرانی که برای سیسمونی نوزاد خود این کالا را انتخاب کرده اند همچون سایر محصولات برند فیلیپس اونت رضایت خوبی داشته اند و این برند را به یکدیگر بعنوان یکی از اولین انتخاب ها توصیه می نمایند.

شیردوش های اونت در ۲ مدل دستی و برقی تولید می شوند که مدل برقی تک قلو و دوقلو دارد . همراه هر دوی این مدل ها، محصولاتی همچون پد سینه روز و شب و یک عدد شیشه شیر ۱۲۵ میلی لیتر که در موقع شیردوشی بعنوان مخزن شیردوش و در موقع تغذیه با نصب سرشیشه بعنوان شیشه شیر عمل می کند همراه است و نیز دفترچه راهنما.

شیردوش برقی اونت سه حالت مختلف شیردوشی دارد و هم با برق کار می کند و هم با باتری . ضمنا” هر دو مدل شیردوش فیلیپس اونت ساخت انگلستان هستند ( ممکن است شما شیردوش برقی اونت را گاهی با عنوان ساخت ترکیه هم مشاهده کنید که جای نگرانی ندارد چرا که اونت در ترکیه هم کارخانه دارد و آن  مورد تایید اونت هست همراه با گارانتی جهانی دوساله)

در خصوص انتخاب بین شیردوش دستی یا الکتریکی بستگی به نیاز و سلیقه مادر و بودجه کنار گذاشته شده دارد . پیشنهاد می شود  اگر مادر شاغل است و نمی تواند تایم های زیادی در کنار نوزاد خود باشد و احتیاج اش یه شیردوش حیاتی و مکرر است بهتر است به سراغ شیردوش برقی برود اما اگر نیاز کمتر است همان مدل دستی هم می تواند کافی باشد.

اگر خرید شیردوش برایتان واجب و مسجل شد شما احتمالا” به تجهیزات دیگری در سیسمونی نوزاد خود همچون ظروف ذخیره شیر یا پد های سینه روز و شب هم احتیاج پیدا خواهید کرد که می توانید جهت خرید این موارد، سایت اونت ایران را بررسی و در صورت لزوم، خریدتان را به صورت اینترنتی انجام دهید:

در انتها اگر در دوران بارداری یا پس از فارغ شدن هستید چه به شیردوش دستی یا شیردوش برقی احتیاج داشته باشید و چه احتیاج نداشته باشید، توصیه می کنیم نیم نگاهی به سایت تخصصی اونت ایران برای خرید سیسمونی داشته باشید چرا که برند جهانی فیلیپس اونت محصولات متنوعی از سبد سیسمونی نوزاد را تامین می نماید و در حوزه سیسمونی حرفهای بسیاری برای گفتن دارد!

آدرس سایت اونت ایران www.aventiran.ir  را به خاطر بسپارید!

تهیه سیسمونی نوزاد از سایت تخصصی اونت ایران

نظر خود را بیان کنید