بعد از شیوع کرونا با اینکه این بیماری کنترل شده است. اما عوارض آن برای افراد زیادی باقی مانده است. و همینطور به دلیل آلودگی زیاد هوا در کلان شهر ها، درصد بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی و ریوی همراه با تنگی نفس افزایش یافته است. این بیماران نیاز به دریافت اکسیژنی فراتر از اکسیژن محیط دارند. اینگونه است که دستگاه اکسیژن ساز که از مهمترین دستگاه های پزشکی است، درخواست زیادی دارد.
 دستگاه اکسیژن ساز یک وسیله کمک تنفسی است. از مزایای دستگاه اکسیژن ساز این است که با تصفیه هوای محیط و تبدیل آن به اکسیژن خالص و بدون محدودیت به یاری بیماران تنفسی می شتابد.
مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز چه می تواند باشد؟

به دلیل اینکه اجاره دستگاه اکسیژن ساز به صرفه تر از خرید آن است، معمولا همراهان بیمار علاقمند به اجاره اکسیژن ساز هستند تا خرید آن.
شما می توانید مشاوره لازم را جهت انتخاب بهترین دستگاه اکسیژن ساز با مناسب ترین قیمت به صورت ماهانه و هفتگی ارائه می کند.
بسیاری از بیماران نمی توانند بدون دستگاه های کمک تنفسی به زندگی ادامه دهند. آن ها می توانند تا زمان بهبودی مشکلات ریه از دستگاه اکسیژن ساز یا دستگاه بای پپ استفاده کنند و با کمک آن به زندگی عادی و بدون مشکل ادامه دهند.

بهتر است برای بیمار تنفسی خود از اکسیژن ساز استفاده کنید یا کپسول اکسیژن؟

از مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز به کپسول اکسیژن باید گفت اکسیژن ساز دستگاهی است، که بصورت نامحدود اکسیژن تولید می کند. هنگامی که ان را به برق متصل می کنید. شروع به کار می کند تا زمانی که آن را خاموش کنید، اکسیژن خالص را به بیمارتان عرضه می کند. در صورتی که کپسول سریع خالی می شود و زحمت حمل و نقل و هزینه و ارسال به مراکز شارژ کپسول هم بر عهده خواهید گرفت.
شما می توانید در صورت اجاره اکسیژن ساز آن را بدون وقفه در کل شبانه روز استفاده کنید. اما حجم اکسیژن کپسول تمام می شود.
اکسیژن ساز مشکلاتی از قبیل آتش سوزی و … را ندارد. اما این را هم باید بدانید که هرگز در کنار آن سیگار روشن نکنید.
مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز چه کاربردی در منزل دارد؟

این دستگاه برای بیمارانی که مشکلات تنفسی ریوی و قلبی عروقی دارند استفاده می شود. بسیاری از بیماران در مراکز درمانی از دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی استفاده کرده اند و برای ادامه درمان در منزل هم نیاز به دستگاه اکسیژن ساز خانگی دارند.

پرکاربردترین دستگاه اکسیژن ساز کدامند؟

اکسیژن ساز ها در دو مدل ثابت و قابل حمل وجود دارند. اما مدل ثابت یا خانگی پرکاربردتر است. مزایای دستگاه اکسیژن ساز ثابت این است که شما می توانید هر جا که برق خانگی وجود دارد، از این دستگاه استفاده کنید. جابجایی این دستگاه ها به دلیل دسته ای که بالای آن تعبیه شده و چرخ زیر آن بسیار آسان است. اما باید توجه داشته باشید که دستگاه باید ایستاده حمل شود.

