اهمیت داشتن اندام سالم

یکی از عوامل اصلی بروز بسیاری از بیماری‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون، بیماری‌های قلبی-عروقی و سکته مغزی، چاقی است. اما برای کاهش وزن، باید به اصولی توجه کرد تا دچار عوارضِ کاهش وزنِ اشتباه نشویم.

اصول دست‌یابی به اندام متناسب

اندام متناسب، به معنای لاغری نیست! بلکه به معنای اندام سالم با میزان عضله و چربی متناسب برای قد هر فرد است. هنگام شروع رژیم لاغری باید توجه کرد که بدن تمامی مواد مورد نیاز خود را جذب کند. برای لاغری و داشتن اندامی متناسب و زیبا ۴ اصل دست به دست هم می‌دهند:

۱.    اصلاح عادت‌های تغذیه:

کالری مصرفی روزانه‌ی خودتان را به اندازه ۱۰۰ تا ۲۰۰ واحد کاهش دهید. کربوهیدرات‌های کمتری مصرف کنید. در رژیم غذایی، تنوع داشته باشید. مصرف میوه‌ها و سبزی‌های تازه، پروتئین و مواد غذایی حاوی فیبر را فراموش نکنید.

۲.    پیروی از سبک زندگی سالم:

مصرف روزانه ۸ لیوان آب، پرهیز از پرخوری‌های عصبی (به خاطر استرس، ناراحتی و…)، داشتن خواب کافی، پرهیز از مصرف تنقلات مضر (مثل شیرینی و نوشابه‌های گازدار) و قطع استعمال دخانیات می‌تواند تا حد زیادی سبک زندگی‌تان را اصلاح کند.

۳.    ورزش و فعالیت بدنی:

هیچ رژیم غذایی و مکملی بدون تحرک و فعالیت بدنی مفید، نمی‌تواند شما را لاغر کند. برای تناسب اندام باید برنامه‌های مرتب و روزانه (هر چند ۱۰ دقیقه‌ای) برای ورزش داشته باشید.

۴.    استفاده از تکنیک‌های جانبی:

کمک گرفتن از روش‌های خودانگیزشی برای پیروی از عادات غذایی و سبک زندگی سالم، انجام مرتب تمرینات ورزشی و همچنین مصرف مکمل‌های طبیعی(مثل کپسول لاغری گیاهی) می‌توانند شما را به اهداف لاغری و تناسب اندام‌تان نزدیک کنند.

کپسول لاغری گیاهی لیپوکال، مکملی جانبی برای تناسب اندام

کپسول لاغری گیاهی لیپوکال در واقع یک مکمل کاهش وزن کاملا گیاهی و محصول کشور پرتغال است. این محصول مورد تایید وزارت بهداشت بوده و مجوز غذا و دارو مخصوص کاهش وزن و تناسب اندام را کسب کرده است.

با مصرف کپسول لاغری لیپوکال اشتهای‌تان کنترل شده و متابولیسم (یا سوخت‌وساز) بدن‌تان افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه با چربی‌سوزی مناسب می‌توانید در طول دوره‌ی مصرف، به اهداف تناسب اندام و لاغری خود دست پیدا کنید و کاهش سایز قابل توجهی داشته باشید.

مواد اصلی تشکیل دهنده کپسول لاغری گیاهی ترکیبی از عصاره‌‌ی گیاهان طبیعی چون؛ چیتوسان، اسلیم رز، چای سبز، کوله خاس و فیبر جو دوسر است. در طب سنتی این گیاهان را به عنوان مکمل‌های طبیعی برای کمک به لاغری و کاهش وزن می‌شناسند. افزایش سوخت و ساز بدن، کمک به سهولت عملکرد دستگاه گوارش، کاهش اشتها و جذب کلسترول‌های مفید از دیگر مزایای مصرف مکمل گیاهی لاغری است.

همچنین لیپوکال دارای ویتامین‌هایی مانند B6، E، B5 و کروم است و بخشی از ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند.

این مکمل به دلیل دارا بودن ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی، عوارض جانبی نداشته و دارای تأثیر فوق العاده‌ای در از بین بردن بافت و توده‌های چربی اضافه است. با مصرف این مکمل می‌توانید بار دیگر به وزن و اندام مناسب خود رسیده و زیبایی، جوانی و شادابی را دوباره احساس کنید.

روش مصرف آن به صورت خوراکی است که باید روزانه حداکثر دو کپسول را بعد از وعده غذایی اصلی میل کنید. دوره‌ی مصرف کپسول لاغری لیپوکال دو ماه است و در پایان دوره بین ۳ تا ۴ کیلو گرم وزن کم خواهید کرد. البته برای اثربخشی کپسول لاغری گیاهی لازم است تا در کنار مصرف مکمل از سایر تکنیک‌های لاغری و تناسب اندام مثل اصلاح عادات تغذیه‌ای، پیروی از الگوهای سالم سبک زندگی و تحرک بدنی استفاده کنید.

هشدار:

  • مصرف کپسول لاغری گیاهی لیپوکال در زنان باردار و شیرده باید با مشورت پزشک یا متخصص تغذیه همراه باشد.
  • دوز مصرفی روزانه (هر روز دو کپسول) را به هیچ عنوان افزایش ندهید.
  • این محصول را در دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

در پایان، باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از تنها یکی از روش‌های مذکور در این مقاله به لاغری کمک نمی‌کند. برای داشتن اندام سالم و متناسب، باید تمامی اصول لاغری را رعایت کنید. در غیر این صورت، ممکن است نتیجه عکس بگیرید. باید بدانید که مصرف مکمل‌های غذایی بسیار مفید است. در صورت عدم استفاده از این مکمل‌ها هنگام کاهش وزن، بدنتان ممکن است با کمبود املاح معدنی مواجه شود. در نتیجه به جای اندام سالم دچار بیماری‌های ناشی از این کمبودها شوید. کپسول گیاهی لیپوکال، به دلیل طبیعی بودن عوارض جانبی ندارد و علاوه بر کمک به لاغری می‌تواند مواد مورد نیاز بدن شما را تامین کند.

شما میتواند تا پایان این هفته از تخفیف ۳۰٪ این محصول در جمعه سلامتی داروخانه آنلاین تلفارما استفاده کنید و تناسب اندام و سلامتی را به خود هدیه دهید!

نظر خود را بیان کنید