دارو

از ابتدای سال جاری، شرکت رش دیابت همکاری خود را به طور رسمی با شرکت کوبل دارو؛ عضوی از گروه کوبل، آغاز کرده است. گروه کوبل، شامل شرکت کوبل دارو، داروسازی دکتر عبیدی و شرکت آدورا طب می‌باشد.

شروع این همکاری، قدمی مهم در عرضه راهکارهای نوین درمانی در کنار ابزارهای مدرن پایش سطح قند خون، برای افراد مبتلا به دیابت و کادر درمانی کشور خواهد بود.

شرکت رش دیابت، پیشرو در ارائه تکنولوژی و تولید ابزارهای نوآورانه و هوشمند برای اندازه‌گیری سطح قند خون افراد مبتلا به دیابت، با بیش از چهل سال سابقه در ارائه سری دستگاه‌های Accu-Chek، در سطح جهان نام‌آور است. این شرکت با ارائه دستگاه‌های سنجش گلوکز خون و راه‌حل‌های دیجیتالی برای افراد مبتلا به دیابت و کادر درمانی، کمک‌های شایانی به ارتقای توانایی مدیریت دیابت توسط خود بیمار، با کمک پزشکان معالج نموده است.

داروسازی دکتر عبیدی به عنوان عضوی از گروه کوبل، فعالیت‌های خود را از سال ۱۳۹۴ با فاصله کوتاهی از تولید جهانی، در زمینه ارائه داروهای با کیفیت و نوین کنترل دیابت با کلاس‌های جدید دارویی مانند  DPP4i و SGLT2i، آغاز کرد و در این راستا در جهت کنترل بهتر قند خون، سهولت مصرف با تولید داروهای ترکیبی، کمک به کاهش وزن و کاهش مرگ و میر ناشی از عوارض قلبی عروقی نقش به سزایی داشته است. همچنین توانمندسازی و آموزش پزشکان و افراد مبتلا به دیابت از دیگر فعالیت‌های عبیدی است.

دیابت به عنوان یکی از بیماری‌های مزمن، از جمله معضلات بهداشتی-درمانی کشور است. در حال حاضر بیش از ۵ میلیون فرد مبتلا به دیابت در ایران وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود این تعداد تا سال ۱۴۱۰ به حدود ۹ میلیون نفر برسد.

اکنون گروه کوبل با همکاری شرکت رش دیابت در راستای مدیریت بهتر این بیماری، در کنار تولید داروهای با کیفیت و راهکارهای درمانی نوین کنترل بهتر قند خون، با ارائه دستگاه هوشمند و مدرن پایش دقیق سطح قند خون، با نام Accu-Chek Instant گام مهمی در جهت ارائه خدمات تشخیصی آسان و سریع برداشته است که منجر به بهبود کیفیت زندگی بیماران می‌گردد.

در شرایط کنونی و با توجه به محدودیت تعامل حضوری بیمار و پزشک، این دستگاه ارتباط هوشمند بین این دو گروه را تسهیل می‌کند. Accu-Chek Instant با اتصال به گوشی هوشمند، امکان ذخیره اطلاعات و آنالیز سطح قند خون را فراهم می‌آورد و با استفاده آسان و عملاً بدون درد، روشی مطمئن در اختیار بیماران و پزشکان معالجشان قرار می‌دهد.

اندازه‌گیری سطح قند خون از راه‌های مدیریت بهتر دیابت است که به بیماران و پزشکان در آگاه‌سازی از شرایط روزانه و پیگیری درمان مناسب افراد کمک می‌کند. امکان تعریف اهداف درمانی و برخورداری از نشانگر محدوده قند خون مختص هر فرد بر اساس برنامه درمانی پزشک معالج، از دیگر مزایای دستگاه Accu-Chek Instant می‌باشد.

این دستگاه به زودی توسط گروه کوبل در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایتwww.rochediabetescareme.com  مراجعه فرمایید.

همچنین در صورت تمایل به مطالعه بیشتر درباره دیابت می‌توانید به آدرس http://diabetes.abidipharma.com/ مراجعه نمایید.

نظر خود را بیان کنید