روغن لادن 

تغذیه مناسب نقش مهمی در سلامتی ایفا می‌کند. بسیاری از مواد مغذی موردنیاز بدن باید از طریق خوراکی‌های مصرفی روزانه تأمین شوند. مثلاً امگا ۶ و امگا ۹ اسیدهای چرب ضروری هستند که عملکرد مغز و اعصاب را بهبود می‌دهند، فشار خون را تنظیم و از بیماری‌های  قلبی-عروقی پیشگیری می‌کنند. اما بدن به طور طبیعی آن‌ها را تولید نمی‌کند و باید از مواد غذایی دریافت شوند. روغن‌های گیاهی یکی از منابع مهم اسیدهای چرب هستند.

کدام روغن گیاهی برای سلامت مفیدتر است؟

یکی از سالم‌ترین روغن‌های گیاهی روغن آفتابگردان لادن است که علاوه بر اسیدهای چرب ضروری، مقادیر بالایی از ویتامین E و D را در خود دارد. این ویتامین‌ها توانایی بدن را در مبارزه با سرطان‌ افزایش می‌دهند، به تقویت حافظه کمک کرده، از پوکی استخوان و خشکی پوست جلوگیری می‌کنند. همچنین مطالعات ثابت کرده است که مصرف روغن آفتابگردان می‌تواند باعث کاهش سطح کلسترول شود و تا حد زیادی خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی را کاهش ‌دهد.

روغن لادن

روغن آفتابگردان لادن: مجموعه‌ای از خواص سلامت و طعم

روغن آفتابگردان لادن با برخورداری از امگا ۶ و ۹ و ویتامین‌های D و E نقش پر رنگی در سلامت بدن ایفا می‌کند. این محصول علاوه بر خواص سلامتی بی‌نظیر خود، طعم واقعی غذای شما را نیز حفظ می‌کند. با انتخاب روغن آفتابگردان لادن، سلامت و طعم را در کنار هم به عزیزان خود هدیه دهید.

نظر خود را بیان کنید