سوالاتی که هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی برای همراهان بیمار اهمیت دارد:

نوع و برند دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

 • اکسیژن ساز Zenith Med
 • دستگاه اکسیژن ساز Longfian
 • دستگاه اکسیژن ساز Nidek
 • اکسیژن ساز Airsep
 • اکسیژن ساز Choice pluse
 • دستگاه اکسیژن ساز Yuwell
 • اکسیژن ساز ۵ لیتری Zyklusmed
 • اکسیژن ساز تایوانی EMG

کیفیت دستگاه

این  شامل میزان اکسیژن رسانی و خلوص اکسیژنی که دستگاه تحویل بیمار می دهد. دستگاه های با کیفیت اکسیژن سازهای خارجی هستند. که میزان خلوص اکسیژن بالای ۹۲% را ارائه می کنند.

نحوه راه اندازی و طریقه استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

از مزایای دستگاه اکسیژن ساز نصب و راه اندازی آسان آن است. هنگامی که دستگاه اکسیژن ساز را تحویل گرفتید. آنرا روی سطحی که فرش و موکت نباشد با فاصله نیم متر از دیوار قرار دهید. دستگاه را به برق وصل کرده و آن را روشن کنید. فلومتر دستگاه را برای ۵ لیتری روی عدد ۵ و برای دستگاه ده لیتری روی عدد ده تنظیم کنید. یک سر نازال اکسیژن را به دستگاه و سر دیگر آن را به بینی بیمار وصل کنید. به همین راحتی بیمار شما اکسیژن خالص دریافت می کند و با آرامش نفس می کشد.
معایب دستگاه اکسیژن ساز

معایب دستگاه اکسیژن ساز

از ایرادهای دستگاه اکسیژن ساز موارد ایمنی آن است که با گوش دادن و عمل کردن به توضیحات فروشنده می توانید از بروز آن ها جلوگیری کنید. از دیگر مشکلاتی که بیماران در استفاده از دستگاه اکسیژن ساز از آن رنج می برند. خشک شدن بینی، دهان که می توانید نازال را به لیوان مرطوب کننده اکسیژن ساز وصل کنید. یا از روان کننده در بینی استفاده نمایید.

چگونه دستگاه اکسیژن ساز تهیه کنید.

برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز کافیست با ما تماس بگیرید. تا کارشناسان ما مشاوره لازم را جهت انتخاب بهترین دستگاه به شما بدهند. از هنگام تماس شما تا ارسال زمان کوتاهی طول می کشد.

نتیجه گیری:

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز از تندیس آنلاین این است که شما می توانید هر زمان از شبانه روز با ما در ارتباط باشید. درخواست اجاره خود را ثبت نمایید. تا فورا دستگاه برای شما ارسال شود. کارشناسان ما موارد ایمنی و طرز استفاده از دستگاه را برای شما توضیح خواهند داد. در هنگام تحویل دستگاه فقط یک کارت شناسایی و برگه قرارداد از بیمار تحویل گرفته می شود. به درخواست بالای بیماران مجموعه تندیس آنلاین خدمات اجاره دیگر دستگاه های کمک درمانی مانند اجاره دستگاه بای پپ، اجاره مانیتور پزشکی، اجاره دستگاه ساکشن و اجاره تخت بیمارستانی را نیز ارائه می کند.
معایب دستگاه اکسیژن ساز

پرسش های کوتاه در اجاره دستگاه اکسیژن ساز

 • آیا خودم می توانم دستگاه اکسیژن ساز را در منزل نصب کنم؟
بله از مزایای دستگاه اکسیژن ساز کار کردن راحت با آن است.
 • چطور می توانم دستگاه اکسیژن ساز اجاره کنم؟
شما با تماس با مراکز اجاره تجهیزات پزشکی می توانید درخواست اجاره خود را ثبت کنید. تا دستگاه اکسیژن ساز درب منزل برای شما ارسال شود.
 • دستگاه اکسیژن ساز چه مزیتی بر کپسول اکسیژن دارد؟
شما با استفاده از دستگاه اکسیژن ساز دیگر نگران خالی شدن و شارژ مجدد دستگاه نخواهید بود.
 • قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز چقدر است؟
هزینه اکسیژن ساز اجاره ای با توجه به نوع لیتراژ دستگاه و مدت زمان نیاز شما تعیین می شود.

نظر خود را بیان کنید